x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er paraplu's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    KiU paraplu

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in paraplu categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • KiU Paraplu asc
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178345731.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199659172.jpg?ts=1
      KiU KiU Paraplu asc Paraplu asc Paraplu asc KiU Paraplu ASC - Paraplu's - Leopard (1)
      KiU Paraplu asc
      • 04537988123620
      1
      37.94 EUR
    • KiU Paraplu asc
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178345766.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199659523.jpg?ts=1
      KiU KiU Paraplu asc Paraplu asc Paraplu asc KiU Paraplu ASC - Paraplu's - Graffiti-Flower (1)
      KiU Paraplu asc
      • 04537988209997
      1
      37.94 EUR
    • KiU Paraplu asc
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178345829.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199658730.jpg?ts=1
      KiU KiU Paraplu asc Paraplu asc Paraplu asc KiU Paraplu ASC - Paraplu's - Flamingo (1)
      KiU Paraplu asc
      • 04537988123606
      1
      37.94 EUR
    • KiU Paraplu asc
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178345579.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199660351.jpg?ts=1
      KiU KiU Paraplu asc Paraplu asc Paraplu asc KiU Paraplu ASC - Paraplu's - Strelitzia-of (1)
      KiU Paraplu asc
      • 04537988123583
      1
      37.94 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Transparant DEFAULT
        • transparant
      • Transparant DEFAULT
        • transparant
      • Storm paraplu DEFAULT
        • storm_paraplu
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Blauwe (blauw)
      • Bruine (bruin)
      • Gele (geel)
      • Grijze (grijs)
      • Groene (groen)
      • Rode (rood)
      • Roze (roze)
      • Witte (wit)
      • Zilveren (zilver)
      • Zwarte (zwart)
      • Multi (multi)
      • Taupe (taupe)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Senz (senz)
      • Knirps (knirps)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Smati (smati)
      • Abystyle (abystyle)
      • Albatros (albatros)
      • Arditex (arditex)
      • AVENGERS (avengers)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Babyzen Yoyo (babyzen_yoyo)
      • Badabulle (badabulle)
      • Balvi (balvi)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Barbie (barbie)
      • Beagles (beagles)
      • Benetton (benetton)
      • Benson (benson)
      • Berger (berger)
      • Big Max (big_max)
      • BiggBrella (biggbrella)
      • BiggDesign (biggdesign)
      • Bing (bing)
      • Bino (bino)
      • Blokker (blokker)
      • Breimeir (breimeir)
      • Bugatti (bugatti)
      • Butoy (butoy)
      • Carnival Toys (carnival_toys)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Cinereplicas (cinereplicas)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clementoni (clementoni)
      • Copenhagen (copenhagen)
      • Coppenrath Verlag (coppenrath_verlag)
      • Coppens (coppens)
      • Daiwa (daiwa)
      • Dam (dam)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Divers (divers)
      • Djeco (djeco)
      • DOBENO (dobeno)
      • Doiy (doiy)
      • Dooky (dooky)
      • Doppler (doppler)
      • Dragon Ball (dragon_ball)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dunlop (dunlop)
      • Elinchrom (elinchrom)
      • Ergobag (ergobag)
      • Esperanza (esperanza)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Falcon Eyes (falcon_eyes)
      • Falcone (falcone)
      • Falconetti (falconetti)
      • Fan Toys (fan_toys)
      • Ferrari (ferrari)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Fisura (fisura)
      • Footjoy (footjoy)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Fresk (fresk)
      • Gabby's Dollhouse (gabby_s_dollhouse)
      • Gabol (gabol)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • GED (ged)
      • Godox (godox)
      • Goebel (goebel)
      • Happy Rain (happy_rain)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hartman (hartman)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hatley (hatley)
      • Heless (heless)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HEMA (hema)
      • Huismerk (huismerk)
      • Impliva (impliva)
      • Johntoy (johntoy)
      • Juleeze (juleeze)
      • Keith Kimberlin (keith_kimberlin)
      • Kids Euroswan (kids_euroswan)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • KiU (kiu)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lastolite (lastolite)
      • Lastpak (lastpak)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Longridge (longridge)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • Mikamax (mikamax)
      • Milk & Moo (milk_moo)
      • Minecraft (minecraft)
      • Minimax (minimax)
      • Minions (minions)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Mirage (mirage)
      • Mizuno (mizuno)
      • Monte Stivo (monte_stivo)
      • Moses (moses)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Noname (noname)
      • Office (office)
      • Opus One (opus_one)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Outdoor Spirit (outdoor_spirit)
      • Partyxplosion (partyxplosion)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Perletti (perletti)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pinkfong (pinkfong)
      • Platinet (platinet)
      • Playshoes (playshoes)
      • Princess (princess)
      • Profoto (profoto)
      • Pusheen (pusheen)
      • Pyramide (pyramide)
      • Reer (reer)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rex London (rex_london)
      • Safta (safta)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sigikid (sigikid)
      • SimbaShop (simbashop)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Solar (solar)
      • Sombo (sombo)
      • Something Different (something_different)
      • Sonic (sonic)
      • Sparco (sparco)
      • Spider-man (spider_man)
      • Sport (sport)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Sun Mountain (sun_mountain)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • TaylorMade (taylormade)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Retro Family (the_retro_family)
      • Themaparty (themaparty)
      • Titleist (titleist)
      • Totum (totum)
      • Trespass (trespass)
      • Trixie (trixie)
      • Under Armour (under_armour)
      • Undercover (undercover)
      • Unicorn (unicorn)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Universal (universal)
      • Vadobag (vadobag)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vilac (vilac)
      • Vitility (vitility)
      • Vogue (vogue)
      • Volvik (volvik)
      • Walimex (walimex)
      • Wilson (wilson)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Zebco (zebco)
    • Soort paraplu (soort_paraplu):
      • Opvouwbaar (opvouwbaar)
      • Reflecterend (reflecterend)
      • Storm paraplu (storm_paraplu)
    • Motief (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Effen (effen)
      • Transparant (transparant)
      • Vogels (vogels)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Carbon (carbon)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polytetrafluoroethylene PTFE (polytetrafluoroethylene_ptfe)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be