x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er geschenksets verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sophie de Giraf geschenkset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in geschenkset categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Sophie de Giraf So'Pure Soepele Bijtring - 100% Natuurlijk Rubber
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208538337.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150546227.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168123304.jpg?ts=1
      Sophie de Giraf Sophie de Giraf So'Pure Soepele Bijtring - 100% Natuurlijk Rubber So'Pure Soepele Bijtring - 100% Natuurlijk Rubber So'Pure Soepele Bijtring - 100% Natuurlijk Rubber Sophie de giraf - So Pure - Bijtring - very soft - 100% natuurlijk rubber (1)
      Sophie de Giraf So'Pure Soepele Bijtring - 100% Natuurlijk Rubber
      • 03056562003192
      4
      deal
      15.53 EUR
    • Sophie de Giraf Badbootje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172164552.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182961479.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246255241.jpg?ts=1
      Sophie de Giraf Sophie de Giraf Badbootje Badbootje Badbootje De badboot van de giraf Sophie is het ideale badspeelgoed! Duw de boot en hij zal water spuiten. De grappige en kleurrijke baby kan veel verhalen verzinnen en zijn gezichts- en tastzin stimuleren tijdens het baden. Praktisch, de boot kan in twee delen worden gedemonteerd, waardoor hij gemakkelijk schoon te maken is! Leeftijd: vanaf 6 maanden. Dit product bevat 1x Sophie de Giraffe - badboot - schaap - 1 stuk, Fabrikant: Vulli (1)
      Sophie de Giraf Badbootje
      • 03056565235200
      4
      12.40 EUR
    • Sophie de Giraf Numero'golo Image Book
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205294450.jpg?ts=1
      Sophie de Giraf Sophie de Giraf Numero'golo Image Book Numero'golo Image Book Numero'golo Image Book Sophie de giraf - Babyboekje - Numero golo image book (1)
      Sophie de Giraf Numero'golo Image Book
      • 03056562307948
      3
      20.48 EUR
    • Sophie de Giraf Decoration Set
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174476157.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167535656.jpg?ts=1
      Sophie de Giraf Sophie de Giraf Decoration Set Decoration Set Decoration Set Sophie de Giraf Decoration Set Maak van elke gelegenheid een feestje, en met deze leuke Sophie de giraf decoratie set lukt dat zeker! Perfect voor een verjaardag of een babyshower. De set bevat: * 1 papieren slinger (4 meter) * 1 muurslinger * 8 party prikkers * 4 luchtballonnen (1)
      Sophie de Giraf Decoration Set
      • 08711319380012
      3
      19.89 EUR
    • Sophie de Giraf - rammelaar - multi textuur - op wit rode hangkaart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166349144.jpg?ts=1
      Sophie de Giraf Sophie de Giraf - rammelaar - multi textuur - op wit rode hangkaart - rammelaar - multi textuur - op wit rode hangkaart - rammelaar - multi textuur - op wit rode hangkaart Om te ontdekken: levendige kleuren die de aandacht van baby's trekken, gedeeltes met verschillende texturen om op te bijten, 4 vormpjes om heen en weer te schuiven, gekleurde balletjes om te schudden en te luisteren hoe alles klinkt. (1)
      Sophie de Giraf - rammelaar - multi textuur - op wit rode hangkaart
      • 03056562001792
      3
      12.94 EUR
    • Sophie de Giraf - overslag romper - roze - 3 Maanden - 60 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173461959.jpg?ts=1
      Sophie de Giraf Sophie de Giraf - overslag romper - roze - 3 Maanden - 60 cm - overslag romper - roze - 3 Maanden - 60 cm - overslag romper - roze - 3 Maanden - 60 cm Sophie de Giraf Overslag Romper Roze Schattige overslag romper met Sophie de giraf print! Deze romper is roze en heeft lange mouwen. Dankzij de overslag met drukknopen kan je de romper gemakkelijk aan en uit doen bij je kindje. * Maat: 3 Maanden - 60 cm * Materiaal: 100% katoen * Wasvoorschrift: binnenstebuiten wassen op 30 graden met gelijke kleuren (1)
      Sophie de Giraf - overslag romper - roze - 3 Maanden - 60 cm
      • 03760108774612
      2
      16.98 EUR
