x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er overige babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Grimm's overige babyspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in overige babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Grimm's Building Boards, pastel, 11 pieces
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108910379.jpg
      Grimm's Grimm's Building Boards, pastel, 11 pieces Building Boards, pastel, 11 pieces Building Boards, pastel, 11 pieces Grimm's Pastel Building Boards (2)
      Grimm's Building Boards, pastel, 11 pieces
      • 04048565106672
      1
      47.98 EUR
    • Grimm's Monochrome Rolling Wheel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159219676.jpg
      Grimm's Grimm's Monochrome Rolling Wheel Monochrome Rolling Wheel Monochrome Rolling Wheel Grimm's houten rammelaar monochrome (1)
      Grimm's Monochrome Rolling Wheel
      • 04048565930109
      2
      35.98 EUR
    • Grimm's lavendel popje Oranje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160464932.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166744575.jpg
      Grimm's Grimm's lavendel popje Oranje lavendel popje Oranje lavendel popje Oranje Grimm's lavendel popje Oranje (1)
      Grimm's lavendel popje Oranje
      • 04048565220408
      2
      24.85 EUR
    • Grimm's Grote Set Blokken - Gekleurd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159294844.jpg
      Grimm's Grimm's Grote Set Blokken - Gekleurd Grote Set Blokken - Gekleurd Grote Set Blokken - Gekleurd Grimm's Large Rainbow Set of Boxes (1)
      Grimm's Grote Set Blokken - Gekleurd
      • 04048565103701
      2
      63.90 EUR
    • Grimm's Playsilk Lime
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147411787.jpg
      Grimm's Grimm's Playsilk Lime Playsilk Lime Playsilk Lime Grimm's Playsilk Lime - van Grimm's in de categorie Sjaal (Sport). (1)
      Grimm's Playsilk Lime
      • 04048565850056
      2
      25.98 EUR
    • Grimm's monochrome houten stapelkisten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159321438.jpg
      Grimm's Grimm's monochrome houten stapelkisten monochrome houten stapelkisten monochrome houten stapelkisten Grimm's monochrome houten stapelkisten (1)
      Grimm's monochrome houten stapelkisten
      • 04048565930406
      2
      59.89 EUR
    • Grimm's Rainbow Bridge
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137753885.jpg
      Grimm's Grimm's Rainbow Bridge Rainbow Bridge Rainbow Bridge Grimm's Natural Bridge (1)
      Grimm's Rainbow Bridge
      • 04048565106849
      2
      43.98 EUR
    • Grimm's 11-delige gekleurde houten Grote Regenboog Halve Cirkels 10675
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160266699.jpg
      Grimm's Grimm's 11-delige gekleurde houten Grote Regenboog Halve Cirkels 10675 11-delige gekleurde houten Grote Regenboog Halve Cirkels 10675 11-delige gekleurde houten Grote Regenboog Halve Cirkels 10675 Grimm's Rainbow Semi Circles - van Grimm's in de categorie Blokken. (1)
      Grimm's 11-delige gekleurde houten Grote Regenboog Halve Cirkels 10675
      • 04048565106757
      1
      79.90 EUR
    • Grimm's houten blokken met schors 15 delig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137753895.jpg
      Grimm's Grimm's houten blokken met schors 15 delig houten blokken met schors 15 delig houten blokken met schors 15 delig Grimm's houten blokken met schors 15 delig (1)
      Grimm's houten blokken met schors 15 delig
      • 04048565100007
      1
      34.98 EUR
    • Grimm's Building Boards Monochrome
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108910174.jpg
      Grimm's Grimm's Building Boards Monochrome Building Boards Monochrome Building Boards Monochrome Grimm's Building Boards Monochrome (1)
      Grimm's Building Boards Monochrome
      • 04048565931403
      1
      47.98 EUR
    • Grimm's Regenboog Brug - Gekleurd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137753893.jpg
      Grimm's Grimm's Regenboog Brug - Gekleurd Regenboog Brug - Gekleurd Regenboog Brug - Gekleurd Regenboog Brug - Gekleurd - van Grimm's in de categorie Vormenstoof. (1)
      Grimm's Regenboog Brug - Gekleurd
      • 04048565106863
      1
      47.50 EUR
    • Grimm's 60 Wooden Beads
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/100886926.jpg
      Grimm's Grimm's 60 Wooden Beads 60 Wooden Beads 60 Wooden Beads Grimm's 60 Wooden Beads (1)
      Grimm's 60 Wooden Beads
      • 04048565102209
      1
      24.98 EUR
    • Grimm's 60 Natural Geo-Blocks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149837787.jpg
      Grimm's Grimm's 60 Natural Geo-Blocks 60 Natural Geo-Blocks 60 Natural Geo-Blocks Grimm's 60 Natural Geo-Blocks (1)
      Grimm's 60 Natural Geo-Blocks
      • 04048565101004
      1
      59.98 EUR
    • Grimm's houten vierkanten bouwplankjes gekleurd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151108247.jpg
      Grimm's Grimm's houten vierkanten bouwplankjes gekleurd houten vierkanten bouwplankjes gekleurd houten vierkanten bouwplankjes gekleurd Grimm's houten vierkanten bouwplankjes gekleurd (1)
      Grimm's houten vierkanten bouwplankjes gekleurd
      • 04048565403603
      1
      56.94 EUR
    • Grimm's Building Set Car
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99053648.jpg
      Grimm's Grimm's Building Set Car Building Set Car Building Set Car Grimm's Building Set Car - van Grimm's in de categorie Puzzel. (1)
      Grimm's Building Set Car
      • 04048565436922
      1
      26.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Crocodile Creek DEFAULT
        • crocodile_creek
      • BIG DEFAULT
        • big
      • Baninni DEFAULT
        • baninni
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • BIG (big)
      • Baninni (baninni)
      • 4M (4m)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Amigo (amigo)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • B Kids (b_kids)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Basic (basic)
      • Bontempi (bontempi)
      • Bontempi Spa (bontempi_spa)
      • Boon (boon)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Bumba (bumba)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Corolle (corolle)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deryan (deryan)
      • Diset (diset)
      • Disney (disney)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Filibabba (filibabba)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Fridolin (fridolin)
      • Galt (galt)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hape (hape)
      • Happy People (happy_people)
      • Heimess (heimess)
      • Heless (heless)
      • HEMA (hema)
      • Hevea (hevea)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home affaire (home_affaire)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • K3 (k3)
      • Kid O (kid_o)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Klein (klein)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • Label (label)
      • Lamaze (lamaze)
      • Legler (legler)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Little World (little_world)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Magformers (magformers)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Marionette (marionette)
      • Mattel (mattel)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miniland (miniland)
      • Minions (minions)
      • Muut (muut)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nijntje (nijntje)
      • OYOY (oyoy)
      • Pabobo (pabobo)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pintoy (pintoy)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Spin Master (spin_master)
      • Star Wars (star_wars)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Totum (totum)
      • Toyscompany (toyscompany)
      • Trixie (trixie)
      • Trolls (trolls)
      • Trudi (trudi)
      • V-Tech (v_tech)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Vtech (vtech)
      • Wader (wader)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Wonder-World (wonder_world)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zazu (zazu)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €27 (low)
      • €27 - €35 (medium)
      • > €35 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Multiplex (multiplex)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be