x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Denon DP-400 Wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Denon DP-400 Wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Denon DP-400 Wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Denon DP-400 Wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/131665161.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220395397.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220395398.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220395396.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/181170135.jpg?ts=1
Denon Denon DP-400 Wit DP-400 Wit DP-400 Wit De Denon DP400 is een hoogwaardige riemaangedreven platenspeler met S-vormige toonarm voor heldere audioreproductie. Multi-snelheidsselectie voor al uw favoriete platen. Stevige trilbestendig ontwerp die niet misstaat in uw interieur. Dit vermindert de harmonische vervorming waardoor u ten alle tijden kunt genieten van kraakhelder geluid. (1)
  • 04951035067789
3
  • Algemene kenmerken
    • Type platenspeler: Riemaandrijving
    • Geslacht: Unisex
  • Audio
    • Record player: Turntable
  • Design
    • Materiaal: Hout
    • Kleur: Wit
  • 399.00 399.00 EUR 3
    3
    • Kamera Express Kamera Express
      8.072500670948974 (16)
      De Denon DP400 is een hoogwaardige riemaangedreven platenspeler met S-vormige toonarm voor heldere audioreproductie. Multi-snelheidsselec...399.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      HERONTDEK UW PASSIE VOOR VINYL - Geniet van nauwkeurige geluidsweergave met de Denon DP-400 platenspeler die is uitgerust met een automat...399.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Denon DP-400 Platenspeler - Platenspeler met Riemaandrijving - Wit399.00, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Teac Turntable TN-3B-A Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149128480.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237436462.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223538143.jpg?ts=1
      Teac Teac Turntable TN-3B-A Black Turntable TN-3B-A Black Turntable TN-3B-A Black Teac Turntable TN-3B-A Black (1)
      Teac Turntable TN-3B-A Black
      • 04907034222841
      • TN-3B-A/B
      • 4907034222841
      3
      deal
    • Audio-Technica MMC element voor platenspeler
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150553276.jpg?ts=1
      Audio-Technica Audio-Technica MMC element voor platenspeler MMC element voor platenspeler MMC element voor platenspeler Dual Moving Magnet-Stereo-ELEMENT MET Headshell\nStandaardmodel met elliptische gelijmde naald. Vermindert aftastvervorming en biedt een nauwkeuriger geluidsweergave. De VM520EB/H is voorgemonteerd op een lichtgewicht aluminium AT-HS10-headshell, voor een snelle en eenvoudige ingebruikname.\n\nAluminium cantilever\nPara-toroïdale spoelen verbeteren genererende efficiëntie\nScheidingsplaatje tussen linker- en rechterkanaal vermindert elektrische overspraak\nVoorgemonteerd op een lichtgewicht aluminium headshell (AT-HS10) voor een snelle en eenvoudige ingebruikname\n\nAudio-Technicas internationaAL-GEpatenteERdE DUBBELE MAGNEETONTWERP IDENTIEK AAN STRUCTUUR VAN SNIJKOP.\nIn plaats van het gebruik van een enkele grote magneet, zijn de twee magneten aangebracht in de vorm van een "V". De posities van de twee magneten zijn precies afgestemd op de posities van het linker- en rechterkanaal in de stereogroefwanden. Dientengevolge zorgt het VM-ontwerp voor uitstekende kanaalscheiding, een uitg (1)
      Audio-Technica MMC element voor platenspeler
      • 04961310137625
      2
    • Blaupunkt TT 100
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116271664.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116271663.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107598066.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116271665.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116271662.jpg?ts=1
      Blaupunkt Blaupunkt TT 100 TT 100 TT 100 Blaupunkt TT 100 Draaitafel met riemaandrijving Zwart, Zilver draaitafel (1)
      Blaupunkt TT 100
      • 04056591001205
      • TT 100
      1
    • Denon DP-450USB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171282305.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171282334.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171282332.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171282333.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144061192.jpg?ts=1
      Denon Denon DP-450USB DP-450USB DP-450USB De Denon DP-450USB is een hoogwaardige riemaangedreven platenspeler met USB-poort voor eenvoudig digitaliseren van uw vinylcollectie. De S-vormige toonarm zorgt voor heldere audioreproductie en stopt automatisch als de plaat is afgelopen. Multi-snelheidsselectie voor al uw favoriete platen. (4)
      Denon DP-450USB
      • 04951035065549
      • DP450USBBKEM
      4
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 412.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 412.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 412.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 412.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 412.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 412.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 412.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 412.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 412.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 340.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 340.50
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 412.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 412.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 412.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 412.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 412.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 412.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 412.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 412.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 412.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 412.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 412.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 412.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 412.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 412.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 412.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 412.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 412.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 412.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 412.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 412.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 412.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 412.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 412.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 412.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 435.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 435.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 435.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 435.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 435.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 435.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 435.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 435.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 402.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 402.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 402.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 402.48
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 435.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 435.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 435.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 435.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 435.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 435.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 398.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 398.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 398.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 423.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 423.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 423.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 423.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 423.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 423.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 423.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 417.55
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 417.55
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 411.55
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 411.55
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 417.55
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 417.55
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 417.55
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 409.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 407.89
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 417.55
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 417.55
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 417.55
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 399.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be