x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er plaids verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Damai plaids

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in plaids categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Damai Plaid Damai Himmelen Red
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179766742.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185317533.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169983206.jpg
      Damai Damai Plaid Damai Himmelen Red Plaid Damai Himmelen Red Plaid Damai Himmelen Red Deze wollige plaids van Damai hebben een Noors karakter, dat ook af te lezen is aan de namen: Norsk, Elk, Fjord en Himmelen. Noorwegen is een land waar het erg koud kan worden en dat is precies de inspiratie geweest bij het ontwerpen van deze plaids. Ze zijn gemaakt van 80% lamswol en 20% polyamide, en dus houden deze plaids je heerlijk warm gedurende de koude winter. Prachtige winterse dessins, kleurgebruik en kwaliteiten. Leg uw zelf in de watten met dit luxe plaid van Damai. Het plaid is l... (1)
      Damai Plaid Damai Himmelen Red
      • 08719002035010
      • 108258
      6
      69.95 EUR
    • Damai Plaid Damai Luxor Grey
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179767211.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120288091.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169985851.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185177611.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170042001.jpg
      Damai Damai Plaid Damai Luxor Grey Plaid Damai Luxor Grey Plaid Damai Luxor Grey Plaids zijn onmisbaar! Dit prachtige Luxor plaid van Damai is multifunctioneel en kun je overal voor gebruiken. Leg het over je bank om wat extra uitstraling te geven, sla het heerlijk om je heen als je aan het genieten bent van die heerlijke lange zomeravonden of gebruik het als dekentje tijdens een knus filmavondje. Mogelijkheden genoeg met dit Luxor plaid van Damai! Leg je zelf in de watten met dit luxe plaid van Damai. Het plaid is lekker zacht en warm en geeft een behaaglijk gevoel. De h... (1)
      Damai Plaid Damai Luxor Grey
      • 08719002108394
      • 443787
      6
      49.95 EUR
    • Damai Plaid Damai Luxor Lavender
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179766888.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120290027.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169983176.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185181151.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129714162.jpg
      Damai Damai Plaid Damai Luxor Lavender Plaid Damai Luxor Lavender Plaid Damai Luxor Lavender Dit mooie plaid van Damai komt uit de Luxor serie. Het plaid heeft lange franjes die voor een speels effect zorgen. Het duurzame acryl heeft een hogere warm... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Damai Plaid Damai Luxor Lavender
      • 08719002108387
      • 443785
      6
      51.95 EUR
    • Damai Plaid Damai Himmelen Blue
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179767032.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185183197.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170054055.jpg
      Damai Damai Plaid Damai Himmelen Blue Plaid Damai Himmelen Blue Plaid Damai Himmelen Blue Dit fraaie plaid van Damai wordt gekenmerkt door een donkerblauwe basis met daarop verschillende witte sterren. De plaids van Damai staan bekend om de hoge ... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Damai Plaid Damai Himmelen Blue
      • 08719002035003
      • 108257
      6
      69.95 EUR
    • Damai Plaid Damai Vancouver White Wol
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110529595.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185183167.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160416886.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169983182.jpg
      Damai Damai Plaid Damai Vancouver White Wol Plaid Damai Vancouver White Wol Plaid Damai Vancouver White Wol Bestel Plaid Damai Vancouver White Wol online. Bekijk alle Voetenwarmers van het merk Damai bij Etrias. (1)
      Damai Plaid Damai Vancouver White Wol
      • 08719002018327
      • 88728
      5
      39.95 EUR
    • Damai Sprei Damai Versailles Basalt-270 x 270 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128166858.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116543880.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132306185.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129682420.jpg
      Damai Damai Sprei Damai Versailles Basalt-270 x 270 cm Sprei Damai Versailles Basalt-270 x 270 cm Sprei Damai Versailles Basalt-270 x 270 cm Bestel Sprei Damai Versailles Basalt-270 x 270 cm online. Bekijk alle Spreien van het merk Damai bij Etrias. (1)
      Damai Sprei Damai Versailles Basalt-270 x 270 cm
      • 08719002035645
      5
      169.50 EUR
    • Damai Plaid Damai Hamam Grey Acryl
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179767336.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112723787.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169983321.jpg
      Damai Damai Plaid Damai Hamam Grey Acryl Plaid Damai Hamam Grey Acryl Plaid Damai Hamam Grey Acryl Het merk Damai staat bekend om haar originele producten die allen van een zeer goede kwaliteit zijn. Ook dit plaid mag daaronder gerekend worden. Het is gem... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Damai Plaid Damai Hamam Grey Acryl
      • 08719002018358
      • 88731
      5
      19.95 EUR
    • Damai Plaid Damai Dakar Grey
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179766623.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185320156.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128168218.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/104302894.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169985304.jpg
      Damai Damai Plaid Damai Dakar Grey Plaid Damai Dakar Grey Plaid Damai Dakar Grey Damai Dakar - Plaid - 130 x 170 - Grey (1)
      Damai Plaid Damai Dakar Grey
      • 08719002108400
      • 443789
      1
      103.95 EUR
    • Damai Plaid Damai Dakar Green
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179767209.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128168216.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99096274.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170053176.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170053174.jpg
      Damai Damai Plaid Damai Dakar Green Plaid Damai Dakar Green Plaid Damai Dakar Green Damai Dakar - Plaid - 130x170 - Multi (1)
      Damai Plaid Damai Dakar Green
      • 08719002108417
      • 443791
      1
