x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er peper- en zoutmolens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bestron peper- en zoutmolen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in peper- en zoutmolen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Bestron Peper- en zoutmolen APS100CO 18,2 cm koperkleurig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162863661.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158781215.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158781219.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158781216.jpg
      Bestron Bestron Peper- en zoutmolen APS100CO 18,2 cm koperkleurig Peper- en zoutmolen APS100CO 18,2 cm koperkleurig Peper- en zoutmolen APS100CO 18,2 cm koperkleurig Voeg kruiden toe aan je gerechten met deze elektrische zout-/pepermolen APS100CO van Bestron! Deze compacte kruidenmolen is gemaakt van roestvrij staal en is buitengewoon duurzaam en comfortabel te gebruiken met één hand. Hij wordt gekenmerkt door een transparant reservoir voor een duidelijk zicht op de inhoud. Bovendien voldoet de molen aan al je kruidenwensen in de keuken dankzij de verstelbare maalinstellingen van extra fijn tot grof. De peper- en zoutmolen werkt op 4 AAA-batterijen (niet ... (1)
      Bestron Peper- en zoutmolen APS100CO 18,2 cm koperkleurig
      • 08712184055319
      3
      18.95 EUR
    • Bestron APS300CH peper/zout molen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162866101.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157264285.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157264286.jpg
      Bestron Bestron APS300CH peper/zout molen APS300CH peper/zout molen APS300CH peper/zout molen Bestron peper- en zoutmolen Deze stijlvolle koperdesign peper- en zoutmolen is onmisbaar in iedere keuken. De molen is eenvoudig te bedienen met één hand. Kantel de molen en hij start/stopt automatisch met malen. Het uiteinde is verlicht, zodat je precies ziet hoeveel je maalt. Door het transparante reservoir zie jij precies wanneer de molen bijgevuld moet worden. Dankzij de instelbare vermaling kies je zelf of je de kruiden van zeer fijn tot grof gemalen wilt hebben. Specificaties: Kleur: ch... (1)
      Bestron APS300CH peper/zout molen
      • 08712184055258
      3
      deal
      20.90 EUR
    • Bestron peper en zoutmolen 20,2 cm RVS/acryl koper
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162882322.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157275439.jpg
      Bestron Bestron peper en zoutmolen 20,2 cm RVS/acryl koper peper en zoutmolen 20,2 cm RVS/acryl koper peper en zoutmolen 20,2 cm RVS/acryl koper Bestron peper- en zoutmolen Deze stijlvolle koperdesign peper- en zoutmolen is onmisbaar in iedere keuken. De molen is eenvoudig te bedienen met één hand. Kantel de molen en hij start/stopt automatisch met malen. Het uiteinde is verlicht, zodat je precies ziet hoeveel je maalt. Door het transparante reservoir zie jij precies wanneer de molen bijgevuld moet worden. Dankzij de instelbare vermaling kies je zelf of je de kruiden van zeer fijn tot grof gemalen wilt hebben. Specificaties: Kleur: ko... (1)
      Bestron peper en zoutmolen 20,2 cm RVS/acryl koper
      • 08712184055272
      2
      deal
      24.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Peugeot DEFAULT
        • peugeot
      • Le Creuset DEFAULT
        • le_creuset
      • AdHoc DEFAULT
        • adhoc
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Peugeot (peugeot)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Ad hoc (adhoc)
      • Alessi (alessi)
      • Cole & Mason (cole_mason)
      • Wesco (wesco)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • &Klevering (_klevering)
      • Ad hoc (ad_hoc)
      • Alpina (alpina)
      • Amefa (amefa)
      • Asa selection (asa_selection)
      • Balvi (balvi)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bisetti (bisetti)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Chef'n (chef_n)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • CrushGrind (crushgrind)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Doiy (doiy)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esperanza (esperanza)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fisura (fisura)
      • GADGY (gadgy)
      • GEFU (gefu)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • HAY (hay)
      • Hendi (hendi)
      • Herzberg (herzberg)
      • Horwood (horwood)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kela (kela)
      • KitchenBasics (kitchenbasics)
      • Koziol (koziol)
      • Labyrinth (labyrinth)
      • Leonardo (leonardo)
      • Light My Fire (light_my_fire)
      • Mastrad (mastrad)
      • Menu (menu)
      • Metaltex (metaltex)
      • Microplane (microplane)
      • Moulinex (moulinex)
      • Olympia (olympia)
      • Oxo (oxo)
      • OYOY (oyoy)
      • ProfiCook (proficook)
      • Qualy/New Arriva Co.,Ltd. (qualy_new_arriva_co_ltd_)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Ritzenhoff (ritzenhoff)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scanpan (scanpan)
      • Severin (severin)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skeppshult (skeppshult)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • Stelton (stelton)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tomado (tomado)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vipp (vipp)
      • Westmark (westmark)
      • WMF (wmf)
      • XD Design (xd_design)
      • Zack (zack)
      • Zak Designs (zak_designs)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
    • Prijsklasse (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 tot €40 (low)
      • €40 tot €55 (medium)
      • > €55 (high)
    • Instelbare Maalsoort (instelbare_maalsoort):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bediening (bediening):
      • Elektrisch (elektrisch)
      • Handmatig (handmatig)
    • Kleur Peper- & Zoutmolen (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Zilver (zilver)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Grijs (grijs)
      • Transparant (transparant)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Roze (roze)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal blad (materiaal_blad):
      • Keramiek (keramiek)
      • RVS (rvs)
      • Staal (staal)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • RVS (rvs)
    • Group (group):
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Yksittäinen Pepper Mill (yksitta_inen_pepper_mill)
      • Yksittäinen Salt Mill (yksitta_inen_salt_mill)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be