x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lenovo IdeaPad 3 i3-1115G4 Notebook 39,6 cm (15.6 inch) Full HD Intel Core i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Blauw

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lenovo IdeaPad 3 i3-1115G4 Notebook 39,6 cm (15.6 inch) Full HD Intel Core i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Blauw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lenovo IdeaPad 3 i3-1115G4 Notebook 39,6 cm (15.6 inch) Full HD Intel Core i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Blauw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lenovo IdeaPad 3 i3-1115G4 Notebook 39,6 cm (15.6 inch) Full HD Intel Core i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Blauw
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/179860519.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222365904.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/203669357.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/247909685.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/247891326.jpg?ts=1
Lenovo Lenovo IdeaPad 3 i3-1115G4 Notebook 39,6 cm (15.6 inch) Full HD Intel Core i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Blauw IdeaPad 3 i3-1115G4 Notebook 39,6 cm (15.6 inch) Full HD Intel Core i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Blauw IdeaPad 3 i3-1115G4 Notebook 39,6 cm (15.6 inch) Full HD Intel Core i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home in S mode Blauw De IdeaPad 3i Gen 6 (15? Intel) maakt thuis werken en leren leuker. Deze laptop is voorzien van krachtige Intel® Core?-processors van de 11e generatie en beschikt over slimme functies die vermoeide ogen en afleiding thuis tegengaan. En het 15 FHD-scherm met ultradunne randen aan alle vier de zijden zorgt voor prachtige beelden voor werk of entertainment. (19)
  • 00196378528854
3
good_buy
  • 256 GB BAD Deze laptop heeft niet veel opslagcapaciteit, de harde schijf is snel vol. Past deze laptop bij je wensen?
  • Harde schijf
    • Totale opslagcapaciteit: 256 GB
  • Design
    • Kleur: Blauw
  • 569.00 593.95 EUR 3
    3
    • Lenovo.com Lenovo.com
      De IdeaPad 3i Gen 6 (15? Intel) maakt thuis werken en leren leuker. Deze laptop is voorzien van krachtige Intel® Core?-processors van de ...569.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      569.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Axitech.be Axitech.be
      Doelgerichte prestaties De IdeaPad 3i Gen 6 (15 Intel) maakt thuis werken en leren leuker. Deze laptop is voorzien van krachtige Intel® C...593.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Asus ExpertBook B1 B1500CEAE-BQ3444XA-BE i3-1115G4 Notebook 39,6 cm (15.6 inch) Full HD Intel Core i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254178970.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254413718.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254413720.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254413719.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254413721.jpg?ts=1
      Asus Asus ExpertBook B1 B1500CEAE-BQ3444XA-BE i3-1115G4 Notebook 39,6 cm (15.6 inch) Full HD Intel Core i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Zwart ExpertBook B1 B1500CEAE-BQ3444XA-BE i3-1115G4 Notebook 39,6 cm (15.6 inch) Full HD Intel Core i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Zwart ExpertBook B1 B1500CEAE-BQ3444XA-BE i3-1115G4 Notebook 39,6 cm (15.6 inch) Full HD Intel Core i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Zwart B1500CEAE-BQ3444XA-BE (1)
      Asus ExpertBook B1 B1500CEAE-BQ3444XA-BE i3-1115G4 Notebook 39,6 cm (15.6 inch) Full HD Intel Core i3 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Zwart
      • 04711081753421
      • 90NX0441-M01NM0
      1
    • Dell Latitude E7280 | Core i5-6300| 8GB | 256GB SSD
