x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er playmobil verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Poppenhuis playmobil

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in playmobil categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Playmobil Dollhouse babykamer met wieg 5304
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/76013971.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/76013972.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116543803.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/76013973.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/76013974.jpg
      Playmobil Playmobil Dollhouse babykamer met wieg 5304 Dollhouse babykamer met wieg 5304 Dollhouse babykamer met wieg 5304 Fabrikant: Playmobil (2)
      Playmobil Dollhouse babykamer met wieg 5304
      • 04008789053046
      • 5304
      • 4500913
      2
      19.61 EUR
    • Playmobil Dollhouse Slaapkamer met mode ontwerphoek 70208
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147759499.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147294613.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155886673.jpg
      Playmobil Playmobil Dollhouse Slaapkamer met mode ontwerphoek 70208 Dollhouse Slaapkamer met mode ontwerphoek 70208 Dollhouse Slaapkamer met mode ontwerphoek 70208 Naaien is altijd een van mama's favoriete hobby's geweest! In het nieuwe huis heeft ze daarom haar eigen naaihoekje in de slaapkamer ingericht. Hier ontwerpt ze mooie kleding, die ze zelf met de naaimachine maakt. Elk exemplaar is een echt juweel! Als de betoverende kleren niet gedragen worden, toont de moeder ze trots op de kledingstandaard en aan de wand. De slaapkamer met een naaihoek bevat een groot tweepersoonsbed met dekbed, bedlampjes, een grote kledingkast met spiegel, een naaitafel m... (1)
      Playmobil Dollhouse Slaapkamer met mode ontwerphoek 70208
      • 04008789702081
      2
      20.69 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
      • Jongens DEFAULT
        • jongens
      • City Action DEFAULT
        • playmobil_city_action
      • City Life DEFAULT
        • playmobil_city_life
      • Country DEFAULT
        • playmobil_country
      • Jongens DEFAULT
        • jongens
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Playmobil thema (playmobil_thema):
      • 1.2.3 (1_2_3)
      • City Action (city_action)
      • City Life (city_life)
      • Country (country)
      • Drakenland (drakenland)
      • Family Fun (family_fun)
      • Feeen en Elfjes (feeen_en_elfjes)
      • Film, tv en muziek (film_tv_en_muziek)
      • Ghostbusters (ghostbusters)
      • History (history)
      • Magic (magic)
      • Poppenhuis (poppenhuis)
      • Ridders (ridders)
      • Space (space)
      • Specials (specials)
      • Spirit (spirit)
      • Sports & Action (sports_action)
      • Super 4 (super_4)
      • Top Agents (top_agents)
      • Wildlife (wildlife)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 1½+ (1_)
      • 4-10 (4_10)
      • 4+ (4_)
      • 5-12 (5_12)
      • 5-10 (5_10)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 (6_12)
      • 6+ (6_)
      • 8+ (8_)
    • Productlijn (group):
      • Playmobil 1.2.3. (playmobil_1_2_3_)
      • Playmobil Action (playmobil_action)
      • Playmobil City Action (playmobil_city_action)
      • Playmobil City Life (playmobil_city_life)
      • Playmobil Country (playmobil_country)
      • Playmobil Dragons (playmobil_dragons)
      • Playmobil Fairies (playmobil_fairies)
      • Playmobil Family Fun (playmobil_family_fun)
      • Playmobil Knights (playmobil_knights)
      • Playmobil Magic (playmobil_magic)
      • Playmobil Pirates (playmobil_pirates)
      • Playmobil Space (playmobil_space)
      • Playmobil Spirit (playmobil_spirit)
      • Playmobil Supersets (playmobil_supersets)
      • Playmobil Western (playmobil_western)
      • Playmobil Wild Life (playmobil_wild_life)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be