x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Normann Copenhagen Bell Hanglamp Ø 22 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Normann Copenhagen Bell Hanglamp Ø 22 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Normann Copenhagen Bell Hanglamp Ø 22 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Normann Copenhagen Bell Hanglamp Ø 22 cm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/115101519.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84549765.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105322670.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84549766.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84549769.jpg?ts=1
Normann Copenhagen Normann Copenhagen Bell Hanglamp Ø 22 cm Bell Hanglamp Ø 22 cm Bell Hanglamp Ø 22 cm De hanglamp Bell lamp x-small in de kleur grijs heeft een hoogte van 23 cm en een diameter van 22 cm Met zijn industriële maar toch vriendelijke uiterlijk is deze richtingslamp zowel geschikt voor thuisdecoraties als voor professionele omgevingen De ontwerpers Andreas Lund en Jacob Rudbeck hebben hun uitgangspunt voor het design in de iconische vorm van een bel genomen. Het gladde aluminium tegen het zachte rubber zorgt voor een discreet, maar effectief materiaalspel dat het design leven infl... (1)
  • 08719624510674
  • 05707434058076
2
  • Algemene kenmerken
    • Type Lamp: Hanglamp
    • Fitting: E27
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Hout, Staal
  • Technische details
    • Aantal lampen: 1
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 23 cm
    • Doorsnede (cm): 22 cm
  • 256.81 260.00 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      De hanglamp Bell lamp x-small in de kleur grijs heeft een hoogte van 23 cm en een diameter van 22 cm Met zijn industriële maar toch vrien...256.81, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Flinders.be Flinders.be
      Bell Hanglamp X-small, Grijs (h) 23 X (Ø) 22 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Bell hanglamp van Normann Copenhagen heeft een diameter...260.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Sollux Plafondlamp Salgado Hout
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224055803.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219470100.jpg?ts=1
      Sollux Sollux Plafondlamp Salgado Hout Plafondlamp Salgado Hout Plafondlamp Salgado Hout Sollux - Plafondlamp Salgado hout (1)
      Sollux Plafondlamp Salgado Hout
      • 05903282706712
      1
    • Sollux Plafondlamp Quatro 1 Lichts Beton
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224056097.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184931247.jpg?ts=1
      Sollux Sollux Plafondlamp Quatro 1 Lichts Beton Plafondlamp Quatro 1 Lichts Beton Plafondlamp Quatro 1 Lichts Beton Sollux - Plafondlamp Quatro 1 lichts beton (1)
      Sollux Plafondlamp Quatro 1 Lichts Beton
      • 05903282798830
      1
    • Sollux Plafondlamp Basic 1 Lichts Beton
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224063470.jpg?ts=1
      Sollux Sollux Plafondlamp Basic 1 Lichts Beton Plafondlamp Basic 1 Lichts Beton Plafondlamp Basic 1 Lichts Beton Sollux - Plafondlamp Basic 1 lichts beton (1)
      Sollux Plafondlamp Basic 1 Lichts Beton
      • 05903282798816
      1
    • TRIO Plafondlamp Valente 25 Cm 3 X E27 Staal 60 W Antraciet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223867605.jpg?ts=1
      TRIO TRIO Plafondlamp Valente 25 Cm 3 X E27 Staal 60 W Antraciet Plafondlamp Valente 25 Cm 3 X E27 Staal 60 W Antraciet Plafondlamp Valente 25 Cm 3 X E27 Staal 60 W Antraciet TRIO - Plafondlamp Valente Antraciet Ø 40 cm (1)
      TRIO Plafondlamp Valente 25 Cm 3 X E27 Staal 60 W Antraciet
      • 04017807467369
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 200.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 200.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 200.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 200.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 200.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 200.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 200.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 200.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 200.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 200.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 221.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 230.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 230.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 203.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 221.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 221.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 260.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 260.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 260.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 260.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 260.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 260.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 260.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 208.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 208.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 208.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 208.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 208.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 208.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 208.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 208.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 208.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 208.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 208.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 208.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 260.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 256.81
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 256.81
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 256.81
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 256.81
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 256.81
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 256.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 256.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 256.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 256.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 256.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 256.80
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 256.81
    • teamvergelijk@vergelijk.be