x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er playmobil verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    1.2.3 playmobil

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in playmobil categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Playmobil 1.2.3. autobus 6773
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/76015731.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/22419442.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/76015735.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/76015734.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/94254747.jpg
      Playmobil Playmobil 1.2.3. autobus 6773 1.2.3. autobus 6773 1.2.3. autobus 6773 18 months - 4 years, Fabrikant: Playmobil (2)
      Playmobil 1.2.3. autobus 6773
      • 04008789067739
      • 1538843
      • 6773
      3
      good_buy
      20.04 EUR
    • Playmobil 1.2.3 Woonhuis 70129
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147476330.jpg
      Playmobil Playmobil 1.2.3 Woonhuis 70129 1.2.3 Woonhuis 70129 1.2.3 Woonhuis 70129 Het chique vrijstaande huis van PLAYMOBIL® 1.2.3 met functionerende deurbel. Het interieur bestaat uit een keuken, eethoek, slaapkamer en badkamer inclusief geluidsfunctie toiletspoeling (2 x 1,5 V micro batterijen nodig). Uitgebreide accessoires voor het benoemen van kleuren en objecten zijn inbegrepen in de speelset. Details: Afmetingen: 42 x 26 x 28 cm Figuren: 1 vrouw, 1 man, 1 baby Dieren: 1 Kat Accessoires: 1 woonhuis, 2 bedden, 1 babybedje, 1 bad, 1 wastafel, 1 toilet, 1 keukenkastje m... (1)
      Playmobil 1.2.3 Woonhuis 70129
      • 04008789701299
      2
      34.29 EUR
    • Playmobil 1.2.3 Kiepwagen 70126
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146883784.jpg
      Playmobil Playmobil 1.2.3 Kiepwagen 70126 1.2.3 Kiepwagen 70126 1.2.3 Kiepwagen 70126 Transporteer de bouwstenen samen met de bouwvakker. Dankzij de kantelfunctie van de kiepwagen is het laden en lossen van de stenen geen enkel probleem. De set bestaat uit een bouwvakker, een kiepwagen, bouwstenen en een gereedschapskist. Details: Afmetingen: 19 x 7 x 10 cm Figuren: 1 bouwvakker Accessoires: 1 kiepwagen, 3 bouwstenen, 1 gereedschapskist Leeftijd: vanaf 18 maanden Let op! Niet geschikt voor kinderen jonger dan 18 maanden. Bevat kleine onderdelen die ingeslikt kunnen worden. Ver... (1)
      Playmobil 1.2.3 Kiepwagen 70126
      • 04008789701268
      2
      15.18 EUR
    • Playmobil 1.2.3 Bouwkraan 70165
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146882463.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147233375.jpg
      Playmobil Playmobil 1.2.3 Bouwkraan 70165 1.2.3 Bouwkraan 70165 1.2.3 Bouwkraan 70165 Let op, dit is een bouwplaats! Laad de bouwmaterialen samen met de kraanmachinist. Met draaiende kraanarm en palletlift. Geweldig speelplezier met je vrienden. De set bestaat uit een bouwvakker, een bouwkraan, een palletlift, twee hekken, twee bouwstenen en een zak. Details: Afmetingen: 22 x 21 x 12 cm Figuren: 1 sorteerder Accessoires: 1 bouwkraan, 1 palletlift, 2 hekken, 2 bouwstenen, 1 zak. Leeftijd: vanaf 18 maanden Let op! Niet geschikt voor kinderen jonger dan 18 maanden. Bevat kleine o... (1)
      Playmobil 1.2.3 Bouwkraan 70165
      • 04008789701657
      2
      16.94 EUR
    • Playmobil 1.2.3 Graaflader 70125
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146873411.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147233528.jpg
      Playmobil Playmobil 1.2.3 Graaflader 70125 1.2.3 Graaflader 70125 1.2.3 Graaflader 70125 1.2.3 speelset Graaflader met beweegbare schoparm 1 speelfiguur, 1 voertuig en accessoires, Fabrikant: Playmobil (1)
      Playmobil 1.2.3 Graaflader 70125
      • 04008789701251
      2
      16.72 EUR
    • Playmobil Politiehelikopter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124147622.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134664280.jpg
      Playmobil Playmobil Politiehelikopter Politiehelikopter Politiehelikopter Bestel Playmobil Politiehelikopter online. Bekijk alle Huishoudelijk speelgoed van het merk Playmobil bij Etrias. (1)
      Playmobil Politiehelikopter
      • 04008789093837
      • 628516
      2
      16.34 EUR
    • Playmobil Kindermolen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102619523.jpg
