x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er poppen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hasbro pop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Hasbro Supergirl Pop DLT63
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135023739.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133339081.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133339084.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133339083.jpg
      Hasbro Hasbro Supergirl Pop DLT63 Supergirl Pop DLT63 Supergirl Pop DLT63 Uw kinderen zullen graag met dit actiefiguur Supergirl van DC Super Hero Girls spelen. Ze heeft een geweldig ontwerp en is voorzien van heldere kleuren! Ze draagt haar iconische rode en blauwe Super Hero uniform met de bekende cape. Supergirl is klaar om in actie te komen! Kleuren en decoraties kunnen variëren. Geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar. (1)
      Hasbro Supergirl Pop DLT63
      • 00887961267365
      2
      22.84 EUR
    • Hasbro Speelset Disney Princess
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144256363.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116544195.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/62030708.jpg
      Hasbro Hasbro Speelset Disney Princess Speelset Disney Princess Speelset Disney Princess Speelset Disney Princess (1)
      Hasbro Speelset Disney Princess
      • 05010994956479
      1
      most_sold
      42.51 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Baby born DEFAULT
        • baby_born
      • Corolle DEFAULT
        • corolle
      • Barbie DEFAULT
        • barbie
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Baby Born (baby_born)
      • Corolle (corolle)
      • Barbie (barbie)
      • Disney (disney)
      • L.O.L. (l_o_l_)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Baby Alive (baby_alive)
      • Baby Annabell (baby_annabell)
      • Base Toys (base_toys)
      • Basic (basic)
      • Bayer (bayer)
      • Cicciobello (cicciobello)
      • DC Super Hero Girls (dc_super_hero_girls)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Goki (goki)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hauck (hauck)
      • Heless (heless)
      • Johntoy (johntoy)
      • K3 (k3)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Mattel (mattel)
      • Nenuco (nenuco)
      • Nijntje (nijntje)
      • Num Noms (num_noms)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pinypon (pinypon)
      • Playwood (playwood)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simba Toys (simba_toys)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Smoby (smoby)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Totum (totum)
      • Unigro (unigro)
      • Vdm (vdm)
      • Vtech (vtech)
      • Zapf (zapf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €16 (budget)
      • €16 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type pop (type_pop):
      • Baby poppen (baby_poppen)
      • Knuffelpoppen (knuffelpoppen)
    • Pop lengte (pop_lengte):
      • 32 cm (pop_lengte_32.0)
      • 38 cm (pop_lengte_38.0)
      • 43 cm (pop_lengte_43.0)
    • Leeftijd vanaf (leeftijd_vanaf):
      • 3 jaar (3_jaar)
      • 4 jaar (4_jaar)
      • 5 jaar (5_jaar)
      • 18-24 maanden (18_24_maanden)
    • Interactief (interactieve):
      • Ja (ja)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be