x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er playmobil verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    playmobil

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in playmobil categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Playmobil Country ponypark 6927
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/76016187.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/76016188.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/76016193.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/76016189.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/76016191.jpg
      Playmobil Playmobil Country ponypark 6927 Country ponypark 6927 Country ponypark 6927 PLAYMOBIL Country Ponypark - 6927 - van PLAYMOBIL in de categorie Speelfigurenset. (3)
      Playmobil Country ponypark 6927
      • 04008789069276
      • 628662
      • 6927
      • 4501078
      2
      good_buy
      deal
      54.99 EUR
    • Playmobil Country Kind met kippenhok - 70138
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134885534.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146875459.jpg
      Playmobil Playmobil Country Kind met kippenhok - 70138 Country Kind met kippenhok - 70138 Country Kind met kippenhok - 70138 PLAYMOBIL Country Kind met kippenhok - 70138 - van PLAYMOBIL in de categorie Speelfigurenset. (1)
      Playmobil Country Kind met kippenhok - 70138
      • 04008789701381
      3
      12.38 EUR
    • Playmobil Paard + Wagen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149216483.jpg
      Playmobil Playmobil Paard + Wagen Paard + Wagen Paard + Wagen Biedt ruimte voor 4 figuren Zonder tuig kan de volwassen figuur zonder zadel rijden De picknickmand kan gedragen worden Met 3 figuren, 1 paard en vele accessoires, Fabrikant: Playmobil (1)
      Playmobil Paard + Wagen
      • 04008789069320
      • 628673
      3
      13.37 EUR
    • Playmobil Arabier + Box
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149215877.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99854989.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111422746.jpg
      Playmobil Playmobil Arabier + Box Arabier + Box Arabier + Box Plezier voor kleine paardenliefhebbers PLAYMOBIL Arabier met paardenbox met stal, paard, ruiter en andere accessoires 1 figuur en 1 paard in op elkaar afgestemde kleurenoutfit, opbergdoos voor accessoires, etc., uit te breiden met PLAYMOBIL Country Grote Manege (6926) Speelfiguurset voor kinderen vanaf 5 jaar Ideaal voor de handen van kinderen dankzij de leeftijd aangepaste grootte en een aangenaam gevoel met afgeronde randen Dagelijks speelbaar instructies voor de montage samen met de ouders... (1)
      Playmobil Arabier + Box
      • 04008789069344
      • 628675
      2
      17.92 EUR
    • Playmobil Country Boerderij met silo en dieren - 70132
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151078478.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137947496.jpg
      Playmobil Playmobil Country Boerderij met silo en dieren - 70132 Country Boerderij met silo en dieren - 70132 Country Boerderij met silo en dieren - 70132 PLAYMOBIL Country Boerderij met silo en dieren - 70132 - van PLAYMOBIL in de categorie Speelfigurenset. (1)
      Playmobil Country Boerderij met silo en dieren - 70132
      • 04008789701329
      2
      72.69 EUR
    • Playmobil Country Kinderen met kleine dieren - 70137
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157812412.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146893295.jpg
      Playmobil Playmobil Country Kinderen met kleine dieren - 70137 Country Kinderen met kleine dieren - 70137 Country Kinderen met kleine dieren - 70137 PLAYMOBIL Country Kinderen met kleine dieren - 70137 - van PLAYMOBIL in de categorie Speelfigurenset. (1)
      Playmobil Country Kinderen met kleine dieren - 70137
      • 04008789701374
      1
      16.48 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
      • Jongens DEFAULT
        • jongens
      • City Action DEFAULT
        • playmobil_city_action
      • City Life DEFAULT
        • playmobil_city_life
      • Country DEFAULT
        • playmobil_country
      • Jongens DEFAULT
        • jongens
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Playmobil thema (playmobil_thema):
      • 1.2.3 (1_2_3)
      • City Action (city_action)
      • City Life (city_life)
      • Country (country)
      • Dino's (dino_s)
      • Drakenland (drakenland)
      • Family Fun (family_fun)
      • Film, tv en muziek (film_tv_en_muziek)
      • Ghostbusters (ghostbusters)
      • Kerst (kerst)
      • Magic (magic)
      • Piraten (piraten)
      • Poppenhuis (poppenhuis)
      • Porsche (porsche)
      • Ridders (ridders)
      • Space (space)
      • Specials (specials)
      • Spirit (spirit)
      • Sports & Action (sports_action)
      • Super 4 (super_4)
      • Top Agents (top_agents)
      • Wildlife (wildlife)
      • Zand (zand)
    • Soundeffects (soundeffects):
      • Ja (ja)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 1½+ (1_)
      • 4-10 (4_10)
      • 4+ (4_)
      • 5-10 (5_10)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 (6_12)
      • 6+ (6_)
      • 8+ (8_)
    • Productlijn (group):
      • Playmobil 1.2.3. (playmobil_1_2_3_)
      • Playmobil Action (playmobil_action)
      • Playmobil City Action (playmobil_city_action)
      • Playmobil City Life (playmobil_city_life)
      • Playmobil Country (playmobil_country)
      • Playmobil Dinos (playmobil_dinos)
      • Playmobil Dragons (playmobil_dragons)
      • Playmobil Family Fun (playmobil_family_fun)
      • Playmobil joulukalenteri (playmobil_joulukalenteri)
      • Playmobil Knights (playmobil_knights)
      • Playmobil Magic (playmobil_magic)
      • Playmobil Pirates (playmobil_pirates)
      • Playmobil Princess (playmobil_princess)
      • Playmobil Space (playmobil_space)
      • Playmobil Spirit (playmobil_spirit)
      • Playmobil Supersets (playmobil_supersets)
      • Playmobil Top Agents (playmobil_top_agents)
      • Playmobil Western (playmobil_western)
      • Playmobil Wild Life (playmobil_wild_life)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be