x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er peper- en zoutmolens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Skeppshult peper- en zoutmolen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in peper- en zoutmolen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Skeppshult Pepermolen 18 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145693446.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150164376.jpg
      Skeppshult Skeppshult Pepermolen 18 cm Pepermolen 18 cm Pepermolen 18 cm De Pepermolen van het Zweedse merk Skeppshult bestaat uit de materialen gietijzer en hout. De pepermolen is gemakkelijk in gebruik en werkt erg effectief. D... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Skeppshult Pepermolen 18 cm
      • 07317930064006
      4
      62.22 EUR
    • Skeppshult Zoutmolen Skeppshult Gietijzer Beukenhout 27 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150164423.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182360450.jpg
      Skeppshult Skeppshult Zoutmolen Skeppshult Gietijzer Beukenhout 27 cm Zoutmolen Skeppshult Gietijzer Beukenhout 27 cm Zoutmolen Skeppshult Gietijzer Beukenhout 27 cm Deze zoutmolen van Skeppshult zorgt dat u uw gerechten nog beter op smaak kunt brengen. Deze zoutmolen heeft daarnaast een stijlvolle en luxe uitstraling en... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Skeppshult Zoutmolen Skeppshult Gietijzer Beukenhout 27 cm
      • 07317930069001
      3
      71.97 EUR
    • Skeppshult Kruidenmolen Skeppshult Lilla Swing Gietijzer en Walnoothout
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150198776.jpg
      Skeppshult Skeppshult Kruidenmolen Skeppshult Lilla Swing Gietijzer en Walnoothout Kruidenmolen Skeppshult Lilla Swing Gietijzer en Walnoothout Kruidenmolen Skeppshult Lilla Swing Gietijzer en Walnoothout Bestel Kruidenmolen Skeppshult Lilla Swing Gietijzer en Walnoothout online. Bekijk alle Peper- en zoutset van het merk Skeppshult bij Etrias. (1)
      Skeppshult Kruidenmolen Skeppshult Lilla Swing Gietijzer en Walnoothout
      • 07317930711092
      2
      47.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Peugeot DEFAULT
        • peugeot
      • Le Creuset DEFAULT
        • le_creuset
      • Fissler DEFAULT
        • fissler
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Peugeot (peugeot)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Ad hoc (adhoc)
      • Alessi (alessi)
      • Cole & Mason (cole_mason)
      • Wesco (wesco)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Ad hoc (ad_hoc)
      • Adler (adler)
      • Alpina (alpina)
      • Amefa (amefa)
      • Arzberg (arzberg)
      • ASA (asa)
      • Asa selection (asa_selection)
      • Balvi (balvi)
      • Berghoff (berghoff)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Bestron (bestron)
      • Bisetti (bisetti)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Brabantia (brabantia)
      • Brisa (brisa)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Buccan (buccan)
      • Bugatti (bugatti)
      • Chef'n (chef_n)
      • Clatronic (clatronic)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cole and mason (cole_and_mason)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Creotime (creotime)
      • CrushGrind (crushgrind)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • D&D (d_d)
      • Doiy (doiy)
      • Emga (emga)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Enrico (enrico)
      • Esperanza (esperanza)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fissler (fissler)
      • Fisura (fisura)
      • FlinQ (flinq)
      • GEFU (gefu)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Grunwerg (grunwerg)
      • GSI (gsi)
      • Gusta (gusta)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • Hendi (hendi)
      • Herzberg (herzberg)
      • Horwood (horwood)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kaiser (kaiser)
      • Kela (kela)
      • Kesper (kesper)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Koziol (koziol)
      • Labyrinth (labyrinth)
      • Leonardo (leonardo)
      • Light My Fire (light_my_fire)
      • LOKS (loks)
      • Masterclass (masterclass)
      • Mastrad (mastrad)
      • Menu (menu)
      • Metaltex (metaltex)
      • Microplane (microplane)
      • Monkey Business (monkey_business)
      • Montana (montana)
      • Moulinex (moulinex)
      • MSR (msr)
      • Nuance (nuance)
      • Olympia (olympia)
      • Optimus (optimus)
      • Orange85 (orange85)
      • Oxo (oxo)
      • OYOY (oyoy)
      • Pantone (pantone)
      • Pasabahce (pasabahce)
      • Patisse (patisse)
      • ProfiCook (proficook)
      • Puik (puik)
      • QDO (qdo)
      • Qualy/New Arriva Co.,Ltd. (qualy_new_arriva_co_ltd_)
      • Quttin (quttin)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Ritzenhoff (ritzenhoff)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Royal Boch (royal_boch)
      • Ruben Robijn (ruben_robijn)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Scanpan (scanpan)
      • Senza (senza)
      • Serax (serax)
      • Severin (severin)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skeppshult (skeppshult)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stelton (stelton)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tefal (tefal)
      • Thomas (thomas)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vipp (vipp)
      • Waring (waring)
      • Weis (weis)
      • Westmark (westmark)
      • Wiebe van der zee (wiebe_van_der_zee)
      • WMF (wmf)
      • XD Design (xd_design)
      • Yong (yong)
      • Zack (zack)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
      • Zeller (zeller)
    • Prijsklasse (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 tot €40 (low)
      • €40 tot €55 (medium)
      • > €55 (high)
    • Instelbare Maalsoort (instelbare_maalsoort):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bediening (bediening):
      • Elektrisch (elektrisch)
      • Handmatig (handmatig)
    • Kleur Peper- & Zoutmolen (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Zilver (zilver)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Grijs (grijs)
      • Transparant (transparant)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Roze (roze)
      • Antraciet (antraciet)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal blad (materiaal_blad):
      • Keramiek (keramiek)
      • RVS (rvs)
      • Staal (staal)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Carbon (carbon)
      • Eiken (eiken)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Marmer (marmer)
      • RVS (rvs)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Group (group):
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Setti Pepper and Salt Mill (setti_pepper_and_salt_mill)
      • Yksittäinen Pepper Mill (yksitta_inen_pepper_mill)
      • Yksittäinen Salt Mill (yksitta_inen_salt_mill)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be