x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Giesswein Huisschoenen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Giesswein Huisschoenen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Giesswein Huisschoenen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Giesswein Huisschoenen
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/163914654.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143769960.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/144959689.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/198593483.jpg?ts=1
Giesswein Giesswein Huisschoenen Huisschoenen Huisschoenen Bovenmateriaal: wol Voering: wol Binnenzool: textiel Materiaal zool: Rubber Schoenbreedte: medium Sluiting: klittenbandsluiting (1)
  • 09009553425866
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Jongens, Unisex, Kinderen, Dames
    • Blad materiaal: Felt, Stof
    • Schoenmaat: 26
    • Hakhoogte: Laag (0 - 2.5 cm)
  • Design
    • Materiaal: Vilt, Textiel, Wol
    • Kleur: Grijs, Blauw
    • Hakhoogte (cm): 0 cm
  • 34.40 34.40 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Bovenmateriaal: wol Voering: wol Binnenzool: textiel Materiaal zool: Rubber Schoenbreedte: medium Sluiting: klittenbandsluiting34.40, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Bovenmateriaal: wol Voering: wol Binnenzool: textiel Materiaal zool: Rubber Schoenbreedte: medium Sluiting: klittenbandsluiting34.40, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • SKECHERS Renten Palco pantoffels zwart Maat 46
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226191313.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245860531.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245860533.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205821478.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205821476.jpg?ts=1
      SKECHERS SKECHERS Renten Palco pantoffels zwart Maat 46 Renten Palco pantoffels zwart Maat 46 Renten Palco pantoffels zwart Maat 46 Zachte microvezelstof met suède afwerking Slip-on Casual Backless Slipper Design Stitching accenten Stitched Center Seam Detail (1)
      SKECHERS Renten Palco pantoffels zwart Maat 46
      • 00193113492036
      2
    • Giesswein Vent Blauwe Pantoffels Wol 38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252648974.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252649049.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/257138177.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252649046.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252649047.jpg?ts=1
      Giesswein Giesswein Vent Blauwe Pantoffels Wol 38 Vent Blauwe Pantoffels Wol 38 Vent Blauwe Pantoffels Wol 38 Giesswein VENT - Volwassenen Dames pantoffelsPopulaire herenschoenen Pantoffel - Kleur: Blauw - Maat: 38 (1)
      Giesswein Vent Blauwe Pantoffels Wol 38
      • 09008664670455
      1
    • Hot Potatoes Louth Sloffen Heren - Grijs - Maat 44
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246945026.jpg?ts=1
      Hot Potatoes Hot Potatoes Louth Sloffen Heren - Grijs - Maat 44 Louth Sloffen Heren - Grijs - Maat 44 Louth Sloffen Heren - Grijs - Maat 44 Bestel Pantoffel Hot Potatoes Men Louth Grey-Schoenmaat 44 online. Bekijk alle Pantoffels van het merk Hot Potatoes bij Etrias. (1)
      Hot Potatoes Louth Sloffen Heren - Grijs - Maat 44
      • 08445413122215
      6
    • CM Comfort vrouw PantoffelsPantoffels | Maat 41
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230116854.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/253355583.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/253355579.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/253355582.jpg?ts=1
      CM Comfort CM Comfort vrouw PantoffelsPantoffels | Maat 41 vrouw PantoffelsPantoffels | Maat 41 vrouw PantoffelsPantoffels | Maat 41 Damespantoffel model 66066004 in de kleur grijs van CM Comfort. Pasvorm De ontwerpen van CM Comfort vallen over het algemeen normaal op maat. Beschrijving Comfortabele pantoffel in de kleur grijs voor dames van het merk CM Comfort. Deze damesslof met ronde neus is uitgevoerd in grijs vilt. Aan weerszijden van de schacht zit een uitsnede en over de bovenzijde van de wreef loopt een gestikt detail. Verder heeft dit model een treklus om het aan- en uittrekken te versoepelen. Het binnenwerk is gemaakt van wol en voelt daarom warm en zacht aan. Deze slof is daarnaast uitgevoerd met een rubberen loopzool met een fijn profiel. (1)
      CM Comfort vrouw PantoffelsPantoffels | Maat 41
      • 08719656709091
      1
      deal
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Blauw (blauw)
    • Maat (schoenmaat):
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 36.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 36.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 36.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 36.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 36.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 36.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 36.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 36.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 36.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 36.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 36.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 36.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 36.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 36.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 36.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 36.00
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 36.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 36.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 36.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 32.98
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 32.98
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 32.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 32.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 32.98
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 32.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 32.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 32.98
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 32.98
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 32.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 32.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 32.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 32.98
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 32.98
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 32.98
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 32.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 32.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 32.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 32.98
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 36.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 36.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 36.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 36.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 36.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 36.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 36.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 36.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 36.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 36.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 36.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 36.55
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 36.55
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 42.60
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 42.60
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 42.60
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 42.60
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 42.60
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 42.50
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 42.50
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 36.71
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 36.71
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 36.71
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 36.71
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 36.71
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 36.71
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 25.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 25.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 25.80
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 25.80
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 25.80
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 25.80
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 25.80
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 25.80
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 30.10
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 41.21
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 34.40
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 34.40
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 34.40
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 34.40
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 34.40
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 34.40
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 34.40
    • teamvergelijk@vergelijk.be