x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kneipp Luxe Geschenkset Douche 1 Set

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kneipp Luxe Geschenkset Douche 1 Set
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kneipp Luxe Geschenkset Douche 1 Set
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kneipp Luxe Geschenkset Douche 1 Set
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/163951684.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/103935027.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/208798793.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/164814566.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/206724095.jpg?ts=1
Kneipp Kneipp Luxe Geschenkset Douche 1 Set Luxe Geschenkset Douche 1 Set Luxe Geschenkset Douche 1 Set Kneipp Douche Luxe Gift Set (1 Kneipp Belgie; )Kneipp Deze set bevat:-1x Kneipp Douche Amandelbloesem 75ml-1x Kneipp Douche Lavendel 75ml-1x Kneipp Douche Mint-Eucalyptus 75ml-1x Kneipp Douche Patchouli 75mlKneipp Douche AmandelbloesemKneipp Amandelbloesem Douche is een bijzonder milde natuurlijke doucheformule met waardevolle amandel- en jojobaolie. Het maakt de huid zacht en soepel en heeft een betoverende geur. Zoete amandelolie bevat essentiële vetzuren en vitamine E. Het helpt bij het in stand houden van de natuurlijke beschermlaag van de huid. Daarom is deze douche extra geschikt voor mensen met een droge of gevoelige huid.Beschermend voor de droge en gevoelige huidAmandelbloesemMet natuurlijke amandel- en jojoba-olieZonder conserveringsmiddelenDermatologisch getest en pH-huidneutraalKneipp Douche LavendelDeze douche bevat waardevolle lavendelolie voor ontspanning van lichaam en geest. De speciale doucheformule houdt de huid zacht en soepel ook bij dagelijks gebruik. Ervaar de we (1)
  • 08712585032636
  • 08712585028905
7
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames, Unisex
    • Inhoud in ml: 1 ml
  • Design
    • Kleur: Rood
  • 12.35 27.76 EUR 7
    7
    • Farmaline.be Farmaline.be
      Kneipp Douche Luxe Gift Set (1 Kneipp Belgie; )Kneipp Deze set bevat:-1x Kneipp Douche Amandelbloesem 75ml-1x Kneipp Douche Lavendel 75ml...12.35, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Koopjesdrogisterij Koopjesdrogisterij
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Kneipp® Shower Collection Genieten met je favoriete Kneipp douches. Ontspan onder een warme douche en verwen jezelf met de heerlijk geure...
      15.57, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Kneipp Luxe Geschenkset Douche 1 Set16.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Voordeligstedrogist Voordeligstedrogist
      Kneipp® Shower Collection Genieten met je favoriete Kneipp douches. Ontspan onder een warme douche en verwen jezelf met de heerlijk geure...
      17.13, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Internetdrogisterij Internetdrogisterij
      Kneipp® Shower Collection Genieten met je favoriete Kneipp douches. Ontspan onder een warme douche en verwen jezelf met de heerlijk geure...
      17.19, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Plein.be Plein.be
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Kneipp Luxe Geschenkset Douche Geniet van een verwendouche met de Kneipp® luxe geschenkset douche * Deze geschenkset bevat 4 verschillend...17.39, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Postdrogist Postdrogist
      Kneipp Luxe Geschenkset Douche Kneipp® Shower Collection - Ontspan onder een warme douche en verwen jezelf met de heerlijk geurende douch...
      19.98, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Olaz Total Effects Geschenkset
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122152989.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159433577.jpg?ts=1
      Olaz Olaz Total Effects Geschenkset Total Effects Geschenkset Total Effects Geschenkset Olaz Total Effects Geschenkset met een dagcreme en een nachtcreme (1)
      Olaz Total Effects Geschenkset
      • 08001090947178
      1
    • Meraki Mini Bath Time
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152337572.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141525070.jpg?ts=1
      Meraki Meraki Mini Bath Time Mini Bath Time Mini Bath Time MERAKI Kraamcadeau Bath Time | Cadeauset | Baby | Giftbox | Shampoo (1)
      Meraki Mini Bath Time
      • 05707644624009
      1
    • Clean Skin and Vanilla by Clean 174 ml - Eau Fraiche Spray
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163223929.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160022499.jpg?ts=1
      Clean Clean Skin and Vanilla by Clean 174 ml - Eau Fraiche Spray Skin and Vanilla by Clean 174 ml - Eau Fraiche Spray Skin and Vanilla by Clean 174 ml - Eau Fraiche Spray Clean Skin and Vanilla by Clean 174 ml - Eau Fraiche Spray (1)
      Clean Skin and Vanilla by Clean 174 ml - Eau Fraiche Spray
      • 00874034009045
      1
    • Clean Air & Coconut Water by Clean 174 ml - Eau Fraiche Spray
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179701794.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156667285.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243288259.jpg?ts=1
      Clean Clean Air & Coconut Water by Clean 174 ml - Eau Fraiche Spray Air & Coconut Water by Clean 174 ml - Eau Fraiche Spray Air & Coconut Water by Clean 174 ml - Eau Fraiche Spray Clean Air & Coconut Water by Clean 174 ml - Eau Fraiche Spray (1)
      Clean Air & Coconut Water by Clean 174 ml - Eau Fraiche Spray
      • 00874034008987
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 11.69
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 11.69
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 11.69
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 11.69
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 11.69
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 11.69
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 11.69
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 11.69
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 11.69
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 11.69
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 11.69
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 11.69
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 11.69
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 11.69
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 11.69
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 11.69
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 11.69
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 11.69
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 11.69
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 11.69
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 11.69
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 11.69
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 11.69
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 11.69
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 11.69
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 14.94
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 11.69
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 12.69
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 12.69
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 10.69
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 10.69
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 10.69
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 10.69
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 10.69
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 10.69
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 10.69
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 10.69
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 10.69
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 10.69
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 10.69
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 10.69
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 10.35
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 10.35
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 10.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 12.35
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 12.35
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 12.35
    • teamvergelijk@vergelijk.be