x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Unique living Winter - Fleece - 130x160 cm - Rood

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Unique living Winter - Fleece - 130x160 cm - Rood
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Unique living Winter - Fleece - 130x160 cm - Rood
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Unique living Winter - Fleece - 130x160 cm - Rood
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223891207.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217254584.jpg
Unique living Unique living Winter - Fleece - 130x160 cm - Rood Winter - Fleece - 130x160 cm - Rood Winter - Fleece - 130x160 cm - Rood Unique Living Winter - Fleece - 130x160 cm - Rood (1)
  • 08714503224314
1
  • Design
    • Kleur: Rood
    • Materiaal: Polyester, Kunststof, Fleece
  • Gewicht en omvang
    • Lengte: 44 cm
  • 28.55 28.55 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Unique Living Winter - Fleece - 130x160 cm - Rood28.55, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • HK Living Plaid Sherpa
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222310450.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169972500.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179124742.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219825534.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167952064.jpg
      HK Living HK Living Plaid Sherpa Plaid Sherpa Plaid Sherpa Checkered Sherpa Plaid 130x170 Beige (l) 170 X (b) 130 Cm: maakt je interieur bijzonder! (1)
      HK Living Plaid Sherpa
      • 08718921036030
      4
    • Wants and Needs Plaid Liv
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217510132.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228905242.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228905241.jpg
      Wants and Needs Wants and Needs Plaid Liv Plaid Liv Plaid Liv Op zoek naar een nieuwe plaid? Dan is plaid Liv echt iets voor jou! Het plaid is gemaakt van katoen en heeft een prachtig blauw patroon met franjes aan de onderzijde. Het blauwe plaid is heerlijk om onder te liggen op de bank en ook super leuk om als decoratie over de rand van je bank heen te hangen. Overal in je interieur is het een echte eye catcher. We love it! (1)
      Wants and Needs Plaid Liv
      • 08718548065741
      2
    • Klippan Carl plaid van wol 200 x 130 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226193055.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227582268.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228953151.jpg
      Klippan Klippan Carl plaid van wol 200 x 130 cm Carl plaid van wol 200 x 130 cm Carl plaid van wol 200 x 130 cm Carl plaid van het merk Klippan, deze is vervaardigd van Zweedse wol. De plaid heeft een geweven schuingestreept patroon. Bovendien bevat de plaid franjes aan beide zijden. Kruip op de bank na een lange dag onder de plaid of leg deze over je heen tijdens de koude zomeravonden. (1)
      Klippan Carl plaid van wol 200 x 130 cm
      • 07340032245592
      1
    • Bo Camp Buitenkleed Chill Mat Oxomo 2x1,8 m blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185579237.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226899404.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226899403.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185074673.jpg
      Bo Camp Bo Camp Buitenkleed Chill Mat Oxomo 2x1,8 m blauw Buitenkleed Chill Mat Oxomo 2x1,8 m blauw Buitenkleed Chill Mat Oxomo 2x1,8 m blauw Je kunt dit trendy en multifunctionele Chill Mat Oxomo buitenkleed van Bo-Camp overal mee naartoe nemen en genieten van je dagje uit. Het omkeerbare buitenkleed is aan beide kanten gedecoreerd, waardoor het aan beide kanten bruikbaar is. Het tuintapijt is waterdicht, uv-beschermd en anti-schimmel. Daarom is het ook ideaal als picknickdeken, voor een tent, onder de luifel, op het strand, in de tuin of in het park. Het strandkleed is gemaakt van lichtgewicht polypropyleen. Een draagtas wordt me... (1)
      Bo Camp Buitenkleed Chill Mat Oxomo 2x1,8 m blauw
      • 08712013710495
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 28.55
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 28.55
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 27.40
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 27.40
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 27.40
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 27.40
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 28.55
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 28.55
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 28.55
    • teamvergelijk@vergelijk.be