x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er oorbellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Classics&More oorbel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in oorbel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Classics&More Lovenotes oorbellen - earcuffs - oorklimmer - zilver - gerodineerd - slang - zirkonia
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144564438.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139084778.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139084804.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139084701.jpg
      Classics&More Classics&More Lovenotes oorbellen - earcuffs - oorklimmer - zilver - gerodineerd - slang - zirkonia Lovenotes oorbellen - earcuffs - oorklimmer - zilver - gerodineerd - slang - zirkonia Lovenotes oorbellen - earcuffs - oorklimmer - zilver - gerodineerd - slang - zirkonia Silver Lining oorbellen - earcuffs - oorklimmer - zilver - gerodineerd - slang - zirkonia - van Silver Lining in de categorie Oorbellen. (1)
      Classics&More Lovenotes oorbellen - earcuffs - oorklimmer - zilver - gerodineerd - slang - zirkonia
      • 08712121592464
      1
      28.99 EUR
    • Classics&More draadoorringen - zilver - ronde buis 3 mm - 50 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91381880.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139093443.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139093700.jpg
      Classics&More Classics&More draadoorringen - zilver - ronde buis 3 mm - 50 mm draadoorringen - zilver - ronde buis 3 mm - 50 mm draadoorringen - zilver - ronde buis 3 mm - 50 mm Silver Lining Draadoorringen - Zilver - ronde buis 3 mm - 50 mm - van Silver Lining in de categorie Oorringen. (1)
      Classics&More draadoorringen - zilver - ronde buis 3 mm - 50 mm
      • 08712121327776
      1
      36.49 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Pandora DEFAULT
        • pandora
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Buddha to buddha (buddha_to_buddha)
      • Swarovski (swarovski)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Anna + Nina (anna_nina)
      • A beautiful story (a_beautiful_story)
      • About You (about_you)
      • All the Luck in the World (all_the_luck_in_the_world)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • ANNI LU (anni_lu)
      • Arion Jewelry (arion_jewelry)
      • Best Basics (best_basics)
      • Blush (blush)
      • Boccia (boccia)
      • Bouman Goud Collectie (bouman_goud_collectie)
      • Casa Jewelry (casa_jewelry)
      • Classics&More (classics_more)
      • Cluse (cluse)
      • Dash (dash)
      • Diamond Point (diamond_point)
      • Diamore (diamore)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elli (elli)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Fashionology (fashionology)
      • Fope Gioielli (fope_gioielli)
      • Fossil (fossil)
      • Fräulein Wunder (fra_ulein_wunder)
      • Glow (glow)
      • GUESS (guess)
      • ID Fine (id_fine)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lilly (lilly)
      • LILY AND ROSE (lily_and_rose)
      • LOTT. gioielli (lott_gioielli)
      • Lovenotes (lovenotes)
      • Mango (mango)
      • Markberg (markberg)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Spring (miss_spring)
      • Moments (moments)
      • Moondrops (moondrops)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • Nenalina (nenalina)
      • One More (one_more)
      • Orelia (orelia)
      • Orotech Firenze (orotech_firenze)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • Pandora (pandora)
      • Pernille Corydon (pernille_corydon)
      • Pesavento (pesavento)
      • Pieces (pieces)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Rosefield (rosefield)
      • Sif Jakobs (sif_jakobs)
      • Skagen (skagen)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The fashion jewelry collection (the_fashion_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection (the_jewelry_collection)
      • The Kids Jewelry Collection (the_kids_jewelry_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Tirisi Jewelry (tirisi_jewelry)
      • Tirisi Moda (tirisi_moda)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tomylo (tomylo)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • We Are Flowergirls (we_are_flowergirls)
      • Yaya (yaya)
      • Zusss (zusss)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €55 (low)
      • €55 - €95 (medium)
      • > €95 (high)
    • Type oorbel (type_oorbel):
      • Oorclips (oorclips)
      • Oorhangers (oorhangers)
      • Oorknoppen (oorknoppen)
      • Oorringen (oorringen)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Zilveren (zilver)
      • Gouden (goud)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Diamant (diamant)
      • Glas (glas)
      • Goud (goud)
      • kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Type steen (type_steen):
      • Emaille (emaille)
      • Kristal (kristal)
      • Parel (parel)
      • Saffier (saffier)
      • Swarovski kristal (swarovski_kristal)
      • Zirkonia (zirkonia)
    • Vorm (vorm):
      • Bloem (bloem)
      • Cirkel (cirkel)
      • Dier (dier)
      • Driehoek (driehoek)
      • Hart (hart)
      • Ster (ster)
      • Vierkant (vierkant)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be