    • Sophie de Giraf Boek Sophie & Vriendjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181840202.jpg?ts=1
      Sophie de Giraf Sophie de Giraf Boek Sophie & Vriendjes Boek Sophie & Vriendjes Boek Sophie & Vriendjes Sophie de Giraf Boek Sophie & Vriendjes Een kleurig voelboekje met hardcover van Sophie de Giraf. * Bijzonder geschikt als eerste kennismaking met een boek. * Neem een kijkje in het gezellige huis van Sophie. * De verschillende stofjes nodigen uit om te voelen. Afmeting: 18,1 x 18,1 x 1,3 cm 10 pagina's dik. (1)
      Sophie de Giraf Boek Sophie & Vriendjes
      • 09789048313686
      2
      10.00 EUR
    • Sophie de Giraf - overslag romper - wit - 3 Maanden - 60 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233571616.jpg?ts=1
      Sophie de Giraf Sophie de Giraf - overslag romper - wit - 3 Maanden - 60 cm - overslag romper - wit - 3 Maanden - 60 cm - overslag romper - wit - 3 Maanden - 60 cm Sophie de giraf - overslag romper - wit - 3 Maanden - 60 cm (1)
      Sophie de Giraf - overslag romper - wit - 3 Maanden - 60 cm
      • 03760108774803
      2
      17.94 EUR
    • Sophie de Giraf - overslag - romper - blauw - 1 Maand - 54 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173860620.jpg?ts=1
      Sophie de Giraf Sophie de Giraf - overslag - romper - blauw - 1 Maand - 54 cm - overslag - romper - blauw - 1 Maand - 54 cm - overslag - romper - blauw - 1 Maand - 54 cm Sophie de giraf - overslag - romper - blauw - 1 Maand - 54 cm (1)
      Sophie de Giraf - overslag - romper - blauw - 1 Maand - 54 cm
      • 03760108774988
      2
      15.98 EUR
    • Sophie de Giraf - overslag romper - blauw - 3 Maanden - 60 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174181182.jpg?ts=1
      Sophie de Giraf Sophie de Giraf - overslag romper - blauw - 3 Maanden - 60 cm - overslag romper - blauw - 3 Maanden - 60 cm - overslag romper - blauw - 3 Maanden - 60 cm Sophie de giraf - overslag romper - blauw - 3 Maanden - 60 cm (1)
      Sophie de Giraf - overslag romper - blauw - 3 Maanden - 60 cm
      • 03760108774995
      2
      15.98 EUR
    • Sophie de Giraf - overslag - romper - wit - 1 Maand - 54 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233571601.jpg?ts=1
      Sophie de Giraf Sophie de Giraf - overslag - romper - wit - 1 Maand - 54 cm - overslag - romper - wit - 1 Maand - 54 cm - overslag - romper - wit - 1 Maand - 54 cm Sophie de Giraf Overslag Romper Wit 1m - 54 cm Schattige overslag romper met Sophie de giraf print! Deze romper is wit en heeft lange mouwen. Dankzij de overslag met drukknopen kan je de romper gemakkelijk aan en uit doen bij je kindje. * Maat: 1 Maand - 54 cm * Materiaal: 100% katoen * Wasvoorschrift: binnenstebuiten wassen op 30 graden met gelijke kleuren (1)
      Sophie de Giraf - overslag - romper - wit - 1 Maand - 54 cm
      • 03760108774797
      2
      16.78 EUR
    • Sophie de Giraf Sophiesticated - Cadeauset - Medium - Set 2
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148550196.jpg?ts=1
      Sophie de Giraf Sophie de Giraf Sophiesticated - Cadeauset - Medium - Set 2 Sophiesticated - Cadeauset - Medium - Set 2 Sophiesticated - Cadeauset - Medium - Set 2 CHARMENE GIFT SET: Deze Sophiesticated geboortegeschenkset biedt Sophie la girafe en een zachte inbakeren. De fopspeen is ideaal om het pijnlijke tandvlees van de baby te kalDeze set wordt vergezeld van een aanpasbare cadeaubon en een mooi geschenkzakje. Tandheelkunde: Sophie la girafe is flexibel en heeft vele onderdelen voor uw pasgeborene om op te kauwen. Ze is perfect voor het verzachten van pijnlijke tandvlees en het verlichten van kinderziektes ongemak. Ze is lichtgewicht en gemakkelijk voor kleine handen om vast te houden en vast te houden. AANBAAR ONTWERP: De inbakeren is groot en biedt meerdere dagelijkse toepassingen. De bijtring van Sophie la girafe heeft overal donkere en contrasterende plekken die visuele en zintuiglijke stimulatie bieden en haar gemakkelijk herkenbaar maakt voor de baby. NATURAL RUBBER: Sophie la girafe is gemaakt van 100% natuurlijk rubber, geproduceerd uit de latex van de Hevea Tree, en versierd met food-grade verf, kunt u er zeker van zijn dat de bijtr (1)
      Sophie de Giraf Sophiesticated - Cadeauset - Medium - Set 2
