x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Royal Catering Pizzaoven - 1 kamer - 4 x Ø 32 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Royal Catering Pizzaoven - 1 kamer - 4 x Ø 32 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Royal Catering Pizzaoven - 1 kamer - 4 x Ø 32 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Royal Catering Pizzaoven - 1 kamer - 4 x Ø 32 cm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/156658064.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/219179345.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/219179347.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/219179346.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/219179344.jpg?ts=1
Royal Catering Royal Catering Pizzaoven - 1 kamer - 4 x Ø 32 cm Pizzaoven - 1 kamer - 4 x Ø 32 cm Pizzaoven - 1 kamer - 4 x Ø 32 cm Professionele pizzaoven met afzonderlijk geregelde boven- en onderwarmte Iedereen wil pizza? Roep vervolgens tot wel 4 heerlijke pizzacreaties op in de professionele pizzaoven met een bakkamer RC-POB4 uit de horeca-selectie van Royal Catering. Deze speciale traktatie tovert een glimlach op de gezichten van klanten van uw pizzeria of bezorgservice en ze hoeven niet lang te wachten. Zelfs snackbars of cafés die de Italiaanse lekkernij voor afhaalmaaltijden willen aanbieden, kunnen profiteren va... (1)
  • 04062859002761
2
deal
  • Oven
    • Soort oven: Pizza oven
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 92.5 cm
    • Hoogte: 41.3 cm
    • Gewicht: 75 kg
    • Lengte: 97.5 cm
  • Technische details
    • Vermogen: 4700 Watt
    • Hoogte (cm): 41.3 cm
    • Ingangsspanning: 400 V
  • Design
    • Materiaal: Roestvrijstaal, Staal
  • Energie
    • AC input voltage: 400 V
  • Overig
    • Lengte (cm): 97.5 cm
  • 739.00 1079.00 EUR 2
    2
    • Expondo.be/nl Expondo.be/nl
      Professionele pizzaoven met afzonderlijk geregelde boven- en onderwarmte Iedereen wil pizza? Roep vervolgens tot wel 4 heerlijke pizzacre...
      739.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Expondo.be/nl Expondo.be/nl
      Professionele pizzaoven met afzonderlijk geregelde boven- en onderwarmte Iedereen wil pizza? Roep vervolgens tot wel 4 heerlijke pizzacre...1079.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Bosch HBG5780S6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176025193.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207991563.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212329865.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237477508.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171016431.jpg?ts=1
      Bosch Bosch HBG5780S6 HBG5780S6 HBG5780S6 Multifunctionele oven - 10 verwarmingswijzen - pyrolyse - AutoPilot 30 - halogeenverlichting - 1 telescopische rail, niveau-onafhankelijk - verzinkbare draaiknoppen met witte - Inox - A (1)
      Bosch HBG5780S6
      • 04242005173501
      • 4242005173501
      2
    • Bosch HBG634BS1 Multifunctionele oven 60 cm A+ inox
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121819359.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133169524.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165017344.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101750480.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165017441.jpg?ts=1
      Bosch Bosch HBG634BS1 Multifunctionele oven 60 cm A+ inox HBG634BS1 Multifunctionele oven 60 cm A+ inox HBG634BS1 Multifunctionele oven 60 cm A+ inox oven - EcoClean - langzaam garen - warmhouden - SoftClose - inox (1)
      Bosch HBG634BS1 Multifunctionele oven 60 cm A+ inox
      • 04242002789019
      • HBG 634 BS 1
      • HBG634BS1
      1
    • OneConcept All-You-Can-Eat Double Oven Grill 42 liter 2350 watt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199344487.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218619609.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218617952.jpg?ts=1
      OneConcept OneConcept All-You-Can-Eat Double Oven Grill 42 liter 2350 watt All-You-Can-Eat Double Oven Grill 42 liter 2350 watt All-You-Can-Eat Double Oven Grill 42 liter 2350 watt 2350 Watt: krachtige dubbele oven, 42 liter totaalvolume: verdeeld over twee gaarruimtes (28 + 14 Liter), met grilplaat: op de bovenkant van het apparaat (1)
      OneConcept All-You-Can-Eat Double Oven Grill 42 liter 2350 watt
      • 04260365799100
      1
      deal
    • Smeg Magnetron Zwart SF4920MCN1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156014355.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137413512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/93892437.jpg?ts=1
      Smeg Smeg Magnetron Zwart SF4920MCN1 Magnetron Zwart SF4920MCN1 Magnetron Zwart SF4920MCN1 Combi microgolfoven - multifunctie - 1000 W - Vapor Clean - COMPACT 45 CM - 40 L - zwart (2)
      Smeg Magnetron Zwart SF4920MCN1
      • 08017709241629
      • SF4920MCN1
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 759.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 759.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 759.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 759.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 829.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 919.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 989.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 989.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 919.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 789.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 789.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 919.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 919.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1079.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1079.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be