x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL - Partytent 10x5 meter - Rood

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL - Partytent 10x5 meter - Rood
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL - Partytent 10x5 meter - Rood
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL - Partytent 10x5 meter - Rood
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223847297.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222843394.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222843392.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/128073054.jpg
vidaXL vidaXL - Partytent 10x5 meter - Rood - Partytent 10x5 meter - Rood - Partytent 10x5 meter - Rood vidaXL - Partytent 10x5 meter - Rood (1)
  • 08718475820451
  • 160009
2
  • Design
    • Kleur: Multi, Rood
    • Materiaal: Kunststof, Textiel
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 1199.99 1199.99 EUR 2
    2
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Deze partytent is ideaal voor professioneel gebruik. Hij kan gebruikt worden voor al je buitenfeesten. Het doek en het frame zijn van hog...1199.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      vidaXL - Partytent 10x5 meter - Rood1199.99, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Lifetime 3x3x2.5 M 73020 3x3x2.5 M One Size Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215711300.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214424611.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225164017.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108301888.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/85063043.jpg
      Lifetime Lifetime 3x3x2.5 M 73020 3x3x2.5 M One Size Black 3x3x2.5 M 73020 3x3x2.5 M One Size Black 3x3x2.5 M 73020 3x3x2.5 M One Size Black Met deze gemakkelijk te gebruiken partytent krijg je gemakkelijk schaduw op warme en zonnige dagen waar je maar wilt. (1)
      Lifetime 3x3x2.5 M 73020 3x3x2.5 M One Size Black
      • 08711252326054
      • 08719958053045
      1
      deal
    • Blumfeldt Beschermheer 25HSQ zonneschermstandaard 25 kg balkon grijs gepolijst
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197546373.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218620517.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218617203.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218620518.jpg
      Blumfeldt Blumfeldt Beschermheer 25HSQ zonneschermstandaard 25 kg balkon grijs gepolijst Beschermheer 25HSQ zonneschermstandaard 25 kg balkon grijs gepolijst Beschermheer 25HSQ zonneschermstandaard 25 kg balkon grijs gepolijst Massieve granieten zonneschermstandaard met gepolijst oppervlak, Neemt weinig plaats in - 45 x 22 cm - ideaal voor terras, balkon en tuin, Versprongen buis voor opstelling nabij een muur, Rvs flens bij de overgang naar de steen voor verhoogde stabiliteit, Gepolijste rvs schacht voor schermen met een standaard doorsnede van 3,5 - 4 cm, Zijdelings verzonken grepen voor een eenvoudige positionering (1)
      Blumfeldt Beschermheer 25HSQ zonneschermstandaard 25 kg balkon grijs gepolijst
      • 04260486159234
      1
      deal
    • vidaXL Partytent Met 3 Zijwanden Inklapbaar 3x4 M Staal Crème
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223688624.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223070570.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223070561.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223070572.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223070569.jpg
      vidaXL vidaXL Partytent Met 3 Zijwanden Inklapbaar 3x4 M Staal Crème Partytent Met 3 Zijwanden Inklapbaar 3x4 M Staal Crème Partytent Met 3 Zijwanden Inklapbaar 3x4 M Staal Crème Onze partytent is ideaal voor een breed scala aan buitenevenementen, zoals shows, markten, sportevenementen, bruiloften, feesten, barbecues, kampeertochten en festivals. Het paviljoen heeft een uv- en waterbestendig dak dat gemaakt is van 600D Oxford stof met PVC-coating. Het is daarom perfect voor buitengebruik. De feesttent is ontworpen met 3 zijwanden met doorzichtige vensters voor volledige bescherming. Het frame is vervaardigd van gepoedercoat roestvrij staal, waardoor de partytent stabi... (1)
      vidaXL Partytent Met 3 Zijwanden Inklapbaar 3x4 M Staal Crème
      • 08719883800455
      1
    • vidaXL Vervangingsluifel voor schommelbank 150/130x70/105 cm antraciet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207525058.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224799751.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224799750.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201105918.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224799754.jpg
      vidaXL vidaXL Vervangingsluifel voor schommelbank 150/130x70/105 cm antraciet Vervangingsluifel voor schommelbank 150/130x70/105 cm antraciet Vervangingsluifel voor schommelbank 150/130x70/105 cm antraciet Ben je op zoek naar een luifel voor je schommelbank? Deze praktische vervangingsluifel is een uitstekende keuze. Deze schommelbankluifel is gemaakt van gemakkelijk schoon te maken stof met waterdichte PVC-coating. Dankzij het lichtgewicht ontwerp is deze luifel gemakkelijk mee te nemen en voegt hij geen extra gewicht toe aan je schommelbank. Hij kan middels 2 tunnellussen effectief worden bevestigd aan de twee lange zijden. Bovendien kun je hem gemakkelijk opvouwen als je hem niet gebruikt. (1)
      vidaXL Vervangingsluifel voor schommelbank 150/130x70/105 cm antraciet
      • 08720286116104
      1
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 1331.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1331.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 1331.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1331.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1331.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 1331.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 1331.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 1331.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 1331.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1331.99
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 1331.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1331.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1331.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 1332.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1332.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1332.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1332.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1332.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1332.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1332.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1332.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 1332.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1332.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1332.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1332.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1332.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1332.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1332.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 1333.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1333.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1333.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1333.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1333.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1239.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 1197.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1197.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1197.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1197.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1197.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1197.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1197.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1197.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1197.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1197.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1197.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1197.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1197.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 1198.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1198.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1198.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 1198.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 1198.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 1198.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 1198.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1199.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be