x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Normann Copenhagen Bell Hanglamp Ø 35 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Normann Copenhagen Bell Hanglamp Ø 35 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Normann Copenhagen Bell Hanglamp Ø 35 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Normann Copenhagen Bell Hanglamp Ø 35 cm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/115100513.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/117186814.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84549527.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84549529.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84549526.jpg?ts=1
Normann Copenhagen Normann Copenhagen Bell Hanglamp Ø 35 cm Bell Hanglamp Ø 35 cm Bell Hanglamp Ø 35 cm Bell Hanglamp Small, Grijs : maakt je interieur bijzonder! De Bell hanglamp van Normann Copenhagen heeft een diameter van 35 centimeter en een hoogte van 37 centimeter. Het snoer is 400 centimeter lang. De lamp is gemaakt van gespoten metaal. De Bell hanglamp is te koop in twee kleuren: grijs met een zwart koord of zand met een bruin koord. Deze hanglamp heeft een E27-fitting en wordt exclusief lichtbron geleverd. De witte binnenkant van de hanglamp laat het licht mooi reflecteren. (1)
  • 08719624510711
  • 05707434055518
3
  • Algemene kenmerken
    • Type Lamp: Hanglamp
    • Fitting: E27
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Hout, Roestvrijstaal, Staal
    • Meubel stijl: Modern
  • Technische details
    • Aantal lampen: 1
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 37 cm
    • Doorsnede (cm): 35 cm
  • 270.00 270.00 EUR 3
    3
    • Flinders.be Flinders.be
      Bell Hanglamp Small, Grijs : maakt je interieur bijzonder! De Bell hanglamp van Normann Copenhagen heeft een diameter van 35 centimeter e...270.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Debijenkorf.be Debijenkorf.be
      7.0 (1)
      De Bell hanglamp small van Normann Copenhagen is gemaakt van aluminium. De lamp heeft een diameter van 35 centimeter en een hoogte van 37...
      270.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Normann Copenhagen Bell - Hanglamp - Ø 35 cm - Grijs270.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Alterego Ronde hanglamp 'GOBU' van natuurlijk rotan en zwarte structuur
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225134139.jpg?ts=1
      Alterego Alterego Ronde hanglamp 'GOBU' van natuurlijk rotan en zwarte structuur Ronde hanglamp 'GOBU' van natuurlijk rotan en zwarte structuur Ronde hanglamp 'GOBU' van natuurlijk rotan en zwarte structuur De retro stijl in een nieuw jasje De 'GOBU' ronde hanglamp van natuurlijk rotan en zwarte structuur heeft een modern, retro en elegant ontwerp dat uw interieur meteen een stuk gezelliger maakt. Dit accessoire past bij elke stijl en zorgt meteen voor een romantische sfeer. U zult niet kunnen weerstaan aan de originele uitstraling van deze hanglamp en het rotan dat voor een natuurlijke en Boheemse toets zorgt. De diameter van 50 cm en het afgeronde model zorgen voor een mooi volume. We kunnen o... (1)
      Alterego Ronde hanglamp 'GOBU' van natuurlijk rotan en zwarte structuur
      • 05404028320433
      1
    • Highlight plafondlamp Neutral Ø 30 cm - wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/80706542.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189816844.jpg?ts=1
      Highlight Highlight plafondlamp Neutral Ø 30 cm - wit plafondlamp Neutral Ø 30 cm - wit plafondlamp Neutral Ø 30 cm - wit Zeer degelijke plafondlamp van Highlight uit de Neutral serie. Zoals de naam het al zegt een neutrale plafondlamp die goed in elke ruimte en elk interieur past. Deze onopvallende plafondlamp creëert een rustige en prettige sfeer. (1)
      Highlight plafondlamp Neutral Ø 30 cm - wit
      • 08718379005800
      1
    • DFTP Pure Hanglamp Wit/Walnoot - DFTP
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213163118.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165062126.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158160373.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209607338.jpg?ts=1
      DFTP DFTP Pure Hanglamp Wit/Walnoot - DFTP Pure Hanglamp Wit/Walnoot - DFTP Pure Hanglamp Wit/Walnoot - DFTP Design For The People Hanglamp Pure Wit 78283001 (1)
      DFTP Pure Hanglamp Wit/Walnoot - DFTP
      • 05701581264489
      2
    • Herstal Kroonluchter Ballon met schakelaar 3-lamps messing
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226268548.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177573578.jpg?ts=1
      Herstal Herstal Kroonluchter Ballon met schakelaar 3-lamps messing Kroonluchter Ballon met schakelaar 3-lamps messing Kroonluchter Ballon met schakelaar 3-lamps messing Messing kleurige kroonluchter Ballon met schakelaar en stekker De drie glazen bollen, die in ballonvorm op het frame troont en de kroonluchter Ballon zijn naam gaf, zorgen voor een zacht, homogeen licht. Binnenin worden energiezuinige LED-lampen met G9-aansluitingen gebruikt om de ruimte helder en gelijkmatig te verlichten. Of het nu gaat om moderne verlichting boven een eettafel of om een decoratieve lichtbron in de woonkamer, de kroonluchter Balloon snijdt altijd een mooi figuur. Bovendien ... (1)
      Herstal Kroonluchter Ballon met schakelaar 3-lamps messing
      • 07391534068615
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 221.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 221.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 221.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 221.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 221.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 221.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 221.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 234.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 234.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 234.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 234.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 234.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 234.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 234.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 234.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 234.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 234.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 234.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 234.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 234.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 234.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 234.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 234.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 272.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 272.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 272.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 281.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 306.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 306.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 306.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 306.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 306.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 306.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 306.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 306.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 322.09
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 322.09
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 322.09
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 322.09
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 322.09
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 270.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 270.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 270.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 270.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 270.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 270.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 270.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 270.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 270.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 270.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 270.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be