x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

TecTake Paviljoen / partytent 3x3m blauw 401618

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews TecTake Paviljoen / partytent 3x3m blauw 401618
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties TecTake Paviljoen / partytent 3x3m blauw 401618
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
TecTake Paviljoen / partytent 3x3m blauw 401618
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/179323368.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/179323409.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/175380652.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158582446.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/179323408.jpg
TecTake TecTake Paviljoen / partytent 3x3m blauw 401618 Paviljoen / partytent 3x3m blauw 401618 Paviljoen / partytent 3x3m blauw 401618 Paviljoen / partytent 3x3m blauw 401618 (1)
  • 04260435991236
1
  • Design
    • Type of garden building: Pavilion
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Kunststof, Polyurethaan
  • 50.90 50.90 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Paviljoen / partytent 3x3m blauw 40161850.90, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • vidaXL Prieel Met Dak 300x300x200 Cm Poly Rattan Bruin En Crème
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223898383.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198694882.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222876531.jpg
      vidaXL vidaXL Prieel Met Dak 300x300x200 Cm Poly Rattan Bruin En Crème Prieel Met Dak 300x300x200 Cm Poly Rattan Bruin En Crème Prieel Met Dak 300x300x200 Cm Poly Rattan Bruin En Crème Dit stijlvolle prieel is niet alleen een geweldige aanvulling op je buitenruimte, maar houdt op zonnige dagen ook je gezin en gasten koel en in de schaduw. Dankzij de PE-rattan is dit paviljoen gemakkelijk te reinigen, slijtvast en geschikt voor dagelijks buitengebruik. De gepoedercoat stalen frames maken de tent stevig en stabiel. De schuifluifel biedt goede bescherming tegen zon en regen en zorgt ervoor dat je volop kan genieten van familiefeesten, barbecues, picknicks en verjaardagsfeestje... (2)
      vidaXL Prieel Met Dak 300x300x200 Cm Poly Rattan Bruin En Crème
      • 08718475711414
      1
    • vidaXL Prieeldak 310 G/m² 3x3 M Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223731546.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229187011.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229187012.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229187014.jpg
      vidaXL vidaXL Prieeldak 310 G/m² 3x3 M Grijs Prieeldak 310 G/m² 3x3 M Grijs Prieeldak 310 G/m² 3x3 M Grijs Geniet van je buitenruimte met ons prieeldak, in lichte regen of zonneschijn! Onze vervangende overkapping is vervaardigd van duurzame polyester stof met PVC-coating, waardoor hij waterbestendig is. Het prieeldak biedt bescherming tegen de zon, lichte regen en andere weersomstandigheden. Deze zonneluifel is voorzien van versterkte hoeken zodat hij extra duurzaam is. Wij bieden ook klittenband voor eenvoudige montage en bevestiging aan het frame van je prieel. Let op: het frame is niet bij de ... (2)
      vidaXL Prieeldak 310 G/m² 3x3 M Grijs
      • 08718475704935
      2
    • Coleman Event Shelter Pro M Side Wall with Door, groen 2022 Paviljoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220395209.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137951718.jpg
      Coleman Coleman Event Shelter Pro M Side Wall with Door, groen 2022 Paviljoenen Event Shelter Pro M Side Wall with Door, groen 2022 Paviljoenen Event Shelter Pro M Side Wall with Door, groen 2022 Paviljoenen Tent Accy Event M Sunwall+Door (1)
      Coleman Event Shelter Pro M Side Wall with Door, groen 2022 Paviljoenen
      • 03138522092894
      1
      deal
    • BoGarden Zijwand Party Tent Met Raam
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174547363.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197629748.jpg
      BoGarden BoGarden Zijwand Party Tent Met Raam Zijwand Party Tent Met Raam Zijwand Party Tent Met Raam Bo-Camp - Zijwand voor partytent - Vierkant - Met raam (1)
      BoGarden Zijwand Party Tent Met Raam
      • 08712013721132
      • 4472113
      2
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 41.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 43.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 46.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 50.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 50.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 50.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 50.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 50.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 50.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be