x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er plaids verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    KAAT Amsterdam plaids

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in plaids categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • KAAT Amsterdam Plaid KAAT Amsterdam Lapland Naturel (130 x 170 cm)-130 x 170 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130421751.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169966736.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169966737.jpg
      KAAT Amsterdam KAAT Amsterdam Plaid KAAT Amsterdam Lapland Naturel (130 x 170 cm)-130 x 170 cm Plaid KAAT Amsterdam Lapland Naturel (130 x 170 cm)-130 x 170 cm Plaid KAAT Amsterdam Lapland Naturel (130 x 170 cm)-130 x 170 cm Het Lapland Natural plaid van Kaat Amsterdam is heerlijk om fijn onder weg te kruipen. Het plaid heeft een simpel geweven tweed design met franjes aan de ra... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      KAAT Amsterdam Plaid KAAT Amsterdam Lapland Naturel (130 x 170 cm)-130 x 170 cm
      • 08719931027926
      5
      deal
      109.95 EUR
    • KAAT Amsterdam Plaid KAAT Amsterdam Tigerlily Bruin-130 x 170 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160774743.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148679677.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156089565.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156089563.jpg
      KAAT Amsterdam KAAT Amsterdam Plaid KAAT Amsterdam Tigerlily Bruin-130 x 170 cm Plaid KAAT Amsterdam Tigerlily Bruin-130 x 170 cm Plaid KAAT Amsterdam Tigerlily Bruin-130 x 170 cm De Tigerlily plaid van het kwaliteitsmerk KAAT Amsterdam heeft een panterprint. Het gouden weefsel door de gebreide stof heen, geeft het plaid een luxe uits... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      KAAT Amsterdam Plaid KAAT Amsterdam Tigerlily Bruin-130 x 170 cm
      • 08719931089467
      4
      79.90 EUR
    • KAAT Amsterdam Plaid KAAT Amsterdam Citrus Geel-130 x 170 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156274305.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173824978.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147543016.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146507209.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156093586.jpg
      KAAT Amsterdam KAAT Amsterdam Plaid KAAT Amsterdam Citrus Geel-130 x 170 cm Plaid KAAT Amsterdam Citrus Geel-130 x 170 cm Plaid KAAT Amsterdam Citrus Geel-130 x 170 cm Met de gebreide plaid Citrus breng je de natuur in huis. De kleur geeft warmte aan je interieur tijdens de sombere herfst/winterdagen. De kleuren worden afgewisseld voor een grafisch patroon. De plaid is afgewerkt met een border en past perfect in een moderne woon- of slaapkamer. Combineer met natuurlijke materialen en kleuren om je interieur nog meer warmte te geven. Voordelen van dit plaid Plaid Citrus is gemaakt van 100% katoen. Het formaat is 130x170 cm. Het plaid kan niet in de wasmachin... (1)
      KAAT Amsterdam Plaid KAAT Amsterdam Citrus Geel-130 x 170 cm
      • 08719931082208
      4
      deal
      79.95 EUR
    • KAAT Amsterdam Plaid KAAT Amsterdam Nippon Koraal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84545230.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169976085.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129706947.jpg
      KAAT Amsterdam KAAT Amsterdam Plaid KAAT Amsterdam Nippon Koraal Plaid KAAT Amsterdam Nippon Koraal Plaid KAAT Amsterdam Nippon Koraal Deze mooie sprei komt uit de collectie van kwaliteitsmerk KAAT Amsterdam. De sprei heeft een opvallende look dankzij de bijzondere manier waarop de garen in... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      KAAT Amsterdam Plaid KAAT Amsterdam Nippon Koraal
      • 08715769631052
      • 235053
      3
      deal
      63.90 EUR
    • KAAT Amsterdam Plaid KAAT Amsterdam Ascot Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160410328.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140176855.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112863321.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129678909.jpg
      KAAT Amsterdam KAAT Amsterdam Plaid KAAT Amsterdam Ascot Rood Plaid KAAT Amsterdam Ascot Rood Plaid KAAT Amsterdam Ascot Rood Deze Ascot plaid van het merk KAAT Amsterdam is een heel fijn geweven model. De voorkant van de Ascot heeft een rode kleur en de achterkant heeft een zwart/... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      KAAT Amsterdam Plaid KAAT Amsterdam Ascot Rood
      • 08715769655669
      • 335003
      3
      69.95 EUR
    • KAAT Amsterdam Plaid Kikai 260x260
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118027216.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179349003.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169974324.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170049950.jpg
      KAAT Amsterdam KAAT Amsterdam Plaid Kikai 260x260 Plaid Kikai 260x260 Plaid Kikai 260x260 Kikai is een stonewashed bedsprei met een geweven wafel. Hierdoor ontstaat er een mooi licht en donker effect, wat zorgt voor een stoere touch. Deze grijze bedsprei is goed te combineren met het kussen Pagan uit de collectie van KAAT Amsterdam en past perfect in elk modern interieur. Voordelen van dit dekbedovertrek De bedsprei is gemaakt van 100% katoen en is verkrijgbaar in de maten 180x260 cm en 260x260 cm. Geweven wafel structuur met stonewash 100% katoen Niet wassen, alleen vlekken verwi... (1)
