x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Philips Ledino Particon Spot Aluminium (4 spots)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Philips Ledino Particon Spot Aluminium (4 spots)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Philips Ledino Particon Spot Aluminium (4 spots)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Philips Ledino Particon Spot Aluminium (4 spots)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/184912131.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/153850517.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/153887252.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/153850523.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/153887250.jpg?ts=1
Philips Philips Ledino Particon Spot Aluminium (4 spots) Ledino Particon Spot Aluminium (4 spots) Ledino Particon Spot Aluminium (4 spots) Laat deze Philips Ledino Particon Spot Aluminium (4 spots) jouw huis op een schitterende manier verlichten. Met de 4 draaibare spots schijnt het licht altijd op de juiste plaats en zet je jouw mooiste objecten in het zonnetje. Het mooie warm witte licht heeft een grote lichtsterkte, maar is ook eenvoudig dimbaar om zo de perfecte sfeer te creeren. De LED lampen zijn zeer energiezuinig en hebben een extreem lange levensduur. Deze opvallende Philips Ledino opbouwspot vormt een stijlvolle aanvul... (1)
  • 08718291429371
2
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs
    • Materiaal: Metaal
  • 97.97 399.00 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Philips myLiving Particon - Plafondspots - 4 spots - LED - Aluminium97.97, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Beaumotica Beaumotica
      Laat deze Philips Ledino Particon Spot Aluminium (4 spots) jouw huis op een schitterende manier verlichten. Met de 4 draaibare spots schi...
      279.30, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • QAZQA Design spot zwart vierkant - Kaya
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231301704.jpg?ts=1
      QAZQA QAZQA Design spot zwart vierkant - Kaya Design spot zwart vierkant - Kaya Design spot zwart vierkant - Kaya (1)
      QAZQA Design spot zwart vierkant - Kaya
      • 08718881131110
      1
      deal
    • QAZQA Moderne plafondlamp brons met amber glas 12-lichts - Bianca
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229110466.jpg?ts=1
      QAZQA QAZQA Moderne plafondlamp brons met amber glas 12-lichts - Bianca Moderne plafondlamp brons met amber glas 12-lichts - Bianca Moderne plafondlamp brons met amber glas 12-lichts - Bianca Ga voor sfeer met plafondlamp Bianca. Deze lamp is gemaakt van staal met glas en afgewerkt in een bronzen kleur. Hij heeft een diameter van 60 cm en een hoogte van 20 cm. De glazen bollen hebben een diameter van 10 cm. De montageplaat heeft een diameter van 15 cm en een hoogte van 2,5 cm. De 12 benodigde lichtbronnen zitten er nog niet bij, de perfecte lichtbron vind je hieronder bij de perfecte combinatie. Maak het extra gezellig in huis met een externe dimmer, deze lamp is namelijk dimbaar ... (1)
      QAZQA Moderne plafondlamp brons met amber glas 12-lichts - Bianca
      • 08718881130717
      1
      deal
    • QAZQA Industriële plafondlamp antiek goud - Bobby
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229110458.jpg?ts=1
      QAZQA QAZQA Industriële plafondlamp antiek goud - Bobby Industriële plafondlamp antiek goud - Bobby Industriële plafondlamp antiek goud - Bobby (1)
      QAZQA Industriële plafondlamp antiek goud - Bobby
      • 08718881133992
      1
      deal
    • Euluna Hanglamp Noak 4-lamps lang wit/hout natuur
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229777253.jpg?ts=1
      Euluna Euluna Hanglamp Noak 4-lamps lang wit/hout natuur Hanglamp Noak 4-lamps lang wit/hout natuur Hanglamp Noak 4-lamps lang wit/hout natuur (1)
      Euluna Hanglamp Noak 4-lamps lang wit/hout natuur
      • 05907565937107
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 279.30
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 279.30
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 104.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 103.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 103.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 103.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 103.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 103.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 103.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 103.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 103.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 103.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 103.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 103.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 103.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 103.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 103.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 279.30
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 279.30
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 279.30
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 279.30
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 279.30
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 103.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 103.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 103.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 103.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 103.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 103.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 102.18
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 86.50
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 97.44
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 97.44
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 97.44
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 97.44
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 97.44
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 97.44
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 97.44
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 97.44
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 97.44
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 97.44
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 97.44
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 92.10
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 92.10
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 80.14
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 80.14
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 92.20
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 279.30
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 279.30
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 92.20
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 97.97
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 97.97
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 97.97
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 97.97
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 97.97
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 97.97
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 97.97
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 97.97
    • teamvergelijk@vergelijk.be