x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch Oven HBG676ES6

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch Oven HBG676ES6
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch Oven HBG676ES6
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch Oven HBG676ES6
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/165017364.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/165017518.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230724702.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/165017516.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140474841.jpg?ts=1
Bosch Bosch Oven HBG676ES6 Oven HBG676ES6 Oven HBG676ES6 Oven - pyrolyse - 13 functies - snel voorverwarmen - 71 liter - Assist - PerfectBake - PerfectRoast - kerntemperatuurmeter - SoftClosing & SoftOpening (2)
  • 04242002911335
  • 4902649
  • 000000000000229879
  • HBG676ES6
3
  • Oven
    • Soort oven: Elektrische oven, Pyrolytische oven, Heteluchtoven
    • Totale binnenste capaciteit (ovens): 71 L
    • Aantal ovens: 1
    • Boven- en onderwarmte: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 59.5 cm
    • Hoogte: 59.5 cm
    • Diepte: 54.8 cm
    • Gewicht: 39 kg
  • Technische details
    • Plaatsing: Volledig integreerbaar
    • Energieklasse product: A+
    • Soort bediening: Draaiknop, Knoppen
    • Kinderslot: Ja
    • Back-up van het geheugen: Nee
    • Geïntegreerde timer: Ja
    • Lengte snoer: 1.2 m
    • Soort reiniging: Pyrolytisch
    • Verticale stoomfunctie: Nee
    • Zelfreinigend: Ja
  • Prestatie
    • Magnetron functies: Kinderslot, Ontdooifunctie , Timer, Display, Automatisch uitschakelen, Grillfunctie
  • Algemene kenmerken
    • Maximale temperatuur: 300 °C
    • Capaciteit liter: 71, 71 L
    • Grill: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Ingebouwde verlichting: Ja
  • Design
    • Kleur: Zilver
    • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
    • Convectie koken: Ja
  • Functies
    • Ontdooistand: Ja
    • Magnetronfunctie: Nee
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • 1179.00 1409.00 EUR 3
    3
    • EL-Vidas EL-Vidas
      Bosch HBG676ES6 Inbouwoven De HBG676ES6 inbouwoven van Bosch bakt gelijkmatig op elk niveau. Met 4D warme lucht wordt de warmte snel en g...1179.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Bosch HBG676ES6 - Inbouw oven1199.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania.be Electromania.be
      9.296359814352165 (28)
      Oven - pyrolyse - 13 functies - snel voorverwarmen - 71 liter - Assist - PerfectBake - PerfectRoast - kerntemperatuurmeter - SoftClosing ...1409.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Bosch HBA534EB0 inbouw oven
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171457871.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217374086.jpg?ts=1
      Bosch Bosch HBA534EB0 inbouw oven HBA534EB0 inbouw oven HBA534EB0 inbouw oven BOSCH HBA534EB0 Inbouw oven Zwart 71 L (8)
      Bosch HBA534EB0 inbouw oven
      • 04242005030095
      2
    • Siemens HB676G5S6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212138177.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212138178.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174452409.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174452407.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212138180.jpg?ts=1
      Siemens Siemens HB676G5S6 HB676G5S6 HB676G5S6 Multifunctionele oven - 13 verwarmingswijzen - pyrolyse - cookControl Plus - halogeenverlichting - TFT TouchDisplay - telescopische rails op 3 niveaus - inox (5)
      Siemens HB676G5S6
      • 04242003739983
      • HB676G5S6
      • 3619973
      • 4242003739983
      1
    • Bosch Multifunctionele Oven HBG676EB6 Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117157852.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165017065.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165018336.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165018337.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213160235.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Multifunctionele Oven HBG676EB6 Zwart Multifunctionele Oven HBG676EB6 Zwart Multifunctionele Oven HBG676EB6 Zwart De inbouwoven met PerfectBake en PerfectRoast: voor automatische perfecte kookresultaten.\nPerfectBake Sensor en PerfectRoast thermometer: eenvoudig perfecte bak- en braadresultaten bereiken.\n4D warme lucht: een homogene distributie van de warmte voor perfecte resultaten - op alle niveaus.\nAssist: automatische regeling van de optimale warmte, temperatuur en tijd voor ontelbare gerechten.\nTFT TouchScreen bediening: makkelijk gebruik dankzij de controle ring met klare tekst en beelden.\nHome... (6)
      Bosch Multifunctionele Oven HBG676EB6 Zwart
      • 04242002911359
      • HBG676EB6
      2
      deal
    • OneConcept All-You-Can-Eat Double Oven Grill 42 liter 2350 watt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199344487.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218619609.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218617952.jpg?ts=1
      OneConcept OneConcept All-You-Can-Eat Double Oven Grill 42 liter 2350 watt All-You-Can-Eat Double Oven Grill 42 liter 2350 watt All-You-Can-Eat Double Oven Grill 42 liter 2350 watt 2350 Watt: krachtige dubbele oven, 42 liter totaalvolume: verdeeld over twee gaarruimtes (28 + 14 Liter), met grilplaat: op de bovenkant van het apparaat (1)
      OneConcept All-You-Can-Eat Double Oven Grill 42 liter 2350 watt
      • 04260365799100
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 1249.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1179.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1179.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be