      Playmobil Playmobil Kindermolen Kindermolen Kindermolen Bestel Playmobil Kindermolen online. Bekijk alle Huishoudelijk speelgoed van het merk Playmobil bij Etrias. (1)
      Playmobil Kindermolen
      • 04008789093790
      • 628524
      1
      deal
      19.94 EUR
    • Playmobil Dierenverzorgster Met Olifant
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116547855.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146882156.jpg
      Playmobil Playmobil Dierenverzorgster Met Olifant Dierenverzorgster Met Olifant Dierenverzorgster Met Olifant Bestel Playmobil Dierenverzorgster Met Olifant online. Bekijk alle Huishoudelijk speelgoed van het merk Playmobil bij Etrias. (1)
      Playmobil Dierenverzorgster Met Olifant
      • 04008789093813
      • 628478
      1
      13.94 EUR
    • Playmobil 9384 Politiewagen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147102682.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146879338.jpg
      Playmobil Playmobil 9384 Politiewagen 9384 Politiewagen 9384 Politiewagen Bestel Playmobil Politiewagen online. Bekijk alle Huishoudelijk speelgoed van het merk Playmobil bij Etrias. (1)
      Playmobil 9384 Politiewagen
      • 04008789093844
      1
      deal
      18.94 EUR
    • Playmobil Leeuwenverblijf
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124147626.jpg
      Playmobil Playmobil Leeuwenverblijf Leeuwenverblijf Leeuwenverblijf Bestel Playmobil Leeuwenverblijf online. Bekijk alle Huishoudelijk speelgoed van het merk Playmobil bij Etrias. (1)
      Playmobil Leeuwenverblijf
      • 04008789093783
      • 628515
      1
      19.54 EUR
    • Playmobil Dierenverzorger Met Giraf
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116548230.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134667327.jpg
      Playmobil Playmobil Dierenverzorger Met Giraf Dierenverzorger Met Giraf Dierenverzorger Met Giraf Bestel Playmobil Dierenverzorger Met Giraf online. Bekijk alle Huishoudelijk speelgoed van het merk Playmobil bij Etrias. (1)
      Playmobil Dierenverzorger Met Giraf
      • 04008789093806
      • 628477
      1
      13.94 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
      • Jongens DEFAULT
        • jongens
      • City Action DEFAULT
        • playmobil_city_action
      • City Life DEFAULT
        • playmobil_city_life
      • Country DEFAULT
        • playmobil_country
      • Jongens DEFAULT
        • jongens
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Playmobil thema (playmobil_thema):
      • 1.2.3 (1_2_3)
      • City Action (city_action)
      • City Life (city_life)
      • Country (country)
      • Dino's (dino_s)
      • Drakenland (drakenland)
      • Family Fun (family_fun)
      • Feeen en Elfjes (feeen_en_elfjes)
      • Film, tv en muziek (film_tv_en_muziek)
      • Ghostbusters (ghostbusters)
      • History (history)
      • Magic (magic)
      • Piraten (piraten)
      • Poppenhuis (poppenhuis)
      • Porsche (porsche)
      • Ridders (ridders)
      • Space (space)
      • Specials (specials)
      • Spirit (spirit)
      • Sports & Action (sports_action)
      • Super 4 (super_4)
      • Top Agents (top_agents)
      • Zand (zand)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 1½+ (1_)
      • 4-10 (4_10)
      • 4+ (4_)
      • 5-12 (5_12)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 (6_12)
      • 6+ (6_)
      • 8+ (8_)
    • Productlijn (group):
      • Playmobil 1.2.3. (playmobil_1_2_3_)
      • Playmobil Action (playmobil_action)
      • Playmobil City Action (playmobil_city_action)
      • Playmobil City Life (playmobil_city_life)
      • Playmobil Country (playmobil_country)
      • Playmobil Dinos (playmobil_dinos)
      • Playmobil Dragons (playmobil_dragons)
      • Playmobil Fairies (playmobil_fairies)
      • Playmobil Family Fun (playmobil_family_fun)
      • Playmobil History (playmobil_history)
      • Playmobil Knights (playmobil_knights)
      • Playmobil Magic (playmobil_magic)
      • Playmobil Pirates (playmobil_pirates)
      • Playmobil Space (playmobil_space)
      • Playmobil Spirit (playmobil_spirit)
      • Playmobil Supersets (playmobil_supersets)
      • Playmobil Western (playmobil_western)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be