      KAAT Amsterdam Plaid Kikai 260x260
      • 08715769832688
      3
      119.95 EUR
    • KAAT Amsterdam KA Basel foulard Dark Brown 130x180
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164019072.jpg
      KAAT Amsterdam KAAT Amsterdam KA Basel foulard Dark Brown 130x180 KA Basel foulard Dark Brown 130x180 KA Basel foulard Dark Brown 130x180 Basel is een mooie warme sprei. Het is een prachtig geweven product. De sprei valt erg soepel. Het 'Biberist' decoratiekussen is in combinatie met deze sprei een prachtige set voor in je slaapkamer Basel is gemaakt van 100% katoen. Het formaat is 130x180 cm. Wassen tot 30 graden Niet geschikt voor de droogtrommel Afmeting: 130 x 180 cm 100% katoen Waarom KAAT Amsterdam kopen? KAAT Amsterdam is een van de nieuwste Interieur & Lifestyle merken uit Amsterdam. Inspiratie haalt KAAT Amsterdam ... (1)
      KAAT Amsterdam KA Basel foulard Dark Brown 130x180
      • 08715769372757
      1
      99.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Unique living DEFAULT
        • unique_living
      • Missoni DEFAULT
        • missoni
      • Unique DEFAULT
        • unique
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Merk (brand):
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Riverdale (riverdale)
      • Damai (damai)
      • Essenza (essenza)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Malagoon (malagoon)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • Unique living (unique_living)
      • HAY (hay)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Baby Best (baby_best)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Biederlack (biederlack)
      • Big (big)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bugatti (bugatti)
      • By boo (by_boo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Cinderella (cinderella)
      • Clarysse (clarysse)
      • Claudi (claudi)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coppens (coppens)
      • Covers & co (covers_co)
      • Cti (cti)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • De Witte Lietaer (de_witte_lietaer)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Pixar (disney_pixar)
      • Doing Goods (doing_goods)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exotan (exotan)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Gozze (gozze)
      • HEMA (hema)
      • Herding (herding)
      • Himla (himla)
      • Hip (hip)
      • HK Living (hk_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House In Style (house_in_style)
      • Human Comfort (human_comfort)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Ibena (ibena)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • J-Line (j_line)
      • Jolipa (jolipa)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • KAAT Amsterdam (kaat_amsterdam)
      • Kayori (kayori)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Klippan (klippan)
      • Klippan Yllefabrik (klippan_yllefabrik)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • Koeka (koeka)
      • Lapuan Kankurit (lapuan_kankurit)
      • Libeco (libeco)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Mae Engelgeer (mae_engelgeer)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Meri Meri (meri_meri)
      • Mikamax (mikamax)
      • Minions (minions)
      • Missoni (missoni)
      • Muuto (muuto)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Oilily (oilily)
      • Passion for Linen (passion_for_linen)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Richmond (richmond)
      • Roomblush (roomblush)
      • Røros Tweed (r_ros_tweed)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Snoozing (snoozing)
      • Snug Rug (snug_rug)
      • Star Wars (star_wars)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Thomas de Trein (thomas_de_trein)
      • Tiseco (tiseco)
      • Town & Country (town_country)
      • Unique (unique)
      • Vandyck (vandyck)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Walra (walra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Weltevree (weltevree)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Yo-Kai (yo_kai)
      • Yumeko (yumeko)
      • Zo! Home (zo_home)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €45 (budget)
      • €45 - €75 (low)
      • €75 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Flanel (flanel)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Satijn (satijn)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 130 cm (breedte_cm_1)
      • 130 cm - 180 cm (breedte_cm_2)
      • ≥ 180 cm (breedte_cm_3)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 160 cm (lengte_cm_1)
      • 160 cm - 170 cm (lengte_cm_2)
      • 170 cm - 235 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 235 cm (lengte_cm_4)
    • Hoe te wassen (wasklasse):
      • Handwas (handwas)
      • Niet geschikt voor de wasmachine (niet_geschikt_voor_de_wasmachine)
      • Wassen op 30°c (wassen_op_30_c)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be