x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er oorbellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    oorbel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in oorbel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Buddha to buddha Nathalie Oorbel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143704222.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113913986.jpg
      Buddha to buddha Buddha to buddha Nathalie Oorbel Nathalie Oorbel Nathalie Oorbel Het sieradenmerk Buddha to Buddha is ontstaan in 1997, bedacht door Batul Loomans. De Buddha to Buddha collectie wordt gekenmerkt door de stoere Buddha to Buddha 925 zilveren armbanden met chain-motief. De collectie heeft zich inmiddels verder uitgebreid met nog meer stoere, tijdloze sieraden voor zowel mannen als vrouwen. (1)
      Buddha to buddha Nathalie Oorbel
      • 08718997005084
      1
      75.00 EUR
    • Buddha to buddha Oorringen van zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84208624.jpg
      Buddha to buddha Buddha to buddha Oorringen van zilver Oorringen van zilver Oorringen van zilver Oorringen van zilver (1)
      Buddha to buddha Oorringen van zilver
      • 08718997028731
      1
      99.00 EUR
    • Buddha to buddha Chain Oorbel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113913944.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105227960.jpg
      Buddha to buddha Buddha to buddha Chain Oorbel Chain Oorbel Chain Oorbel Het sieradenmerk Buddha to Buddha is ontstaan in 1997, bedacht door Batul Loomans. De Buddha to Buddha collectie wordt gekenmerkt door de stoere Buddha to Buddha 925 zilveren armbanden met chain-motief. De collectie heeft zich inmiddels verder uitgebreid met nog meer stoere, tijdloze sieraden voor zowel mannen als vrouwen. (1)
      Buddha to buddha Chain Oorbel
      • 08718997005091
      1
      75.00 EUR
    • Buddha to buddha Nathalie oorstekers van zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113914104.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84260307.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150022895.jpg
      Buddha to buddha Buddha to buddha Nathalie oorstekers van zilver Nathalie oorstekers van zilver Nathalie oorstekers van zilver Het sieradenmerk Buddha to Buddha is ontstaan in 1997, bedacht door Batul Loomans. De Buddha to Buddha collectie wordt gekenmerkt door de stoere Buddha to Buddha 925 zilveren armbanden met chain-motief. De collectie heeft zich inmiddels verder uitgebreid met nog meer stoere, tijdloze sieraden voor zowel mannen als vrouwen. (1)
      Buddha to buddha Nathalie oorstekers van zilver
      • 08718997010149
      1
      59.00 EUR
    • Buddha to buddha 479 Ellen Earstud - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155006007.jpg
      Buddha to buddha Buddha to buddha 479 Ellen Earstud - Zilver 479 Ellen Earstud - Zilver 479 Ellen Earstud - Zilver Het sieradenmerk Buddha to Buddha is ontstaan in 1997, bedacht door Batul Loomans. De Buddha to Buddha collectie wordt gekenmerkt door de stoere Buddha to Buddha 925 zilveren armbanden met chain-motief. De collectie heeft zich inmiddels verder uitgebreid met nog meer stoere, tijdloze sieraden voor zowel mannen als vrouwen. (1)
      Buddha to buddha 479 Ellen Earstud - Zilver
      • 08718997010156
      1
      59.00 EUR
    • Buddha to buddha 481 Chain Earstud - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155015321.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151477984.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118491495.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150022687.jpg
      Buddha to buddha Buddha to buddha 481 Chain Earstud - Zilver 481 Chain Earstud - Zilver 481 Chain Earstud - Zilver Het sieradenmerk Buddha to Buddha is ontstaan in 1997, bedacht door Batul Loomans. De Buddha to Buddha collectie wordt gekenmerkt door de stoere Buddha to Buddha 925 zilveren armbanden met chain-motief. De collectie heeft zich inmiddels verder uitgebreid met nog meer stoere, tijdloze sieraden voor zowel mannen als vrouwen. (1)
      Buddha to buddha 481 Chain Earstud - Zilver
      • 08718997010170
      1
      59.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Pandora DEFAULT
        • pandora
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Buddha to buddha (buddha_to_buddha)
      • Swarovski (swarovski)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Anna + Nina (anna_nina)
      • About You (about_you)
      • All the Luck in the World (all_the_luck_in_the_world)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • ANNI LU (anni_lu)
      • Arion Jewelry (arion_jewelry)
      • Best Basics (best_basics)
      • Blush (blush)
      • Boccia (boccia)
      • Bouman Goud Collectie (bouman_goud_collectie)
      • Casa Jewelry (casa_jewelry)
      • Classics&More (classics_more)
      • Creolen (creolen)
      • Dash (dash)
      • Diamond Point (diamond_point)
      • Diamonfire (diamonfire)
      • Diamore (diamore)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elli (elli)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Fashionology (fashionology)
      • Fope Gioielli (fope_gioielli)
      • Fossil (fossil)
      • Fräulein Wunder (fra_ulein_wunder)
      • Glow (glow)
      • GUESS (guess)
      • Huismerk (huismerk)
      • ID Fine (id_fine)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Karma (karma)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lilly (lilly)
      • LILY AND ROSE (lily_and_rose)
      • LOTT. gioielli (lott_gioielli)
      • Lovenotes (lovenotes)
      • M&M (m_m)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Spring (miss_spring)
      • Moments (moments)
      • Moondrops (moondrops)
      • MY iMenso (my_imenso)
      • Nenalina (nenalina)
      • One More (one_more)
      • Orelia (orelia)
      • Orotech Firenze (orotech_firenze)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • Pandora (pandora)
      • Pernille Corydon (pernille_corydon)
      • Pesavento (pesavento)
      • Pieces (pieces)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Queen (queen)
      • Skagen (skagen)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The fashion jewelry collection (the_fashion_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection (the_jewelry_collection)
      • The Kids Jewelry Collection (the_kids_jewelry_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Tirisi Jewelry (tirisi_jewelry)
      • Tirisi Moda (tirisi_moda)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tomylo (tomylo)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • We Are Flowergirls (we_are_flowergirls)
      • Yaya (yaya)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €55 (low)
      • €55 - €95 (medium)
      • > €95 (high)
    • Type oorbel (type_oorbel):
      • Oorclips (oorclips)
      • Oorhangers (oorhangers)
      • Oorknoppen (oorknoppen)
      • Oorringen (oorringen)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Zilveren (zilver)
      • Gouden (goud)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Alloy (alloy)
      • Diamant (diamant)
      • Glas (glas)
      • Goud (goud)
      • kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Type steen (type_steen):
      • Citrien (citrien)
      • Emaille (emaille)
      • Kristal (kristal)
      • Parel (parel)
      • Saffier (saffier)
      • Swarovski kristal (swarovski_kristal)
      • Synthetische steen (synthetische_steen)
      • Zirkonia (zirkonia)
    • Vorm (vorm):
      • Bloem (bloem)
      • Cirkel (cirkel)
      • Dier (dier)
      • Hart (hart)
      • Ovaal (ovaal)
      • Ster (ster)
      • Vierkant (vierkant)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be