x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Moulinex Optimo OX464810

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Moulinex Optimo OX464810
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Moulinex Optimo OX464810
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Moulinex Optimo OX464810
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157725827.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158137604.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223890101.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/135202122.jpg?ts=1
Moulinex Moulinex Optimo OX464810 Optimo OX464810 Optimo OX464810 Op zoek naar een kleine oven? Kies dan voor de Moulinex Optimo OX464810 met een inhoud van 33 liter. Hij heeft 6 verschillende standen die je kunt gebruiken om een variëteit aan gerechten te maken. Het heteluchtsysteem zorgt ervoor dat je gerechten evenredig worden verwarmd. (6)
  • 03016661146831
  • OX464810
4
good_buy
  • Technische details
    • Plaatsing: Vrijstaand
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart
    • Materiaal: Metaal
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 16000 g
  • publishing
    • Introductiejaar: 2016
  • 119.00 149.00 EUR 4
    4
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Op zoek naar een kleine oven? Kies dan voor de Moulinex Optimo OX464810 met een inhoud van 33 liter. Hij heeft 6 verschillende standen di...119.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      124.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      1600 Watt oven met 33 liter inhoud in elegant design met roestvrijstalen afwerking, elektrische oven met meerdere convectiemodi met grill...125.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania.be Electromania.be
      9.296359814352165 (28)
      Vrijstaande oven - 33 liter - grill - warme lucht - bain marie recepten - timer - gebakjes - ontdooien - ronde en ovale schotels tot 35 c...149.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Bosch Oven CSG636BS3
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135692396.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135692420.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171018192.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135692406.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135692423.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Oven CSG636BS3 Oven CSG636BS3 Oven CSG636BS3 45 cm - Full Steam oven - 12 verwarmingswijzen - stomen - ecoClean - Assist - LED verlichting - Inox - A+ (2)
      Bosch Oven CSG636BS3
      • 04242005125883
      • CSG636BS3
      2
    • Samsung Inbouw Oven NV70K3370BB/EF
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210650621.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224658561.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210650618.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153243676.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Inbouw Oven NV70K3370BB/EF Inbouw Oven NV70K3370BB/EF Inbouw Oven NV70K3370BB/EF Oven - Dual fan technologie - Pyrolyse - 68 liter inhoud - 1700 W - 40.1kg (9)
      Samsung Inbouw Oven NV70K3370BB/EF
      • 08806088262000
      • 8806088262000
      2
      deal
    • Falcon Classic 90 gas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101068480.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119448177.jpg?ts=1
      Falcon Falcon Classic 90 gas Classic 90 gas Classic 90 gas Fornuis - gas - breedte 90 cm - beschikbaar in verschillende kleuren (1)
      Falcon Classic 90 gas
      • 05028683067924
      1
    • Teka HLB 860 P
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183850030.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213131886.jpg?ts=1
      Teka Teka HLB 860 P HLB 860 P HLB 860 P oven - muyltifunctioneel - pyrolyse - met 20 recepten (1)
      Teka HLB 860 P
      • 08421152148822
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 155.94
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 134.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 94.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 94.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 104.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 104.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 102.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 102.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 102.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 102.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 102.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 102.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 102.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 102.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 102.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 102.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 113.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 113.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 113.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 113.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 113.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 113.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 113.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 113.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 113.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 113.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 113.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 113.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 113.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 113.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 118.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 119.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be