x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Elho brussels kruiden universeel - Antraciet

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Elho brussels kruiden universeel - Antraciet
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Elho brussels kruiden universeel - Antraciet
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Elho brussels kruiden universeel - Antraciet
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105757270.jpg?ts=1
Elho Elho brussels kruiden universeel - Antraciet brussels kruiden universeel - Antraciet brussels kruiden universeel - Antraciet Elho brussels kruiden universeel - Antraciet (1)
  • 08711904223632
1
  • Algemene kenmerken
    • Soort plantenbak: Staande plantenbak
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 13 cm
    • Breedte (cm): 18 cm
    • Lengte: 29 cm
  • 19.75 19.75 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Elho brussels kruiden universeel - Antraciet19.75, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Elho Fuente Rings Rond 30 (zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233982013.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188298550.jpg?ts=1
      Elho Elho Fuente Rings Rond 30 (zwart) Fuente Rings Rond 30 (zwart) Fuente Rings Rond 30 (zwart) Fuente Rings Rond 30. Fuente Rings Rond 30 Onyx zwart is een stijlvolle bloempot van elho. Gemaakt met gerecycled plastic. met eigen windenergie. 100% recyclebaar. Uit onze collectie potterie. Van het merk elho maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Fuente Rings Rond 30, dit komt uit het assortiment elho potten, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Elho Fuente Rings Rond 30 (zwart)
      • 08711904480165
      1
    • Elho Vibia Campana Hangschaal 26 (wit)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233983040.jpg?ts=1
      Elho Elho Vibia Campana Hangschaal 26 (wit) Vibia Campana Hangschaal 26 (wit) Vibia Campana Hangschaal 26 (wit) Vibia Campana Hangschaal 26. Vibia Campana Hangschaal 26 Wit is een stijlvolle bloempot van elho. Gemaakt met gerecycled plastic. met eigen windenergie. 100% recyclebaar. Uit onze collectie potterie. Van het merk elho maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Vibia Campana Hangschaal 26, dit komt uit het assortiment elho vibia campana, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Elho Vibia Campana Hangschaal 26 (wit)
      • 08711904358051
      1
    • Ecken & Kanten Balkon bloempot | Ecken & Kanten | Ø 28 centimeter (Terracotta)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210802064.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234180584.jpg?ts=1
      Ecken & Kanten Ecken & Kanten Balkon bloempot | Ecken & Kanten | Ø 28 centimeter (Terracotta) Balkon bloempot | Ecken & Kanten | Ø 28 centimeter (Terracotta) Balkon bloempot | Ecken & Kanten | Ø 28 centimeter (Terracotta) Plantenpot balkon- Wil jij wat kleur aanbrengen op jouw balkon? Hang dan groene of bloeiende planten aan de reling door gebruik te maken van deze balkonbak. Dit exemplaar heeft een inkeping, waardoor deze perfect aan jouw balkonrand blijft hangen. Deze balkon bloempot heeft een diameter van 28 centimeter.Klassieke bloempot balkonDankzij deze handige bloempot kun jij jouw balkon eenvoudig opvrolijken. De balkonpot heeft een diameter van 28 centimeter en is 25 centimeter hoog. Zet wat viooltjes... (1)
      Ecken & Kanten Balkon bloempot | Ecken & Kanten | Ø 28 centimeter (Terracotta)
      • 08719987498190
      1
    • vidaXL Plantenbak verhoogd massief acaciahout
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226486663.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226486786.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226486785.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226486782.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226486784.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Plantenbak verhoogd massief acaciahout Plantenbak verhoogd massief acaciahout Plantenbak verhoogd massief acaciahout Deze verhoogde, houten plantenbak is een perfecte keuze voor hobbytuinders die bloemen of planten aan hun tuin willen toevoegen. De verhoogde plantenbak is gemaakt van massief acaciahout en heeft een lichte olieafwerking gekregen om zijn rijke, natuurlijke kleur weer te geven en de bak weerbestendig te maken. De plantenbak heeft een ingetogen, rustiek ontwerp en voegt een vleugje natuurlijke charme toe aan je buitenruimte. De plantenbak biedt voldoende ruimte voor je bloemen en planten. Als a... (1)
      vidaXL Plantenbak verhoogd massief acaciahout
      • 08718475582564
      1
    • min
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 20.89
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 20.89
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 20.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 20.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 20.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 20.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 20.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 20.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 20.89
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 19.75
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 19.75
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 20.20
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 20.20
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 19.75
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 19.75
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 17.92
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 17.92
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 17.92
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 17.92
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 17.92
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 17.92
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 17.92
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 17.92
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 17.92
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 17.92
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 17.92
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 17.92
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 17.92
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 17.92
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 17.92
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 17.92
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 17.92
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 18.49
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 18.49
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 19.49
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 19.49
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 19.49
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 19.49
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 19.49
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 19.49
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 19.75
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 19.75
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 19.75
    • teamvergelijk@vergelijk.be