x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er paraplu's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    s.Oliver paraplu

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in paraplu categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • s.Oliver paraplu Opvouwbaar automatisch Duopop Effen Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170697792.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118815181.jpg
      s.Oliver s.Oliver paraplu Opvouwbaar automatisch Duopop Effen Rood paraplu Opvouwbaar automatisch Duopop Effen Rood paraplu Opvouwbaar automatisch Duopop Effen Rood Paraplu Mini S.Oliver "Smart" in rood (1)
      s.Oliver paraplu Opvouwbaar automatisch Duopop Effen Rood
      • 09003034581140
      2
      31.99 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Transparant DEFAULT
        • transparant
      • Transparant DEFAULT
        • transparant
      • Storm paraplu DEFAULT
        • storm_paraplu
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Blauwe (blauw)
      • Bruine (bruin)
      • Gele (geel)
      • Grijze (grijs)
      • Groene (groen)
      • Rode (rood)
      • Roze (roze)
      • Witte (wit)
      • Zilveren (zilver)
      • Zwarte (zwart)
      • Multi (multi)
      • Taupe (taupe)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Senz (senz)
      • Knirps (knirps)
      • Esprit (esprit)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Smati (smati)
      • 4M (4m)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Albatros (albatros)
      • Arditex (arditex)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Badabulle (badabulle)
      • Balvi (balvi)
      • Basic (basic)
      • Benetton (benetton)
      • Benson (benson)
      • Bino (bino)
      • Blooming Brollies (blooming_brollies)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Burberry (burberry)
      • Butoy (butoy)
      • Carnival Toys (carnival_toys)
      • Coolibar (coolibar)
      • Cry Babies (cry_babies)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Doiy (doiy)
      • Doppler (doppler)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Esperanza (esperanza)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Euroschirm (euroschirm)
      • Falcon Eyes (falcon_eyes)
      • Falcone (falcone)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Fisura (fisura)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Fresk (fresk)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Hartman (hartman)
      • Hatley (hatley)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Heless (heless)
      • Helinox (helinox)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HEMA (hema)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hunter (hunter)
      • Impliva (impliva)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Johntoy (johntoy)
      • Keith Kimberlin (keith_kimberlin)
      • Kidorable (kidorable)
      • Kids (kids)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lastolite (lastolite)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Madison (madison)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • Masters (masters)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Micki (micki)
      • Minimax (minimax)
      • Minions (minions)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Moses (moses)
      • Must (must)
      • Na! Na! Na! (na_na_na_)
      • Nanlite (nanlite)
      • Nasa (nasa)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Paladone (paladone)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Perletti (perletti)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Playshoes (playshoes)
      • Precision (precision)
      • Pro+ (pro_)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Regatta (regatta)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sigikid (sigikid)
      • Skooter (skooter)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spiderman (spiderman)
      • Sport (sport)
      • Star Wars (star_wars)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Sweet Dreams (sweet_dreams)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • TaylorMade (taylormade)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom (tom)
      • Unicorn (unicorn)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Universal (universal)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Walimex (walimex)
      • Westfalia (westfalia)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xiaomi (xiaomi)
    • Soort paraplu (soort_paraplu):
      • Opvouwbaar (opvouwbaar)
      • Reflecterend (reflecterend)
      • Storm paraplu (storm_paraplu)
    • Motief (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Effen (effen)
      • Geruit (geruit)
      • Gestipt (gestipt)
      • Transparant (transparant)
      • Vogels (vogels)
    • Materiaal (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polytetrafluoroethylene PTFE (polytetrafluoroethylene_ptfe)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be