x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bestway Kajak Hydro-Force Ventura X2 330x86 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bestway Kajak Hydro-Force Ventura X2 330x86 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bestway Kajak Hydro-Force Ventura X2 330x86 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bestway Kajak Hydro-Force Ventura X2 330x86 cm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158170790.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158170911.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140487469.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158170855.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158170859.jpg?ts=1
Bestway Bestway Kajak Hydro-Force Ventura X2 330x86 cm Kajak Hydro-Force Ventura X2 330x86 cm Kajak Hydro-Force Ventura X2 330x86 cm De Hydro Force Ventura kayak is een duurzame kajak om met zijn tweeën te gaan kajakken. De Hydro Force Ventura kayak wordt beschermd door een stevige en afneembare nylon hoes. (2)
  • 06942138916577
  • 06942138982329
  • 65052
5
good_buy
deal
  • Algemene kenmerken
    • Type boot: Kajak
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Aantal personen: 2
    • Aantal kamers: 2
    • Aftapkraan: Ja
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 200 kg
    • Intrastatcode: 89031010
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 94 cm
    • Gewicht: 16.68 kg
  • Design
    • Productstructuur: Opblaasbaar
    • Kleur: Zilver, Blauw, Zwart, Oranje
    • Materiaal: Kunststof, Nylon
  • Functies
    • Verstelbare zitting: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Koffer: Ja
    • Number of oars: 2
    • Oars included: Ja
  • 189.00 378.99 EUR 5
    5
    • Toppy.be Toppy.be
      Sportieve, opblaasbare kajak voor 2 personen. Met opblaasbare bodem en 2 afneembare zijkamers van zwaar PVC. 2 verstelbare zitjes met opb...
      189.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Hydro Force Ventura 2-persoons Kajak Opblaasbaar - 2 Persoons246.18, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bootman Bootman
      De Hydro Force Ventura kayak is een duurzame kajak om met zijn tweeën te gaan kajakken. De Hydro Force Ventura kayak wordt beschermd door...
      247.97, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      OPBLATABLE KAYAK SET: gebouwd voor de zwaarste avonturist; zitten op kajak voor 2 volwassenen; max gewicht capaciteit 200 kg (440 lbs) Ee...289.62, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Deze Hydro-Force Kayak Ventura X2 van Bestway is uitermate geschikt voor een recreatieve reis in het zwembad of op een meer. De hoogwaard...378.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Talamex Greenline GLA250 rubberboot
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236438122.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134510876.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233609058.jpg?ts=1
      Talamex Talamex Greenline GLA250 rubberboot Greenline GLA250 rubberboot Greenline GLA250 rubberboot De Talamex Greenline GLA250 is een sterke, snelle rubberboot en perfect voor vissers. De Greenline GLA250 heeft een opblaasbare kiel. Hierdoor wordt een v-bodem gecreëerd die zorgt voor uitstekende vaareigenschappen. Dankzij de opblaasbare bodem is de opblaasbare boot snel vaarklaar te maken. De Talamex Greenline GLA250 is gemaakt van hoogwaardig en duurzaam PVC. Ook heeft deze boot 3+1+1 (3 + opblaasbare kiel + opblaasbare bodem) luchtkamers. (1)
      Talamex Greenline GLA250 rubberboot
      • 08711497619256
      1
    • Prijon Wide Mouth Barrel Round 41,5l 2022 SUP accessoires
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99030151.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183249362.jpg?ts=1
      Prijon Prijon Wide Mouth Barrel Round 41,5l 2022 SUP accessoires Wide Mouth Barrel Round 41,5l 2022 SUP accessoires Wide Mouth Barrel Round 41,5l 2022 SUP accessoires Belangrijkste informatie: Type: transport container; geschikt voor: Kanu, kajak, boot, SUP board, Katamaran; Type: waterdichte, drijvende transportton; Materiaal: 100 % polyethyleen; Details: Aanvullende gegevens: Tip: Door de draad te besproeien met een beetje siliconen is het deksel gemakkelijk te betreden (1)
      Prijon Wide Mouth Barrel Round 41,5l 2022 SUP accessoires
      • 04021504024466
      1
      deal
    • Sevylor Supercaravelle XR86GTX-7 Dinghy 2022 Opblaasboten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115725806.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237196501.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237196500.jpg?ts=1
