x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er plantenbakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Garantia plantenbak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in plantenbak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Garantia VASO 2in1 220 ltr antraciet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147311716.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/85041945.jpg
      Garantia Garantia VASO 2in1 220 ltr antraciet VASO 2in1 220 ltr antraciet VASO 2in1 220 ltr antraciet Met de Vaso regenton heeft u niet alleen de functionele voordelen van een regenton, maar tevens een prachtige bloempot in uw tuin! De Vaso regenton is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is UV bestendig. De donkere kleur van de regenton geeft het geheel een luxe en sfeervolle uitstraling en in combinatie met een mooie plant in de plantenbak is dit een prachtplaatje. De plantenbak in de regenton is 20 centimeter diep en biedt plaats voor verschillende soorten planten. Voor de afwisseling kunt... (6)
      Garantia VASO 2in1 220 ltr antraciet
      • 04023122209782
      1
      234.99 EUR
    • Garantia regenton met bloembak 220 liter Linus
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125213840.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91452728.jpg
      Garantia Garantia regenton met bloembak 220 liter Linus regenton met bloembak 220 liter Linus regenton met bloembak 220 liter Linus Wat een stijlvolle bloembak is een reactie die wij veelal horen bij het zien van deze regenton. Door het bijzondere design heeft u in de eerste instantie niet door dat deze bloembak eigenlijk zeer functioneel is, namelijk met het opslaan van regenwater. Deze decoratieve regenton is er dus zeker een die gezien mag worden op uw terras! \\n \\n Deze 2-in-1 regenton is gemaakt van een degelijk, stevig kunststof in een beton kleur. Het reliëf in de regenton geeft deze design waterton een speels ui... (1)
      Garantia regenton met bloembak 220 liter Linus
      • 04023122213116
      1
      304.99 EUR
    • Snelfilter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vierkante Potten DEFAULT
        • vierkant
      • Ferm Living DEFAULT
        • ferm_living
      • Elho DEFAULT
        • elho
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Elho (elho)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Capi (capi)
      • VidaXL (vidaxl)
      • &Klevering (_klevering)
      • Axi (axi)
      • Blomus (blomus)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • By boo (by_boo)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Capi nature (capi_nature)
      • Cresta (cresta)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Express (express)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • G-line Pro (g_line_pro)
      • Garantia (garantia)
      • Gardena (gardena)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • HAY (hay)
      • Hillhout (hillhout)
      • HK Living (hk_living)
      • Iittala (iittala)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Keter (keter)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Lampe Berger (lampe_berger)
      • Lechuza (lechuza)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Light & Living (light_living)
      • Luca Lifestyle (luca_lifestyle)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Makro (makro)
      • Menu (menu)
      • Nature (nature)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Pikaplant (pikaplant)
      • Pottery Pots (pottery_pots)
      • Progarden (progarden)
      • Ptmd (ptmd)
      • Royal well (royal_well)
      • Serax (serax)
      • Slim Kweken (slim_kweken)
      • Ts (ts)
      • Umbra (umbra)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • V-TAC (v_tac)
      • Vitra (vitra)
      • Waldbeck (waldbeck)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zack (zack)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • €75 - €100 (high)
      • > €100 (highest)
    • Soort plantenbak (soort_plantenbak):
      • Balkonbakken (balkonbakken)
      • Bloempotten (bloempotten)
      • Moestuinbakken (moestuinbakken)
      • Plantenschaal (plantenschaal)
      • Staande plantenbak (staande_plantenbak)
    • Vorm (vorm):
      • Vierkant (vierkant)
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Rechthoek (rechthoek)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Waar te gebruiken (toepassing):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Weerbestendige opties (weerbestendig_opties):
      • Ultraviolet bescherming (ultraviolet_bescherming)
      • Vorstbestendig (vorstbestendig)
    • Stijl (meubel_stijl):
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
    • Doorsnede (doorsnede):
      • < 25 cm (<25)
      • 25 cm - 35 cm (25_35)
      • 35 cm - 43 cm (35_43)
      • > 43 cm (>43)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 25 cm (<25)
      • 25 cm - 35 cm (25_35)
      • 35 cm - 43 cm (35_43)
      • > 43 cm (>43)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 30 cm (<30)
      • 30 cm - 40 cm (30_40)
      • 40 cm - 55 cm (40_55)
      • > 55 cm (>55)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Composiet (composiet)
      • Glas (glas)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vurenhout (vurenhout)
      • Wicker (wicker)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be