x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Beurer GS 206 Squares

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Beurer GS 206 Squares
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Beurer GS 206 Squares
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Beurer GS 206 Squares
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105274189.jpg?ts=1
Beurer Beurer GS 206 Squares GS 206 Squares GS 206 Squares Beurer GS206 - Personenweegschaal - 150kg - Squares/Grijs (1)
  • 04211125756635
  • 756.63
3
  • Technische details
    • Body Mass Index (BMI) meting: Nee
    • Nauwkeurigheid: 100 g
  • Design
    • Kleur: Grijs, Wit
    • Materiaal: Kunststof, Glas
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 150 kg
  • Algemene kenmerken
    • Overige weegschaal eigenschappen: Automatisch uitschakelen
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 300 mm
    • Diepte product: 300 mm
    • Hoogte: 19 mm
  • 26.99 34.84 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Effectieve blauwe verlichting Zeer groot display Grootte van de cijfers: 40 mm Weegplaat van veiligheidsglas, vlakke constructie keuzesch...26.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Effectieve blauwe verlichting Zeer groot display Grootte van de cijfers: 40 mm Weegplaat van veiligheidsglas, vlakke constructie keuzesch...26.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Beurer GS206 - Personenweegschaal - 150kg - Squares/Grijs34.84, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Soehnle Shape Sense Connect 100
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174652822.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129167746.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146878670.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237248391.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237248386.jpg?ts=1
      Soehnle Soehnle Shape Sense Connect 100 Shape Sense Connect 100 Shape Sense Connect 100 Soehnle analyse personenweegschaal Shape Sense Connect 100 - 8 personen - tot 180 kg - incl. batterijen (1)
      Soehnle Shape Sense Connect 100
      • 04006501638724
      • 63872
      • 4202873
      • 69872
      4
    • Tanita BC-401 Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217588456.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246585941.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247723059.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246585939.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246585943.jpg?ts=1
      Tanita Tanita BC-401 Black BC-401 Black BC-401 Black TANITA Wereldmarktleider voor nieuwe gezondheidskennis Handig gereedschap: deze lichaamsanalyseweegschaal maakt het mogelijk om een nauwkeurig overzicht te krijgen van je lichaamssamenstelling, je vooruitgang op het gebied van gewichtsverlies en spieropbouw te volgen en je fitness meetbaar te maken. Volledige lichaamsanalyse: het biedt 10 verschillende meetparameters: gewicht, visceraal vetpercentage, spiermassa, lichaamswater, basisstofwisseling (BMR), BMI, botmassa, lichaamssamenstelling en metabolische leeftijd. Intelligente weegschaal: met de gratis My TANITA app kan deze digitale weegschaal met Google en Apple worden verbonden, zodat je je vooruitgang en doelen nauwkeurig kunt volgen en je training kunt aanpassen. Maak je gezondheid meetbaar: de weegschaal herkent automatisch tot 5 gebruikers, zodat je slechts eenmaal je algemene gegevens zoals leeftijd, grootte en geslacht kunt opslaan. (1)
      Tanita BC-401 Black
      • 04904785042674
      • 04062983000275
      • BC401BK36
      2
    • Steinberg Systems Vloerweegschaal - 1 t / 200 g - LCD - draadloos
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143303622.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211385572.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211425272.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211425273.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198418325.jpg?ts=1
      Steinberg Systems Steinberg Systems Vloerweegschaal - 1 t / 200 g - LCD - draadloos Vloerweegschaal - 1 t / 200 g - LCD - draadloos Vloerweegschaal - 1 t / 200 g - LCD - draadloos Vloerweegschaal - 1 t / 200 g - LCD - draadloos Nauwkeurige metingen zijn vaak vereist in de industrie en vakmensen - en een zeer nauwkeurige weegschaal kan in dergelijke situaties een echte troef zijn. De Steinberg Systems weegschaal SBS-BW-1T / 60x80 is speciaal ontwikkeld voor stationair gebruik in industriële omgevingen, landbouw en diergeneeskunde. Hiermee meet je objecten tot 1.000 kg nauwkeurig. Met een weegnauwkeurigheid van 200 g is de professionele weegschaal het ideale apparaat om u actief te ondersteunen bij uw dagelijkse werkzaamheden. De weegschaal is 4 mm dik en heeft een kabel van 1,6 meter. De vloerweegschaal is voorzien van een draadloos bedieningspaneel voor comfortabele bediening. De weegschaal heeft een hoge belastingslimiet en een ongeëvenaarde duurzaamheid. Het productassortiment van Steinberg Systems bevat hoogwaardige industriële benodigdheden en precieze weegschalen voor alle toepassingsgebieden. Weegbereik tot 1,000 kg Nauwkeurigheid van 200 g Digitaal LCD-di (1)
      Steinberg Systems Vloerweegschaal - 1 t / 200 g - LCD - draadloos
      • 04260223027444
      1
    • Little Balance Green Power - Personenweegschaal - bamboe
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147013066.jpg?ts=1
      Little Balance Little Balance Green Power - Personenweegschaal - bamboe Green Power - Personenweegschaal - bamboe Green Power - Personenweegschaal - bamboe Green Power USB-technologie: werkt zonder batterijen dankzij de USB-oplaadtechnologie. laadt zich in 3 uur op voor een looptijd van 6 maanden (500 wegen) Capaciteit 180 kg, nauwkeurigheid 100 g, auto-on, selectie van de meeteenheden (g - kg - oz - lb), groot lcd-display Natuurlijk bamboedesign, dat warm is bij contact met de voeten en een gebogen vorm voor nog meer zachtheid en elegantie zorgt Groot lcd-display voor een betere leesbaarheid van je gewicht 5 jaar garantie, Poids: 0.220462262 Pond, Éditeur: Little Balance (1)
      Little Balance Green Power - Personenweegschaal - bamboe
      • 03760240782285
      • 8228
      3
    • min
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 28.26
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 28.26
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 28.26
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 28.26
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 28.26
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 28.26
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 28.26
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 28.26
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 28.26
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 28.26
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 28.26
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 28.26
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 28.26
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 28.26
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 28.26
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 28.26
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 28.26
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 28.26
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 28.26
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 28.26
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 28.26
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 28.26
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 28.26
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 28.26
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 22.49
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 22.49
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 22.49
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 22.49
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 22.49
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 22.49
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 22.49
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 22.49
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 22.49
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 22.49
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 22.49
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 22.49
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 22.49
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 26.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 26.99
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 26.99
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 26.99
      • Fri Dec 16 01:00:00 CET 2022 26.99
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Thu Dec 22 01:00:00 CET 2022 26.99
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 26.99
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 25.85
      • Thu Jan 05 01:00:00 CET 2023 24.56
      • Fri Jan 06 01:00:00 CET 2023 24.13
      • Sat Jan 07 01:00:00 CET 2023 24.12
      • Sun Jan 08 01:00:00 CET 2023 24.63
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 24.63
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 24.63
      • Wed Jan 11 01:00:00 CET 2023 24.63
      • Thu Jan 12 01:00:00 CET 2023 26.99
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 26.99
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Tue Jan 24 01:00:00 CET 2023 26.99
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Thu Jan 26 01:00:00 CET 2023 26.99
      • Fri Jan 27 01:00:00 CET 2023 26.99
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Mon Feb 06 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Tue Feb 07 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Wed Feb 08 00:00:00 CET 2023 26.99
      • Thu Feb 09 00:00:00 CET 2023 26.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be