x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Konstsmide Vega Lantaarn

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Konstsmide Vega Lantaarn
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Konstsmide Vega Lantaarn
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Konstsmide Vega Lantaarn
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145614936.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212217683.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/116303391.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/226164841.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182519915.jpg?ts=1
Konstsmide Konstsmide Vega Lantaarn Vega Lantaarn Vega Lantaarn Hoe tof is de Bromo serie van GOOD&MOJO? Deze bamboe lampen hebben een bijzondere, naturel uitstraling die iedere ruimte wat extra sfeer geeft. Of je nu liefhebber bent van een kleurrijk bohemian interieur of juist simpel en modern. (1)
  • 07318305607507
  • 08716248086455
5
deal
  • Algemene kenmerken
    • Type Lamp: Vloerlamp
    • Fitting: E27
    • Inhoud: 100 L
    • Soort meubilair: Modern
  • Design
    • Kleur: Bruin, Creme, Zwart
    • Materiaal: IJzer, Hout
  • Technische details
    • Aantal lampen: 1
    • Dimbaar: Ja
    • Type lamp: LED
    • Aanbevolen gebruik: Functioneel
    • Type stroombron: Zonne-energie
    • Vermogen lamp: 60 Watt
    • Zonder UV-stralen: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 240 cm
    • Breedte (cm): 55 cm
  • Beveiliging
    • International Protection (IP) code: IP23
  • 84.95 419.90 EUR 5
    5
    • Fonq.be Fonq.be
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Hoe tof is de Bromo serie van GOOD&MOJO? Deze bamboe lampen hebben een bijzondere, naturel uitstraling die iedere ruimte wat extra sfeer ...
      84.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • vtwonen.be vtwonen.be
      Bestel GOOD&MOJO Bromo PlafonniËre M online bij vtwonen. Alle GOOD&MOJO Binnenverlichting uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, mor...
      84.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Meerdanlicht Meerdanlicht
      Good&Mojo Plafondlamp Bromo Naturel BROMO/C50/N
      84.95, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Breng sfeer naar je buitenruimte met de prachtige 240 cm hoge Vega buitenlamp van KONSTSMIDE. Hij is een uitstekende keuze om je tuin te ...
      317.45, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Lampen24.be Lampen24.be
      5.0 (1)
      419.90, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • HELESTRA Kari LED plafondlamp, hoekig, nikkel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144219026.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233767985.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180611399.jpg?ts=1
      HELESTRA HELESTRA Kari LED plafondlamp, hoekig, nikkel Kari LED plafondlamp, hoekig, nikkel Kari LED plafondlamp, hoekig, nikkel Kari LED downlight als nikkelkleurige kubus Met zijn oppervlak in mat nikkel-look kan de hoekige LED-downlight Kari in elk modern inrichtingsconcept worden geïntegreerd. De downlight, die is uitgerust met krachtige LED-technologie, kan zeker ook afzonderlijk worden gebruikt om een kleinere kamer of ruimte te verlichten. In grotere ruimten kunnen meerdere armaturen worden geïnstalleerd, bijvoorbeeld in een rij boven een toonbank, een tafel of in een lange gang. Naast het goede lichtrendement w... (1)
      HELESTRA Kari LED plafondlamp, hoekig, nikkel
      • 04022671106511
      1
    • HELESTRA Sona LED plafondlamp dimbaar Ø60cm goud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144217701.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233768608.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177577564.jpg?ts=1
      HELESTRA HELESTRA Sona LED plafondlamp dimbaar Ø60cm goud Sona LED plafondlamp dimbaar Ø60cm goud Sona LED plafondlamp dimbaar Ø60cm goud Krachtige LED-plafondlamp Sona in edele bladgoudlook Groot in diameter en effectief in zijn lichteffect - de Sona LED-plafondarmatuur, ontworpen in een ronde, vlakke vorm, is geschikt voor de basisverlichting van zelfs grote ruimtes. Het oppervlak van de metalen plafondplaat met de twee zittende ringen heeft een bladgouden afwerking en geeft het licht een zeer nobel en modern effect door zijn eenvoudige vorm. De twee ringen op de plafondplaat zijn voorzien van warmwitte LED's. Hun licht wordt... (1)
      HELESTRA Sona LED plafondlamp dimbaar Ø60cm goud
      • 04022671107242
      1
    • DFTP Pure Hanglamp Wit/Walnoot - DFTP
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213163118.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165062126.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158160373.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209607338.jpg?ts=1
      DFTP DFTP Pure Hanglamp Wit/Walnoot - DFTP Pure Hanglamp Wit/Walnoot - DFTP Pure Hanglamp Wit/Walnoot - DFTP Design For The People Hanglamp Pure Wit 78283001 (1)
      DFTP Pure Hanglamp Wit/Walnoot - DFTP
      • 05701581264489
      2
    • Herstal Kroonluchter Ballon met schakelaar 3-lamps messing
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226268548.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177573578.jpg?ts=1
      Herstal Herstal Kroonluchter Ballon met schakelaar 3-lamps messing Kroonluchter Ballon met schakelaar 3-lamps messing Kroonluchter Ballon met schakelaar 3-lamps messing Messing kleurige kroonluchter Ballon met schakelaar en stekker De drie glazen bollen, die in ballonvorm op het frame troont en de kroonluchter Ballon zijn naam gaf, zorgen voor een zacht, homogeen licht. Binnenin worden energiezuinige LED-lampen met G9-aansluitingen gebruikt om de ruimte helder en gelijkmatig te verlichten. Of het nu gaat om moderne verlichting boven een eettafel of om een decoratieve lichtbron in de woonkamer, de kroonluchter Balloon snijdt altijd een mooi figuur. Bovendien ... (1)
      Herstal Kroonluchter Ballon met schakelaar 3-lamps messing
      • 07391534068615
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 89.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 89.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 89.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 89.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 89.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 89.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 89.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 84.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be