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/88594867.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/88594869.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/88594872.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/88594874.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/88594873.jpg?ts=1
      Dell Dell Latitude E7280 | Core i5-6300| 8GB | 256GB SSD Latitude E7280 | Core i5-6300| 8GB | 256GB SSD Latitude E7280 | Core i5-6300| 8GB | 256GB SSD De Dell Latitude E7280 met een 7e generatie!! i5 processor heeft een mooi en duurzaam design, beschikt over een zeer comfortabel toetsenbord en worstelt zich probleemloos door alle taken heen die je hem oplegt. Deze prachtige 12 inch ultrabook weegt met slecht 1,18kg nog weer minder dan zijn voorganger en is minder dan 2 centimeter dik. Deze compacte refurbishedlaptop laat zich dus gemakkelijk meenemen. De E7280 behoort weliswaar tot de premium zakelijke laptops van Dell, maar laat zich net zo makkelijk inzetten voor thuisgebruik.Ontworpen om indruk te maken. Gemaakt om lang mee te gaan.Stijl en structuur worden gecombineerd met eersteklas materialen, zoals het chassis en de achterzijde van het lcd-scherm van een magnesiumlegering, een morsbestendig toetsenbord en een briljant 12,5"-inch beeldscherm.Bomvol high-tech functiesKrachtige storageprestaties: nieuwe optionele M.2 PCIe Solid State-harde schijven bieden zeer (3)
      Dell Latitude E7280 | Core i5-6300| 8GB | 256GB SSD
      • 05397184021453
      • DEL-XCFDM-NL
      • XCFDM
      1
    • Microsoft Surface Pro 6 | Tablet | 12,3 inch TOUCHSCREEN | I7 8e gen | 8GB | 256 SSD | Win 10
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/249286202.jpg?ts=1
      Microsoft Microsoft Surface Pro 6 | Tablet | 12,3 inch TOUCHSCREEN | I7 8e gen | 8GB | 256 SSD | Win 10 Surface Pro 6 | Tablet | 12,3 inch TOUCHSCREEN | I7 8e gen | 8GB | 256 SSD | Win 10 Surface Pro 6 | Tablet | 12,3 inch TOUCHSCREEN | I7 8e gen | 8GB | 256 SSD | Win 10 De Surface Pro lijn van Microsoft is één van de kwalitatief hoogstaande tablet modellen lijn die Microsoft te bieden heeft uit de zakelijke lijn van tablets. Gemaakt om te voldoen aan alle wensen van de zakelijke gebruiker uit het groot, midden en klein bedrijf Strak design in een slanke en zeer stevige aliminium jasje die goed in het oog valt. De Microsoft Surface Pro 6 is een tablet die je ook goed als laptop kan gebruiken door de steun waarmee die blijft staan, daarnaast is er een toetsenbord bij te kopen voor de tablet. Geniet van het gemak van een tablet en de opties van een complete laptop. Dankzij de krachtige Intel Core i7-8650U processor, 8GB DDR geheugen en 256GB SSD is de laptop ultra snel. Een laptop die je waar voor je geld geeft met een perfecte prijs kwaliteit verhouding. Een ware Converable! Wat is een refurbished laptop? Een refurbished Microsoft Surface Pro 6 is al eens gebruikt, maar op alle belangrijke punten gecontroleerd en uitvoerig getest. Dit houdt in dat een r (2)
      Microsoft Surface Pro 6 | Tablet | 12,3 inch TOUCHSCREEN | I7 8e gen | 8GB | 256 SSD | Win 10
      • 00889842369670
      1
    • Asus Vivobook S 14 OLED M3402QA-KM012W
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252958901.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252958982.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252958985.jpg?ts=1
      Asus Asus Vivobook S 14 OLED M3402QA-KM012W Vivobook S 14 OLED M3402QA-KM012W Vivobook S 14 OLED M3402QA-KM012W Windows 11 Home besturingssysteemAMD Ryzen 7 5800H Mobile Processor (8-core/16-thread, 20MB cache, tot 4.4 GHz max boost)AMD Radeon Graphics16GB (8GB + 8GB) DDR4 SO-DIMM geheugen512GB M.2 NVMe PCIe® 3.0 SSD opslag14.0" 2.8K OLED (2880 x 1800) 16:10 90Hz 600nits schermPANTONE®ValidatedNumberPadAZERTY-toetsenbord (4)
      Asus Vivobook S 14 OLED M3402QA-KM012W
      • 04711081715214
      1
    • min
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 569.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 569.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be