x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch CDG634BB1 Pure steam oven 45 cm Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch CDG634BB1 Pure steam oven 45 cm Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch CDG634BB1 Pure steam oven 45 cm Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch CDG634BB1 Pure steam oven 45 cm Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/135203483.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/165435368.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/101158742.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/135203831.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217306851.jpg?ts=1
Bosch Bosch CDG634BB1 Pure steam oven 45 cm Zwart CDG634BB1 Pure steam oven 45 cm Zwart CDG634BB1 Pure steam oven 45 cm Zwart stoomoven - regenereren - deeg rijzen - SoftClose - zwart (2)
  • 04242002807348
  • CDG634BB1
1
  • Oven
    • Soort oven: Heteluchtoven
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 45.5 cm
  • Technische details
    • Plaatsing: Volledig integreerbaar
    • Soort bediening: Knoppen
  • Prestatie
    • Magnetron functies: Ontdooifunctie , Display
  • Algemene kenmerken
    • Capaciteit liter: 38 L
    • Ingebouwde verlichting: Ja
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Functies
    • Ontdooistand: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Functies & -programma's
    • Convectie koken: Ja
  • 978.00 978.00 EUR 1
    1
    • Electromania.be Electromania.be
      9.296359814352165 (28)
      stoomoven - regenereren - deeg rijzen - SoftClose - zwart978.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Goldbrunn Kroes - voor smeltoven GBPC-3000 - 3 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228391038.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229561236.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229561237.jpg?ts=1
      Goldbrunn Goldbrunn Kroes - voor smeltoven GBPC-3000 - 3 kg Kroes - voor smeltoven GBPC-3000 - 3 kg Kroes - voor smeltoven GBPC-3000 - 3 kg Grafietkroes voor smeltoven GBPC-3000 van Goldbrunn De smeltkroes met een afmeting van 7,60 x 7,60 x 16,70 cm is ideaal voor de smeltoven GBPC-3000 van Goldbrunn. Gemaakt van 100% grafiet, is de kroes geschikt voor zeer hoge temperaturen en perfect voor het smelten van metalen zoals goud en zilver. Met een capaciteit van 3 kg kunt u in één stap grote hoeveelheden uitgangsmateriaal verwerken. Comfortabel ideaal voor de smeltoven GBPC-3000 van Goldbrunn Professioneel gemaakt van grafiet gesch... (1)
      Goldbrunn Kroes - voor smeltoven GBPC-3000 - 3 kg
      • 04062859133847
      1
      deal
    • Zanussi Inbouw Oven ZOHEE2X1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213341140.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165742621.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165742620.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185701158.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185701157.jpg?ts=1
      Zanussi Zanussi Inbouw Oven ZOHEE2X1 Inbouw Oven ZOHEE2X1 Inbouw Oven ZOHEE2X1 Zanussi ZOHEE2X1 - Heteluchtoven - Inbouw (1)
      Zanussi Inbouw Oven ZOHEE2X1
      • 07332543761593
      • 7289581
      • 7332543761593
      2
      deal
    • Bosch HEZ634000 Combi-rooster standaard
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133175183.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223800415.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208984969.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147083069.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174317086.jpg?ts=1
      Bosch Bosch HEZ634000 Combi-rooster standaard HEZ634000 Combi-rooster standaard HEZ634000 Combi-rooster standaard Bosch HEZ634000 Combi-rooster standaard (1)
      Bosch HEZ634000 Combi-rooster standaard
      • 04242002823317
      • HEZ634000
      • 00577170
      3
    • Beko MOB17131X
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167630251.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167630250.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167630249.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153244419.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172440039.jpg?ts=1
      Beko Beko MOB17131X MOB17131X MOB17131X Inbouwapparaten - Microgolfoven - inhoud 17 liter - vermogen 700 watt (2)
      Beko MOB17131X
      • 08690842095023
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 978.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 978.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be