x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch CMG633BB1 Combi-magnetron 45 cm Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch CMG633BB1 Combi-magnetron 45 cm Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch CMG633BB1 Combi-magnetron 45 cm Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch CMG633BB1 Combi-magnetron 45 cm Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/96043300.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/136404316.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/136404314.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/136404318.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167621996.jpg?ts=1
Bosch Bosch CMG633BB1 Combi-magnetron 45 cm Zwart CMG633BB1 Combi-magnetron 45 cm Zwart CMG633BB1 Combi-magnetron 45 cm Zwart Bosch CMG633BB1 Inbouw Combi-oven Bosch CMG633BB1 oven is een compacte bakoven met magnetron. Zo heb je op de snelste manier perfect bak- en braad resultaat. De oven bevat een TFT-display: makkelijk in gebruik dankzij tekstdisplay en symbolen.De compacte bakoven met magnetron bevat 6 verwarmingssystemen: Infra-circulatiegrill, 4D hetelucht, Grootvlakgrill, Hetelucht eco, Kleinvlakgrill en Voorverwarmen borden. Eigenschappen Bosch CMG633BB1 Type installatie: Inbouw Maximaal vermogen: 900W Inho... (9)
  • 04242002807393
  • 000000000000084743
  • CMG633BB1
  • 1971893
2
  • Oven
    • Soort oven: Heteluchtoven
    • Totale binnenste capaciteit (ovens): 45 L
    • Vermogen grill: 0 Watt
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 59.5 cm
    • Hoogte: 45.5 cm
    • Diepte: 54.8 cm
    • Gewicht: 35 kg
  • Technische details
    • Plaatsing: Volledig integreerbaar
    • Kinderslot: Ja
    • Aantal automatische programma's: 14
    • Magnetronvermogen: 1000 Watt
  • Prestatie
    • Magnetron functies: Kinderslot, Display, Grillfunctie
    • Stoomfunctie: Nee
  • Algemene kenmerken
    • Maximale temperatuur: 275 °C
    • Capaciteit liter: 45 L
    • Grill: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Deurscharnieren: Onderaan
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Functies & -programma's
    • Convectie koken: Ja
    • Pizza-functie: Nee
  • 999.00 1170.00 EUR 2
    2
    • EL-Vidas EL-Vidas
      Bosch CMG633BB1 Inbouw Combi-oven Bosch CMG633BB1 oven is een compacte bakoven met magnetron. Zo heb je op de snelste manier perfect bak-...999.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania.be Electromania.be
      9.296359814352165 (28)
      combimicrogolfoven - microgolf 1000 W - SoftClose - AutoPilot 14 - zwart
      1039.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Bosch HBA534EB0 inbouw oven
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171457871.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217374086.jpg?ts=1
      Bosch Bosch HBA534EB0 inbouw oven HBA534EB0 inbouw oven HBA534EB0 inbouw oven BOSCH HBA534EB0 Inbouw oven Zwart 71 L (8)
      Bosch HBA534EB0 inbouw oven
      • 04242005030095
      2
    • Bosch CMG633BS1 Combi-magnetron 45cm inox
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96043295.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136404334.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136404319.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136404307.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136404315.jpg?ts=1
      Bosch Bosch CMG633BS1 Combi-magnetron 45cm inox CMG633BS1 Combi-magnetron 45cm inox CMG633BS1 Combi-magnetron 45cm inox combimicrogolfoven - inbouw - 45 l - microgolf 1000 W - SoftClose - AutoPilot 14 - inox (2)
      Bosch CMG633BS1 Combi-magnetron 45cm inox
      • 04242002789149
      • 1971811
      • CMG633BS1
      1
      deal
    • Bosch Multifunctionele Oven HBG676EB6 Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117157852.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165017065.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165018336.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165018337.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213160235.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Multifunctionele Oven HBG676EB6 Zwart Multifunctionele Oven HBG676EB6 Zwart Multifunctionele Oven HBG676EB6 Zwart De inbouwoven met PerfectBake en PerfectRoast: voor automatische perfecte kookresultaten.\nPerfectBake Sensor en PerfectRoast thermometer: eenvoudig perfecte bak- en braadresultaten bereiken.\n4D warme lucht: een homogene distributie van de warmte voor perfecte resultaten - op alle niveaus.\nAssist: automatische regeling van de optimale warmte, temperatuur en tijd voor ontelbare gerechten.\nTFT TouchScreen bediening: makkelijk gebruik dankzij de controle ring met klare tekst en beelden.\nHome... (6)
      Bosch Multifunctionele Oven HBG676EB6 Zwart
      • 04242002911359
      • HBG676EB6
      2
      deal
    • Siemens HB676G5S6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212138177.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212138178.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174452409.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174452407.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212138180.jpg?ts=1
      Siemens Siemens HB676G5S6 HB676G5S6 HB676G5S6 Multifunctionele oven - 13 verwarmingswijzen - pyrolyse - cookControl Plus - halogeenverlichting - TFT TouchDisplay - telescopische rails op 3 niveaus - inox (5)
      Siemens HB676G5S6
      • 04242003739983
      • HB676G5S6
      • 3619973
      • 4242003739983
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 975.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 975.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 975.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 975.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 975.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 975.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 975.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 975.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 989.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 969.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 969.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 969.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 969.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 969.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 969.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 969.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 969.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 969.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 969.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 969.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 999.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be