      Sevylor Sevylor Supercaravelle XR86GTX-7 Dinghy 2022 Opblaasboten Supercaravelle XR86GTX-7 Dinghy 2022 Opblaasboten Supercaravelle XR86GTX-7 Dinghy 2022 Opblaasboten Boot: Toepassingsgebied: rivier, meer, Zee; Water type: bewegend water, stromend water, rustig water, staand water, licht golving; Verpakbaar: ja; Aantal zitplaatsen: 3; Type: zwemboot; ontwerp: opblaasbaar; Materiaal: Buiten materiaal: PVC; Afmetingen: Maximale bijlading: 250 kg; Buiten maat (L x B): 267 x 127; Pakgrootte (L x B): 60 x 37 x 45,5; Gewicht (ca.): 12 kg; Uitrusting: Motor capabel: ja; Levering: inclusief reparatieset; Details: Aanvullende gegevens: van zwaar, hoogwaardig PVC voor een hoge duurzaamheid, 1 hoofdkamer, 1 veiligheidskamer voor meer stabiliteit, Vloerkamer met staven van slijtvast PVC, stabilisatiekamers aan beide zijden voor een veilige waterpositie, Luchtdruk: 0,06 bar/0,9 psi 0,06 bar/0,9 psi, Boston-kleppen voor eenvoudig opblazen en legen van de Boston-kleppen, geïntegreerde Sevytest voor luchtdrukmetingen, 4 roterende roeispanen, Ronde lijn, extra achterkamer voor de motor, Afdekkingen voor de montage van een Sevylor motor/achteruitkijkspiegel, Handgrep (1)
      Sevylor Supercaravelle XR86GTX-7 Dinghy 2022 Opblaasboten
      • 00089736250330
      1
    • Grabner Riverstar XXL Kajak, rood/zwart 2022 Kajakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176260061.jpg?ts=1
      Grabner Grabner Riverstar XXL Kajak, rood/zwart 2022 Kajakken Riverstar XXL Kajak, rood/zwart 2022 Kajakken Riverstar XXL Kajak, rood/zwart 2022 Kajakken Boot: Toepassingsgebied: rivier, Zee, meer; Water type: rustig water, staand water, licht golving, stromend water, bewegend water; Verpakbaar: ja; Aantal zitplaatsen: 3; Type: Kajak; ontwerp: opblaasbaar; Afmetingen: Maximale bijlading: 320 kg; Buiten maat (L x B): 595 x 95; Pakgrootte (L x B): 70 x 45; Gewicht (ca.): 34 kg; Uitrusting: Bijzonderheden: Gevormde zitting; Motor capabel: ja; Levering: 4 vlakke kleppen, 2 overdrukventielen, Eén booggreep, Een achterste handgreep, Twee luchtstoelen, Twee stijgbeugels, 2 oogjes, 2 besturingskabelgeleiders, 2 drainage-ogen, 12 gaten fittingen, 3 roestvrijstalen D-ringen, 1 inschuiffitting voor roestvrijsta; Details: Aanvullende gegevens: ISO EN 6185 Cat. III, ex 1100 dtex EPDM-rubber, Ruimte voor twee of drie personen, extreem kantelbestendig, zelfs in zware zeeën, de geprononceerde kiel met naar beneden gebogen bodem en grote centrale kraal zorgt voor de nodige loopstabiliteit, Baldakijn biedt bescherming in geval van golven en verhoogde tor (1)
      Grabner Riverstar XXL Kajak, rood/zwart 2022 Kajakken
      • 09120040182946
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 259.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 259.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 259.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 259.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 259.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 249.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 234.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 234.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 234.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 234.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 234.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 234.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 234.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 239.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 239.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 239.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 239.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 239.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 239.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 239.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 239.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 239.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 238.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 238.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 239.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 239.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 238.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 237.98
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 199.20
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 199.20
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sun Oct 02 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 209.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be