      • 03056560000049
      2
      41.99 EUR
    • Sophie de Giraf - overslag romper - roze - 1 Maand - 54 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173915430.jpg?ts=1
      Sophie de Giraf Sophie de Giraf - overslag romper - roze - 1 Maand - 54 cm - overslag romper - roze - 1 Maand - 54 cm - overslag romper - roze - 1 Maand - 54 cm Sophie de Giraf Overslag Romper Roze Schattige overslag romper met Sophie de giraf print! Deze romper is roze en heeft lange mouwen. Dankzij de overslag met drukknopen kan je de romper gemakkelijk aan en uit doen bij je kindje. * Maat: 1 Maand - 54 cm * Materiaal: 100% katoen * Wasvoorschrift: binnenstebuiten wassen op 30 graden met gelijke kleuren (1)
      Sophie de Giraf - overslag romper - roze - 1 Maand - 54 cm
      • 03760108774605
      1
      17.94 EUR
    • Sophie de Giraf Slof Roze 0-1 Maanden
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183047572.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160108851.jpg?ts=1
      Sophie de Giraf Sophie de Giraf Slof Roze 0-1 Maanden Slof Roze 0-1 Maanden Slof Roze 0-1 Maanden Sophie de giraf - babyslofjes - roze - 0-1 Maand (1)
      Sophie de Giraf Slof Roze 0-1 Maanden
      • 03760108774643
      1
      16.49 EUR
    • Sophie de Giraf Fopspeen 6-18 maanden
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159673115.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183212432.jpg?ts=1
      Sophie de Giraf Sophie de Giraf Fopspeen 6-18 maanden Fopspeen 6-18 maanden Fopspeen 6-18 maanden Set van twee silicone spenen van Sophie de Giraf voor 6-18 maanden. De speen zorgt voor een natuurlijke ontwikkeling van het gehemelte en de kaak en heeft twee ventilatiegaten voor het hoogste comfort. (1)
      Sophie de Giraf Fopspeen 6-18 maanden
      • 03056564560198
      1
      deal
      20.94 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • RITUALS DEFAULT
        • rituals
      • Nuxe DEFAULT
        • nuxe
      • Axe DEFAULT
        • axe
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Lancome (lancome)
      • Dove (dove)
      • 4711 (4711)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Accentra (accentra)
      • Acqua Colonia (acqua_colonia)
      • Acqua del Garda (acqua_del_garda)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Adolfo Dominguez (adolfo_dominguez)
      • AEMIUM (aemium)
      • Agua de Baleares (agua_de_baleares)
      • Ahava (ahava)
      • Alterna (alterna)
      • Alyssa Ashley (alyssa_ashley)
      • Amouage (amouage)
      • Amélie et Mélanie (ame_lie_et_me_lanie)
      • Antonio Puig (antonio_puig)
      • Apricot (apricot)
      • Ariana Grande (ariana_grande)
      • Aveda (aveda)
      • Axe (axe)
      • Azzaro (azzaro)
      • Baby Art (baby_art)
      • BabyArt (babyart)
      • BamBam (bambam)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbie (barbie)
      • BAYLIS & HARDING (baylis_harding)
      • Bedazzle (bedazzle)
      • Bee Honest (bee_honest)
      • Benecos (benecos)
      • Berdoues (berdoues)
      • Biotherm (biotherm)
      • Bluebeards Revenge (bluebeards_revenge)
      • Body Col (body_col)
      • Bois 1920 (bois_1920)
      • Bomb (bomb)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bubble (bubble)
      • Bubble T (bubble_t)
      • Bunnies By The Bay (bunnies_by_the_bay)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • CARNER BARCELONA (carner_barcelona)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Cartier (cartier)
      • Cartoon (cartoon)
      • Carven (carven)
      • Casuelle (casuelle)
      • Caudalie (caudalie)
      • Chanel (chanel)
      • Charlotte Tilbury (charlotte_tilbury)
      • Chloé (chloe_)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clean (clean)
      • Clinique (clinique)
      • Coach (coach)
      • Collistar (collistar)
      • Corsair (corsair)
      • Cuba (cuba)
      • Dalan (dalan)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Davidoff (davidoff)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Douglas (douglas)
      • Dr. Barbara Sturm (dr_barbara_sturm)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dunhill (dunhill)
      • Elie Saab (elie_saab)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • ESCADA (escada)
