x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Theo Klein Miss Carolie Kappop (blanke pop met blond haar)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Theo Klein Miss Carolie Kappop (blanke pop met blond haar)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Theo Klein Miss Carolie Kappop (blanke pop met blond haar)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Theo Klein Miss Carolie Kappop (blanke pop met blond haar)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/148550146.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/197699271.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234914366.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/112447730.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236413744.jpg?ts=1
Theo Klein Theo Klein Miss Carolie Kappop (blanke pop met blond haar) Miss Carolie Kappop (blanke pop met blond haar) Miss Carolie Kappop (blanke pop met blond haar) Het 22 cm hoge hoofd is perfect voor kappers en make-upartiesten in de dop het lange haar kan zo vaak worden geborsteld, gestyled en gewassen als je maar wilt De haaraccessoires omvatten een setje aan trendy parels, chique haarspeldjes en -klemmetjes en een lok synthetisch haar De lipgloss, oogschaduw en blush zijn dermatologisch getest Motorische vaardigheden en creativiteit worden getraind door make-up aan te brengen en het haar te kammen, te borstelen en haarspeldjes en -klemmetjes aan te... (1)
  • 04009847052360
3
deal
  • Design
    • Kleur: Multi
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 24.99 43.94 EUR 3
    3
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Klein Miss Carolie Kapkop - Speelgoedmake-up - Blond
      24.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Het 22 cm hoge hoofd is perfect voor kappers en make-upartiesten in de dop het lange haar kan zo vaak worden geborsteld, gestyled en gew...24.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Speelgoeddebetuwe Speelgoeddebetuwe
      Miss Carolie kapkop Materiaal: kunststof Kleur: blanke pop met blond haar Afmetingen: 29,5cm x 20cm x 25cm Inclusief: make-updoosje en di...43.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Basic Fleur Pop met Paard Set
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205699213.jpg?ts=1
      Basic Basic Fleur Pop met Paard Set Fleur Pop met Paard Set Fleur Pop met Paard Set Fleur Pop Fleur Paard Set Ga op avontuur met de Fleur pop met wit paard. De pop heeft een afneembare helm, jurk en laarzen. Het haar van de pop en van het paard is te kammen. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Perfect geschikt voor kinderen om hun fantasie te gebruiken. Inhoud * Fleur pop * Wit paard * Accessoires: helm, laarzen en jurkje (1)
      Basic Fleur Pop met Paard Set
      • 08710124137798
      1
    • Baby Born - Baby born Little Casual Outfit roze (36 cm)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224654315.jpg?ts=1
      Baby Born Baby Born - Baby born Little Casual Outfit roze (36 cm) - Baby born Little Casual Outfit roze (36 cm) - Baby born Little Casual Outfit roze (36 cm) BABY born kleedt zich graag lekker casual in haar vrije tijd. Net als Berta de eend op haar shirt surft ze cool naar haar volgende avontuur. Ze draagt een comfortabele grijze joggingbroek met roze strepen en een roze shirt als ze aan het chillen is. De schattige top met een surfende Berta de eend erop heeft een asymmetrische zoom met ruches. De outfit is zo ontworpen dat zelfs de kleinste handen hem met gemak aan en uit kunnen trekken. Kleding van topkwaliteit voor de BABY born-pop. Voor verb... (1)
      Baby Born - Baby born Little Casual Outfit roze (36 cm)
      • 04001167831892
      1
    • Toi-Toys Toi Toys Paard En Pony - Met Accessoires
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152092511.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152092548.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158761584.jpg?ts=1
      Toi-Toys Toi-Toys Toi Toys Paard En Pony - Met Accessoires Toi Toys Paard En Pony - Met Accessoires Toi Toys Paard En Pony - Met Accessoires Hoogwaardige kwaliteit Van flock Met uitrusting, Fabrikant: Toi-Toys (1)
      Toi-Toys Toi Toys Paard En Pony - Met Accessoires
      • 08714627370447
      2
      deal
    • Simba Evi Love Rainy Walk - Minipop
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228700074.jpg?ts=1
      Simba Simba Evi Love Rainy Walk - Minipop Evi Love Rainy Walk - Minipop Evi Love Rainy Walk - Minipop Evi Love Rainy Walk, pop in regenoutfit met regencape en rubberlaarzen, met schattige hond en hondenriem, 12 cm speelpop, vanaf 3 jaar, Fabrikant: Simba Toys (1)
      Simba Evi Love Rainy Walk - Minipop
      • 04006592078270
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 28.62
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 28.62
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 28.62
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 28.62
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 28.62
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 28.62
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 22.57
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 22.57
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 22.57
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 22.57
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 22.57
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 23.62
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 23.62
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 21.26
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 21.26
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 21.26
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 21.26
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 21.26
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 21.26
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 21.26
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 21.26
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 21.62
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 21.62
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 20.31
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 19.81
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 19.81
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 19.81
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 24.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be