x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Ferm Living Hexagon Bloempot

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Ferm Living Hexagon Bloempot
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Ferm Living Hexagon Bloempot
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Ferm Living Hexagon Bloempot
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/141961897.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/131260996.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/172835107.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/162129360.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/172835108.jpg?ts=1
Ferm Living Ferm Living Hexagon Bloempot Hexagon Bloempot Hexagon Bloempot Hexagon Plantenbak Extra Large Messing (l) 14 X (b) 13 X (h) 13 X (Ø) 18 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Hexagon Pot plantenbak extra large van Ferm Living heeft een diameter van 18 centimeter en een hoogte van 16 centimeter. De plantenbak is gemaakt van gepoedercoat metaal of messing en heeft een matte finish. De plantenbak is verkrijgbaar in verschillende kleuren. Handig om te weten: de plantenbak heeft aan de binnenkant een anti roest behandeling gekregen, je kunt je planten dus zonde... (1)
  • 05704723003359
1
  • Algemene kenmerken
    • Soort plantenbak: Bloempotten
  • Design
    • Kleur: Goud, Bruin
    • Materiaal: Metaal, Messing
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 16 cm
    • Breedte (cm): 18 cm
  • 65.00 65.00 EUR 1
    1
    • Flinders.be Flinders.be
      Hexagon Plantenbak Extra Large Messing (l) 14 X (b) 13 X (h) 13 X (Ø) 18 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Hexagon Pot plantenbak extr...65.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Elho Loft Urban Rond Bloempot 40 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223825900.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116238794.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205289791.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171151770.jpg?ts=1
      Elho Elho Loft Urban Rond Bloempot 40 cm Loft Urban Rond Bloempot 40 cm Loft Urban Rond Bloempot 40 cm Met zijn jonge, urban uitstraling en comfortabele extras geeft de loft urban collectie een eigentijdse touch aan je tuin, balkon of dakterras. Uit onze collectie potterie. Van het merk elho maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Loft urban rond wielen 40 warm grijs, dit komt uit het assortiment elho b. for, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (2)
      Elho Loft Urban Rond Bloempot 40 cm
      • 08711904282035
      1
    • Elho Bloempot Brussels diamond ovaal 46 cm wit elho (wit)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108682375.jpg?ts=1
      Elho Elho Bloempot Brussels diamond ovaal 46 cm wit elho (wit) Bloempot Brussels diamond ovaal 46 cm wit elho (wit) Bloempot Brussels diamond ovaal 46 cm wit elho (wit) Brussels diamond ovaal 46cm wit. Uit onze collectie potterie. Van het merk elho maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Bloempot Brussels diamond ovaal 46 cm wit elho, dit komt uit het assortiment elho brussels, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Elho Bloempot Brussels diamond ovaal 46 cm wit elho (wit)
      • 08711904176259
      1
    • Elho Plantenpot Green Basics top planter Ø 47 x H39,5 cm kunststof, zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182806016.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134620133.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134620070.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134620162.jpg?ts=1
      Elho Elho Plantenpot Green Basics top planter Ø 47 x H39,5 cm kunststof, zwart Plantenpot Green Basics top planter Ø 47 x H39,5 cm kunststof, zwart Plantenpot Green Basics top planter Ø 47 x H39,5 cm kunststof, zwart De green basics topplanter heeft een traditionele en strakke vormgeving. Een model dat vanwege de brede rand een robuuste look en gevoel geeft. Uit onze collectie potterie. Van het merk elho maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Bloempot Green basics top planter 47 cm living black elho, dit komt uit het assortiment elho b. for, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Elho Plantenpot Green Basics top planter Ø 47 x H39,5 cm kunststof, zwart
      • 08711904268084
      1
    • Elho Self-watering insert 44 living black binnen l 44 x w 44 x h 39,5 cm (zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182805002.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199307173.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199306121.jpg?ts=1
      Elho Elho Self-watering insert 44 living black binnen l 44 x w 44 x h 39,5 cm (zwart) Self-watering insert 44 living black binnen l 44 x w 44 x h 39,5 cm (zwart) Self-watering insert 44 living black binnen l 44 x w 44 x h 39,5 cm (zwart) Self-watering insert 44 living black binnen l 44 x w 44 x h 39,5 cm van het populaire elho merk is een fantastische, vrolijke aanvulling op uw tuin! Uit onze collectie potterie. Van het merk elho maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Self-watering insert 44 living black binnen l 44 x w 44 x h 39,5 cm, dit komt uit het assortiment kunststof & plastic potten, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij and... (1)
      Elho Self-watering insert 44 living black binnen l 44 x w 44 x h 39,5 cm (zwart)
      • 08711904331627
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 65.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 65.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 55.25
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 55.25
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 55.25
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 55.25
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 53.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 51.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 52.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 52.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 65.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be