x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Muse Platenspeler MTB1150DAB

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Muse Platenspeler MTB1150DAB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Muse Platenspeler MTB1150DAB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Muse Platenspeler MTB1150DAB
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/163300243.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/176023641.jpg?ts=1
Muse Muse Platenspeler MTB1150DAB Platenspeler MTB1150DAB Platenspeler MTB1150DAB Met deze vintage Muse MTB-1150 DAB kun je al je favoriete muziek af spelen. Dit muziekcenter is namelijk een CD-, platenspeler, DAB+ radio met bluetooth connectiviteit ineen. Kortom een echte alleskunner. U kunt dus uw muziek vanaf uw tablet en telefoon streamen naar dit muziekcenter. Bovendien is er ook de mogelijkheid om hetgeen wat afgespeeld wordt direct op te nemen op een USB stick maar ook om uw muziek af te spelen vanaf de USB-stick. Externe apparaten kunnen via de AUX-IN aansluiting aangesloten worden. Om het helemaal compleet te maken is de MTB-1150DAB ook uitgerust met een hoofdtelefoonaansluiting zodat u ongestoord naar uw favoriete muziek kunt luisteren.Een heleboel mogelijkheden voor relatief weinig geld, wij zien dan ook geen reden om dit zeer fraaie muziekcenter niet aan te schaffen!Specificaties: Muziekcenter met houten cabinet en LCD display DAB+, FM radio met 40 voorkeuze zenders (20 FM + 20 DAB) Bluetooth connectiviteit CD-speler; CD / CD-R/CD-RW, MP3 Platenspel (3)
  • 03700460207496
  • MTB-1150 DAB
  • 3700460207496
1
  • Technische details
    • Nominal speeds: 45 rpm
    • Audiocompressieformaten: MP3
    • Cd-speler: Ja
    • Equalizer: Ja
    • FM preset stations: 20
    • Ondersteunde frequentiebanden: FM, DAB+
    • Ondersteunde schijven: CD-R, CD
    • Plug-en-play: Ja
    • Verlicht display: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Platenspeler opties: Bluetooth, Inclusief cd-speler
    • Aantal: 1
  • Audio
    • Record player: Turntable
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 45 cm
    • Diepte: 31.2 cm
    • Hoogte: 22.5 cm
  • Design
    • Kleur: Beige, Bruin
  • Energie
    • AC-adapter frequentie: 50/60 Hz
    • AC-adapter ingangsspanning: 100 - 240 V
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
  • Beeldscherm
    • Display type: Lcd
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Aantal usb-poorten: 1
    • Bluetooth: Ja
  • 179.00 179.00 EUR 1
    1
    • Molecule.be Molecule.be
      Met deze vintage Muse MTB-1150 DAB kun je al je favoriete muziek af spelen. Dit muziekcenter is namelijk een CD-, platenspeler, DAB+ radi...179.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Audio-Technica MMC element voor platenspeler Bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154374994.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184890126.jpg?ts=1
      Audio-Technica Audio-Technica MMC element voor platenspeler Bruin MMC element voor platenspeler Bruin MMC element voor platenspeler Bruin aluminium naalddragers Uitgangsspanning 3,5 mV Behuizing compatibel met alle sample naalden uit de serie VM95 Frequentiebereik 20 tot 25.000 Hz (1)
      Audio-Technica MMC element voor platenspeler Bruin
      • 04961310145989
      2
    • The House Of Marley Stir It Up
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141687188.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143157960.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223690316.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143157959.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189521621.jpg?ts=1
      The House Of Marley The House Of Marley Stir It Up Stir It Up Stir It Up Met de House of Marley Stir It Up luister je eenvoudig naar je lp collectie. Deze platenspeler beschikt over een ingebouwde voorversterker. Je sluit hem probleemloos aan op elke receiver, speakerset of de House of Marley Get Together. Met de meegeleverde usb kabel verbind je de speler met een computer of laptop. Op deze manier sla je al je platen op als digitale audiobestanden. Bewaar de bestanden op een mp3 speler of smartphone en luister je favoriete nummers overal terug. De speler heeft een Audio Technica element en is gemaakt van natuurlijke materialen, zoals bamboe en gerecycled plastic. Zo laat je niet alleen je liefde voor je klassiekers, maar ook voor de natuur zien. (3)
      The House Of Marley Stir It Up
      • 00846885008713
      • EM-JT000-SB
      • 178697
      • 700251
      • 3694707
      3
    • Auna Sarah Ann platenspeler bluetooth USB 33,45 en 78 tpm zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198545008.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218616943.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218623539.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218623540.jpg?ts=1
      Auna Auna Sarah Ann platenspeler bluetooth USB 33,45 en 78 tpm zwart Sarah Ann platenspeler bluetooth USB 33,45 en 78 tpm zwart Sarah Ann platenspeler bluetooth USB 33,45 en 78 tpm zwart Retrodesign: platenspeler in jaren 50 kofferdesign, 2-in-1 installatiemogelijkheid: met afneembare pootjes, Direct gebruiksklaar: met ingebouwde stereoluidsprekers, USB en SD aansluiting: geconverteerde mp3's kunnen moeiteloos opgenomen worden, Snoerloos: met bluetooth voor het streamen van smartphone, tablet en pc, Uit te breiden: met stereo-cinch uitgang voor signaaltransfer (1)
      Auna Sarah Ann platenspeler bluetooth USB 33,45 en 78 tpm zwart
      • 04060656444791
      1
    • Muse Platenspeler MT201BVB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223160900.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183419676.jpg?ts=1
      Muse Muse Platenspeler MT201BVB Platenspeler MT201BVB Platenspeler MT201BVB Haal uw LP's maar van zolder en geniet met de Muse MT-201 BVB kofferplatenspeler weer van uw vinyl. Met deze platenspeler van Muse kunt u niet alleen de LPs of singletjes afspelen, via de AUX-IN aansluiting kunt u ook een extern apparaat aansluiten maar nog leuker u streamt de muziek vanaf uw tablet of smartphone naar deze platenspeler. Daarnaast is het mogelijk om uw LPs op te nemen op USB-stick. Wilt u niet dat andere horen wat voor fantastische muziek u op zolder heeft bewaard dan sluit u gewoon uw hoofdtelefoon aan op deze fraai in het roze uitgevoerde platenspeler. Deze platenspeler is dankzij het compacte formaat eenvoudig op te bergen. Kortom deze Muse MT-201BTP is de ideale oplossing voor een ieder die zijn LPs weer wilt beluisteren.Specificaties: Koffer platenspeler met bluetooth connectiviteit Platenspeler met 3 snelheden (33/45/78 RPM) en toon armlift Auto-stop on/off switch USB aansluiting; encoding en afspeel functie AUX-IN en RCA output aansluiting Ho (1)
      Muse Platenspeler MT201BVB
      • 03700460207885
      • 3700460207885
      • 60108595
      • MT-201 BVB
      2
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 179.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be