      • essie (essie)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Etienne aigner (etienne_aigner)
      • Fa (fa)
      • Faith In Nature (faith_in_nature)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Foamie (foamie)
      • Fresh Up (fresh_up)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Gisada (gisada)
      • Glam stars (glam_stars)
      • Golden rose (golden_rose)
      • Goldwell (goldwell)
      • Gucci (gucci)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hawaiian Tropic (hawaiian_tropic)
      • Hersip (hersip)
      • HK Living (hk_living)
      • Horomia (horomia)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • I Want You Naked (i_want_you_naked)
      • Iceberg (iceberg)
      • Issey Miyake (issey_miyake)
      • James Bond 007 (james_bond_007)
      • Janzen (janzen)
      • Jean Paul Gaultier (jean_paul_gaultier)
      • Jennifer Lopez (jennifer_lopez)
      • Jesus Del Pozo (jesus_del_pozo)
      • Jil Sander (jil_sander)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Kaerel (kaerel)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kneipp (kneipp)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • La Mer (la_mer)
      • La Rive (la_rive)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lanco (lanco)
      • Lanco Toys (lanco_toys)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • LENGLING Parfums Munich (lengling_parfums_munich)
      • Lolita Lempicka (lolita_lempicka)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • MAC (mac)
      • Maison Francis Kurkdjian Paris (maison_francis_kurkdjian_paris)
      • Maja (maja)
      • Malibu (malibu)
      • Marcel's Green Soap (marcel_s_green_soap)
      • Marie-Stella-Maris (marie_stella_maris)
      • Marius Fabre (marius_fabre)
      • Max Factor (max_factor)
      • Mepal (mepal)
      • Meraki (meraki)
      • Mercedes-Benz (mercedes_benz)
      • Mexx (mexx)
      • Michalsky (michalsky)
      • MILU (milu)
      • Minions (minions)
      • Miro (miro)
      • Missoni (missoni)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • My Scene (my_scene)
      • Narciso Rodriguez (narciso_rodriguez)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • Nivea (nivea)
      • Novelty (novelty)
      • Nuxe (nuxe)
      • Olaz (olaz)
      • Olfactive Studio (olfactive_studio)
      • One Direction (one_direction)
      • Paco Rabanne (paco_rabanne)
      • Parfums de Marly (parfums_de_marly)
      • Paula's Choice (paula_s_choice)
      • Payot (payot)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pixi (pixi)
      • Playboy (playboy)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Proraso (proraso)
      • Psv (psv)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Replay (replay)
      • Revitalash (revitalash)
      • Rihanna (rihanna)
      • RITUALS (rituals)
      • Riverdale (riverdale)
      • Rochas (rochas)
      • Route 66 (route_66)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sarah Jessica Parker (sarah_jessica_parker)
      • Satya Nag Champa (satya_nag_champa)
      • Scholl (scholl)
      • Sence (sence)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Sober (sober)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Source Balance (source_balance)
      • Stop The Water While Using Me! (stop_the_water_while_using_me_)
      • Studio 100 (studio_100)
      • StyleDry (styledry)
      • Superdry (superdry)
      • Technic (technic)
      • The Gift Label (the_gift_label)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Scottish Fine Soaps Company (the_scottish_fine_soaps_company)
      • Therme (therme)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Treaclemoon (treaclemoon)
      • Treets (treets)
      • Trussardi (trussardi)
      • Ulric De Varens (ulric_de_varens)
      • Van Gils (van_gils)
      • Vergulde hand (vergulde_hand)
      • Versace (versace)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • Village (village)
      • Vogue (vogue)
      • Vtech (vtech)
      • Vulli (vulli)
      • WOHI (wohi)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zealots of Nature (zealots_of_nature)
      • Zoocchini (zoocchini)
    • Prijs (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be