      103.95 EUR
    • Damai Plaid Damai Vancouver Grey Wol
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/100897265.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112723986.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84544864.jpg
      Damai Damai Plaid Damai Vancouver Grey Wol Plaid Damai Vancouver Grey Wol Plaid Damai Vancouver Grey Wol Damai Vancouver - Acryl - 130 x 170 cm - Grijs (1)
      Damai Plaid Damai Vancouver Grey Wol
      • 08719002018310
      • 88725
      1
      73.95 EUR
    • Damai Plaid Damai Kampala Multi
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120289488.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169984429.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128164824.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162727259.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169984430.jpg
      Damai Damai Plaid Damai Kampala Multi Plaid Damai Kampala Multi Plaid Damai Kampala Multi //Damai plaid 130 x 170 cm kampala multi (1)
      Damai Plaid Damai Kampala Multi
      • 08719002108448
      • 443797
      1
      58.95 EUR
    • Damai Plaid Damai Frame Grey
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132306488.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112724003.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129700536.jpg
      Damai Damai Plaid Damai Frame Grey Plaid Damai Frame Grey Plaid Damai Frame Grey //Damai plaid 130 x 170 cm frame grey (1)
      Damai Plaid Damai Frame Grey
      • 08719002052079
      • 197998
      1
      73.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Unique living DEFAULT
        • unique_living
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Missoni DEFAULT
        • missoni
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Merk (brand):
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Riverdale (riverdale)
      • Damai (damai)
      • Essenza (essenza)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Malagoon (malagoon)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • Unique living (unique_living)
      • HAY (hay)
      • &tradition (_tradition)
      • AAI made with love (aai_made_with_love)
      • Aden (aden)
      • Aden + Anais (aden_anais)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Aymax (aymax)
      • Baby Best (baby_best)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Bella Donna (bella_donna)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bugatti (bugatti)
      • By-Boo (by_boo)
      • Casa Di Elturo (casa_di_elturo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Childhome (childhome)
      • Clarysse (clarysse)
      • Claudi (claudi)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cobb (cobb)
      • Coppens (coppens)
      • Countryfield (countryfield)
      • Covers & co (covers_co)
      • Cti (cti)
      • David Fussenegger (david_fussenegger)
      • DC Comics (dc_comics)
      • De Witte Lietaer (de_witte_lietaer)
      • DecoKing (decoking)
      • Descanso (descanso)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Pixar (disney_pixar)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exotan (exotan)
      • Fabelab (fabelab)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Fissaggio (fissaggio)
      • Fortnite (fortnite)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Funkybox (funkybox)
      • Generic (generic)
      • Happiness (happiness)
      • HEMA (hema)
      • Herding (herding)
      • Himla (himla)
      • Hip (hip)
      • HK Living (hk_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House In Style (house_in_style)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • Ibena (ibena)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • J-Line (j_line)
      • Jollein (jollein)
      • KAAT Amsterdam (kaat_amsterdam)
      • Kayori (kayori)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Klippan (klippan)
      • Klippan Yllefabrik (klippan_yllefabrik)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • Koeka (koeka)
      • Lapuan Kankurit (lapuan_kankurit)
      • Libeco (libeco)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Madison (madison)
      • Mae Engelgeer (mae_engelgeer)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Mer du Nord (mer_du_nord)
      • Meri Meri (meri_meri)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mikamax (mikamax)
      • Missoni (missoni)
      • Muuto (muuto)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Oilily (oilily)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Passion for Linen (passion_for_linen)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Richmond (richmond)
      • Roomblush (roomblush)
      • Roommate (roommate)
      • Røros Tweed (r_ros_tweed)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Sebra (sebra)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Silkeborg Uldspinderi (silkeborg_uldspinderi)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Spiderman (spiderman)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star Wars (star_wars)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Cate Home (ten_cate_home)
      • The Incredibles (the_incredibles)
      • Thomas de Trein (thomas_de_trein)
      • Tiseco (tiseco)
      • Town & Country (town_country)
      • Tropilex (tropilex)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Vaiana (vaiana)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Vandyck (vandyck)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vinter & bloom (vinter_bloom)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walra (walra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Weltevree (weltevree)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Yumeko (yumeko)
      • Zo! Home (zo_home)
      • Zohome (zohome)
      • Zuiver (zuiver)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €45 (budget)
      • €45 - €75 (low)
      • €75 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Flanel (flanel)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Merino (merino)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 130 cm (breedte_cm_1)
      • 130 cm - 135 cm (breedte_cm_2)
      • 135 cm - 170 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 170 cm (breedte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 150 cm (lengte_cm_1)
      • 150 cm - 170 cm (lengte_cm_2)
      • 170 cm - 200 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 200 cm (lengte_cm_4)
    • Hoe te wassen (wasklasse):
      • Handwas (handwas)
      • Niet geschikt voor de wasmachine (niet_geschikt_voor_de_wasmachine)
      • Wassen op 30°c (wassen_op_30_c)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be