x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bourjois Color Bands - 06 Gris Graffiti - Oogschaduw

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bourjois Color Bands - 06 Gris Graffiti - Oogschaduw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bourjois Color Bands - 06 Gris Graffiti - Oogschaduw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bourjois Color Bands - 06 Gris Graffiti - Oogschaduw
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/148832758.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/127344683.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/127344684.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/176050031.jpg
Bourjois Bourjois Color Bands - 06 Gris Graffiti - Oogschaduw Color Bands - 06 Gris Graffiti - Oogschaduw Color Bands - 06 Gris Graffiti - Oogschaduw Bourjois Color Bands Oogschaduw - 06 Gris Graffiti (1)
  • 03052503880624
1
  • Algemene kenmerken
    • Substantie: Poeder
    • Geslacht: Dames, Unisex
  • Technische details
    • Waterdicht: Nee
    • Make-up functies: Dermatologisch getest
    • Applicator included: Nee
    • Make up finish: Mat
  • Functies
    • Dermatologisch getest: Ja
  • 14.99 14.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Bourjois Color Bands Oogschaduw - 06 Gris Graffiti14.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Korres KM Black Volcanic Minerals Oogschaduw Twist 46 Olive Green 1 stuk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127988134.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108266270.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154943792.jpg
      Korres Korres KM Black Volcanic Minerals Oogschaduw Twist 46 Olive Green 1 stuk KM Black Volcanic Minerals Oogschaduw Twist 46 Olive Green 1 stuk KM Black Volcanic Minerals Oogschaduw Twist 46 Olive Green 1 stuk Korres KM Black Volcanic Minerals Oogschaduw Twist 46 Olive Green (1 stuk; Korres Natural Products; )Korres De Korres Eyeshadow Twist Black Volcanic Minerals zijn speciale oogpotloden die eenvoudig te gebruiken zijn en een mooie neutrale kleur aan de oogleden geeft. - Zwarte vulkaanmineralen: zijn rijk aan essentiële mineralen zoals potassium, magnesium, sodium en zink die allemaal gebruikt worden om de huid gezond te houden en ervoor zorgen dat de oogschaduw nog langer goed blijft zitten op ... (1)
      Korres KM Black Volcanic Minerals Oogschaduw Twist 46 Olive Green 1 stuk
      • 05203069051517
      1
    • L'Oréal Paris Color Riche Mono Oogschaduw - 308 Noir
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219985521.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/85216071.jpg
      L'Oréal L'Oréal Paris Color Riche Mono Oogschaduw - 308 Noir Paris Color Riche Mono Oogschaduw - 308 Noir Paris Color Riche Mono Oogschaduw - 308 Noir Dit is de eerste oogschaduw die intens gepigmenteerd is gecombineerd met een unieke gel formule. De oogschaduw is perfect aan te brengen. (1)
      L'Oréal Paris Color Riche Mono Oogschaduw - 308 Noir
      • 00000030139435
      • 30139435
      1
      deal
    • Golden rose LONGSTAY HIGHLIGHTER EYESHADOW 01
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139081152.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184891586.jpg
      Golden rose Golden rose LONGSTAY HIGHLIGHTER EYESHADOW 01 LONGSTAY HIGHLIGHTER EYESHADOW 01 LONGSTAY HIGHLIGHTER EYESHADOW 01 (1)
      Golden rose LONGSTAY HIGHLIGHTER EYESHADOW 01
      • 08691190609016
      1
      deal
    • Palina Make-up Ogen Stardust Angelia 1,50 g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209040337.jpg
      Palina Palina Make-up Ogen Stardust Angelia 1,50 g Make-up Ogen Stardust Angelia 1,50 g Make-up Ogen Stardust Angelia 1,50 g Palina Stardust oogmake-up is een klein wonder van de fonkelende magie voor uw ogen. De oogschaduw in losse poederformule is veelzijdig te gebruiken. U heeft de keuze uit schitterende kleuren die allemaal met elkaar gecombineerd kunnen worden en zelfs mengbaar zijn. Sluit u aan bij de sterrenstofbeweging en creëer magie voor het dagelijks leven, een feest en de catwalk! (1)
      Palina Make-up Ogen Stardust Angelia 1,50 g
      • 07340068600808
      • 600191
      1
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 14.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 14.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 14.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be