x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Muse Platenspeler MT501ATB

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Muse Platenspeler MT501ATB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Muse Platenspeler MT501ATB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Muse Platenspeler MT501ATB
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/249493437.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231001059.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231001058.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/249493487.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/249493486.jpg?ts=1
Muse Muse Platenspeler MT501ATB Platenspeler MT501ATB Platenspeler MT501ATB Draaitafel met drie snelheden 33/45/78 rpm. Technische audio-capsule MM (beweegbare magneet) (4)
  • 03700460207991
  • 3700460207991
  • MT-501 ATB
2
  • Technische details
    • Nominal speeds: 33 1/3 rpm
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 2
    • Aux-ingang: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Platenspeler opties: Bluetooth
    • Aantal: 1
  • Design
    • Materiaal: Hout
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 26.2 cm
    • Diepte: 35 cm
    • Hoogte: 12.8 cm
  • Energie
    • AC-adapter frequentie: 50/60 Hz
    • AC-adapter ingangsspanning: 100 - 240 V
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Aantal usb-poorten: 1
    • Bluetooth: Ja
  • 108.00 108.48 EUR 2
    2
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Muse Platenspeler MT501ATB108.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Draaitafel met drie snelheden 33/45/78 rpm. Technische audio-capsule MM (beweegbare magneet)108.48, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • GPO PR100 Platenspeler
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166722224.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203653385.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246317529.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246317528.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182510062.jpg?ts=1
      GPO GPO PR100 Platenspeler PR100 Platenspeler PR100 Platenspeler Discreet design: een systeem met uitstekende kenmerken, met transparant deksel en zilverkleurige en verchroomde afwerking, ideaal om elke omgeving uniek te maken. Platenspeler met 2 snelheden: dit ongelooflijke apparaat is in staat om vinylplaten zonder problemen af te lezen met twee snelheden van 33 en 45 omwentelingen. Bluetooth zender: de ingebouwde Bluetooth zender maakt de verbinding met een externe versterker zoals PR200 of een actieve diffuser mogelijk voor een unieke en draadloze luisterervaring Superieure eigenschappen: de platenspeler is uitgerust met een contragewicht, een anti-skating-bediening, een arm hefniveau, een technische audiopunt, een automatische uitschakelfunctie en een automatische terugloop, een pitchbesturing, een pre-phono en een cinch-kabeluitgang, wat hem de ideale keuze maakt. Het ideale cadeau: al deze buitengewone eigenschappen maken het tot het perfecte cadeau voor elke gelegenheid, vooral voor degenen die van goede muziek en backboards houden. (3)
      GPO PR100 Platenspeler
      • 05060237571730
      • 167563
      • PR100
      2
    • Auna Connect Vinyl Cube platenspeler max. 40W internet/DAB+/FM USB bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169378134.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234002632.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218623014.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218623018.jpg?ts=1
      Auna Auna Connect Vinyl Cube platenspeler max. 40W internet/DAB+/FM USB bruin Connect Vinyl Cube platenspeler max. 40W internet/DAB+/FM USB bruin Connect Vinyl Cube platenspeler max. 40W internet/DAB+/FM USB bruin Moderne klassieker: krachtige platenspeler met smart radio, afstandsbediening en ingebouwde luidsprekers, Sterke ontvangst: met internet-, DAB+ en FM radio voor meer dan 10.000 zenders, Snoerloos & comfortabel: bluetooth voor audiostreaming van smartphone, tablet en laptop, Alles in zicht: overzichtelijk 2,4" TFT kleurendisplay met HCC Display technologie, App-solute controle: comfortabele bediening via AirMusic-app, Vinyl in het hart: platenspeler bovenop met 3 toerentallen (33, 45 & 78 tpm), Allround aansluitbaar: USB poort voor het afspelen van MP3's, Prima verbonden: 1 x 3,5 mm AUX-IN en 1 x 3,5 mm koptelefoon (2)
      Auna Connect Vinyl Cube platenspeler max. 40W internet/DAB+/FM USB bruin
      • 04060656169373
      1
    • Auna Sarah Ann platenspeler bluetooth USB 33,45 en 78 tpm zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198545008.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218616943.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218623539.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218623540.jpg?ts=1
      Auna Auna Sarah Ann platenspeler bluetooth USB 33,45 en 78 tpm zwart Sarah Ann platenspeler bluetooth USB 33,45 en 78 tpm zwart Sarah Ann platenspeler bluetooth USB 33,45 en 78 tpm zwart Retrodesign: platenspeler in jaren 50 kofferdesign, 2-in-1 installatiemogelijkheid: met afneembare pootjes, Direct gebruiksklaar: met ingebouwde stereoluidsprekers, USB en SD aansluiting: geconverteerde mp3's kunnen moeiteloos opgenomen worden, Snoerloos: met bluetooth voor het streamen van smartphone, tablet en pc, Uit te breiden: met stereo-cinch uitgang voor signaaltransfer (1)
      Auna Sarah Ann platenspeler bluetooth USB 33,45 en 78 tpm zwart
      • 04060656444791
      1
    • Audio-Technica Vervangnaald voor VM520EB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184890671.jpg?ts=1
      Audio-Technica Audio-Technica Vervangnaald voor VM520EB Vervangnaald voor VM520EB Vervangnaald voor VM520EB (1)
      Audio-Technica Vervangnaald voor VM520EB
      • 04961310137663
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 98.35
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 98.35
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 98.35
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 98.35
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 119.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 119.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 119.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 98.35
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 98.35
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 98.35
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 119.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 119.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 119.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 119.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 110.91
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 108.48
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 108.48
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 108.48
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 108.48
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 108.48
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 111.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 111.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 93.00
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 100.00
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 100.00
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 108.00
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 108.00
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 108.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 108.00
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 108.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 108.00
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 108.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 108.00
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 108.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 108.00
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 108.00
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 108.00
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 108.00
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 101.00
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 108.00
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 108.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be