x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    laptop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • HP Chromebook x360 11 G1 EE Zwart 29,5 cm (11.6") 1366 x 768 Pixels Touchscreen 1,10 GHz Intel Celeron N3350
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102644196.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115335439.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133123644.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102644202.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102644198.jpg
      HP HP Chromebook x360 11 G1 EE Zwart 29,5 cm (11.6") 1366 x 768 Pixels Touchscreen 1,10 GHz Intel Celeron N3350 Chromebook x360 11 G1 EE Zwart 29,5 cm (11.6") 1366 x 768 Pixels Touchscreen 1,10 GHz Intel Celeron N3350 Chromebook x360 11 G1 EE Zwart 29,5 cm (11.6") 1366 x 768 Pixels Touchscreen 1,10 GHz Intel Celeron N3350 (4)
      HP Chromebook x360 11 G1 EE Zwart 29,5 cm (11.6") 1366 x 768 Pixels Touchscreen 1,10 GHz Intel Celeron N3350
      • 00191628996063
      • 00192018072480
      • 00192545347877
      • 00191628149544
      • 00191628149476
      • 00191628093007
      • 00190781955641
      • 00191628102464
      • 1TT11EA, 1TT11EA#UUG
      • 1TT11EA
      • 1TT11EA, 1TT11EA#UUG, 1TT11EA#UUW, 1TT11EA#ABU
      1
      most_sold
      384.56 EUR
    • HP Chromebook 11 G5 EE
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102643400.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102643404.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102643405.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102643401.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102643403.jpg
      HP HP Chromebook 11 G5 EE Chromebook 11 G5 EE Chromebook 11 G5 EE (3)
      HP Chromebook 11 G5 EE
      • 00192545115056
      • 00190781816089
      • 00190781567769
      • 00190781743217
      • 00190781743200
      • 00190781626091
      • Z2Y97EA
      1
      358.41 EUR
    • HP Chromebook 13 G1 Zilver 33,8 cm (13.3") 3200 x 1800 Pixels 0,9 GHz Intel Core M m3-6Y30
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102642641.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102642646.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102642673.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122445532.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122445551.jpg
      HP HP Chromebook 13 G1 Zilver 33,8 cm (13.3") 3200 x 1800 Pixels 0,9 GHz Intel Core M m3-6Y30 Chromebook 13 G1 Zilver 33,8 cm (13.3") 3200 x 1800 Pixels 0,9 GHz Intel Core M m3-6Y30 Chromebook 13 G1 Zilver 33,8 cm (13.3") 3200 x 1800 Pixels 0,9 GHz Intel Core M m3-6Y30 (1)
      HP Chromebook 13 G1 Zilver 33,8 cm (13.3") 3200 x 1800 Pixels 0,9 GHz Intel Core M m3-6Y30
      • 00192018421356
      • 00190781484066
      • 00191628517596
      • 00190781884194
      • 00192018421349
      • 00190780073919
      • 00889899923016
      • 00889899885291
      • 00190781816041
      • 00889899670262
      • 00190781064435
      • 00190780154922
      • 00190780096000
      • 00889899670255
      • 8711015
      • T6R48EA#ABH
      • T6R48EA
      • T6R48EA#UUW
      1
      876.6 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
      • < € 845 (price_850)
      • € 845 - € 1225 (price_850_1200)
      • € 1225 - € 1715 (price_1200_1700)
      • ≥ € 1715 (price_1700)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Apple (apple)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • MSI (msi)
      • Dell (dell)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Huawei (huawei)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Toshiba (toshiba)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 13.3 inch (13_3)
      • 15.6 inch (15_6)
      • 17.3 inch (17_3)
      • 11.6 inch (11_6)
      • 12 inch (12)
      • 12.3 inch (12_3)
      • 13.5 inch (13_5)
      • 14 inch (14)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
    • Intern geheugen (interne_geheugen):
      • Minder dan 4 GB (minder_dan_4_gb)
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • Minder dan 128 GB (minder_dan_128_gb)
      • 128 GB - 256 GB (128_gb_256_b)
      • 256 GB - 500 GB (256_gb_500_gb)
      • 500 GB - 750 GB (500_gb_750_gb)
      • 750 GB - 1 TB (750_gb_1000_tb)
      • Groter dan 1 TB (groter_dan_1tb)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • HDD/SSD (hdd_ssd)
      • eMMC (emmc)
    • Type laptop (type_laptop):
      • 2-in-1 (2_in_1)
      • Chromebook (chromebook)
      • Gaming (gaming)
      • Laptop (laptop)
      • Macbook (macbook)
      • Ultrabook (ultrabook)
      • Workstation (workstation)
    • Batterij levensduur (batterij_levensduur_uur_):
      • < 7 Uren (batterij_levensduur_uur__7)
      • 7 Uren - 10 Uren (batterij_levensduur_uur__7_10)
      • 10 Uren - 12 Uren (batterij_levensduur_uur__10_12)
      • ≥ 12 Uren (batterij_levensduur_uur__12)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • JA (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal USB-poorten (aantal_usb_aansluitingen):
      • 1 (aantal_usb_aansluitingen_1.0)
      • 2 (aantal_usb_aansluitingen_2.0)
      • 3 (aantal_usb_aansluitingen_3.0)
      • 4 (aantal_usb_aansluitingen_4.0)
      • 5 (aantal_usb_aansluitingen_5.0)
    • Aantal HDMI-poorten (aantal_hdmi_poorten):
      • 1 (aantal_hdmi_poorten_1.0)
    • HD type (hd_type):
      • Full HD (full_hd)
      • HD (hd)
    • Optische drive (soort_optische_drive):
      • Blu-Ray DVD Combo (blu_ray_dvd_combo)
      • DVD+RW (dvd_rw)
      • DVD Super Multi (dvd_super_multi)
      • Nee (nee)
    • Dikte (hoogte_cm):
      • < 1.6 cm (hoogte_cm_1.6)
      • 1.6 cm - 1.9 cm (hoogte_cm_1.6_1.9)
      • 1.9 cm - 2.3 cm (hoogte_cm_1.9_2.3)
      • ≥ 2.3 cm (hoogte_cm_2.3)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows (windows)
      • macOS (macos)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
      • Android (android)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus Transformer Book (asus_transformer_book)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Fujitsu CELSIUS (fujitsu_celsius)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre (hp_spectre)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo Miix (lenovo_miix)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Surface (surface)
      • Surface PRO (surface_pro)
      • Toshiba Satellite Pro (toshiba_satellite_pro)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be