x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL vierkant plantenrek Maria (wit)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL vierkant plantenrek Maria (wit)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL vierkant plantenrek Maria (wit)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL vierkant plantenrek Maria (wit)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/215738871.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230557913.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158612858.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL vierkant plantenrek Maria (wit) vierkant plantenrek Maria (wit) vierkant plantenrek Maria (wit) Het witte plantenrek met rozen patroon, is perfect om er uw planten op te zetten. Het rek heeft 4 etages en is 153 cm hoog. Het rek is gemaakt van hoogwaardig staal voor de duurzaamheid van het rek. De poedercoating maakt het plantenrek roestvrij en verhoogt de levensduur van het product. (3)
  • 08718475850403
1
  • Design
    • Kleur: Wit
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 97.99 97.99 EUR 1
    1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Het witte plantenrek met rozen patroon, is perfect om er uw planten op te zetten. Het rek heeft 4 etages en is 153 cm hoog. Het rek is ge...97.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Elho Vibia Campana Hangschaal 26 (wit)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233983040.jpg?ts=1
      Elho Elho Vibia Campana Hangschaal 26 (wit) Vibia Campana Hangschaal 26 (wit) Vibia Campana Hangschaal 26 (wit) Vibia Campana Hangschaal 26. Vibia Campana Hangschaal 26 Wit is een stijlvolle bloempot van elho. Gemaakt met gerecycled plastic. met eigen windenergie. 100% recyclebaar. Uit onze collectie potterie. Van het merk elho maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Vibia Campana Hangschaal 26, dit komt uit het assortiment elho vibia campana, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Elho Vibia Campana Hangschaal 26 (wit)
      • 08711904358051
      1
    • XLBoom Tweedekansje - O-collection Plantenbak Large Wit (l) 61 X (b) 35 X (h) 66 X (Ø) 30 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216592200.jpg?ts=1
      XLBoom XLBoom Tweedekansje - O-collection Plantenbak Large Wit (l) 61 X (b) 35 X (h) 66 X (Ø) 30 Cm Tweedekansje - O-collection Plantenbak Large Wit (l) 61 X (b) 35 X (h) 66 X (Ø) 30 Cm Tweedekansje - O-collection Plantenbak Large Wit (l) 61 X (b) 35 X (h) 66 X (Ø) 30 Cm Tweedekansje - O-collection Plantenbak Large Wit (l) 61 X (b) 35 X (h) 66 X (Ø) 30 Cm: maakt je interieur bijzonder! (1)
      XLBoom Tweedekansje - O-collection Plantenbak Large Wit (l) 61 X (b) 35 X (h) 66 X (Ø) 30 Cm
      1
    • Koopman Bloempot vierkant 39x39x35cm Antraciet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231911178.jpg?ts=1
      Koopman Koopman Bloempot vierkant 39x39x35cm Antraciet Bloempot vierkant 39x39x35cm Antraciet Bloempot vierkant 39x39x35cm Antraciet Het gebeurt wel eens: u komt thuis met nieuwe planten maar u heeft geen bloempot, of misschien heeft u geen geschikte bloempot voor buiten, of net binnen. Dan is deze bloempot van Koopman de perfecte aankoop. Het maakt niet uit welk seizoen het is of welke planten u net heeft binnengehaald, want deze stijlvolle bloempot past overal bij. De voordelen: - Deze bloempot is stijlvol en dus een ideaal cadeau voor een plantenliefhebber. - De bloempot is gemaakt van kunststof en is dus gemakkelijk sc... (1)
      Koopman Bloempot vierkant 39x39x35cm Antraciet
      • 06094006229279
      1
      deal
    • Ecken & Kanten Bloempot | Ecken & Kanten | Ø 35 centimeter (Kunststof, Buiten, Groen)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234180806.jpg?ts=1
      Ecken & Kanten Ecken & Kanten Bloempot | Ecken & Kanten | Ø 35 centimeter (Kunststof, Buiten, Groen) Bloempot | Ecken & Kanten | Ø 35 centimeter (Kunststof, Buiten, Groen) Bloempot | Ecken & Kanten | Ø 35 centimeter (Kunststof, Buiten, Groen) Kunststof bloempot met glad design- Zoek jij een tijdloze bloempot voor jouw monstera of calathea? Dan is dit exemplaar de perfecte keuze. Deze groene plantenpot heeft een diameter van 35 centimeter en is voorzien van afwateringsgaten. Dit exemplaar is geschikt voor in huis en in de tuin.Groene bloempot: binnen en buitenDeze ronde bloempot is geschikt voor al jouw kamer- en tuinplanten. Dankzij de groene kleur van de pot staat dit exemplaar goed bij zowel gekleurde planten als groene planten.... (1)
      Ecken & Kanten Bloempot | Ecken & Kanten | Ø 35 centimeter (Kunststof, Buiten, Groen)
      • 08719987498398
      1
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 88.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 88.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 88.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 88.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 88.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 88.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 93.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 93.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 93.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 93.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 93.99
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 91.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 91.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 91.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 91.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 91.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 91.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 91.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 91.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 91.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 97.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 97.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be