x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Rubens Barn Pop Rubens Kids Olivia

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Rubens Barn Pop Rubens Kids Olivia
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Rubens Barn Pop Rubens Kids Olivia
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Rubens Barn Pop Rubens Kids Olivia
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211612039.jpg?ts=1
Rubens Barn Rubens Barn Pop Rubens Kids Olivia Pop Rubens Kids Olivia Pop Rubens Kids Olivia Handgemaakte stoffen pop met eigen persoonlijkheid Afmetingen: ca. 36 x 20 x 16 cm. Gewicht: ca. 350 g. Materiaal: 100% polyester fleece gevuld met polyestervezels. Wasbaar op 30 °C (fijne was) en geschikt voor de droger. Geschikt voor kinderen vanaf 0 jaar., Fabrikant: Rubens Barn (1)
  • 07350023982351
2
  • Design
    • Materiaal: Fluweel
    • Kleur: Multi, Rood, Blauw
  • Algemene kenmerken
    • Type pop: Knuffelpoppen, Doll
    • Huidskleur: Lichte huidskleur
  • Functies
    • Wasbaar: Ja
  • Technische details
    • Soundeffects: Nee
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 55.60 66.95 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Handgemaakte stoffen pop met eigen persoonlijkheid Afmetingen: ca. 36 x 20 x 16 cm. Gewicht: ca. 350 g. Materiaal: 100% polyester fleece ...55.60, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Pinkorblue.be Pinkorblue.be
      Product details: Leeftijd: vanaf de geboorte Olivia is een van Rubens Barn 's multiculturele poppen die graag de wereld rondreist Rubens ...
      58.14, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Welliebellies Warmteknuffel Muis
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148369195.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235841656.jpg?ts=1
      Welliebellies Welliebellies Warmteknuffel Muis Warmteknuffel Muis Warmteknuffel Muis Om van te houden! welliebellies® - dat is de naam van de liefdevol ontworpen verwarmingsproducten die je tot 90 minuten lang verwarmen. Ze verspreiden het aangename aroma van Europese kruiden: rozemarijn en lavendel, eucalyptus en pepermunt. De welliebellies zijn bedoeld voor kinderen: kleine kameraadjes van het fijnste pluche, die zacht knuffelen, kalmeren, comfort bieden - en ook één of twee pijntjes kunnen verlichten. Eenmaal opgewarmd hebben welliebellies een verzachtende werking op buikp... (1)
      Welliebellies Warmteknuffel Muis
      • 04260418740011
      1
    • Llorens Pop Mimi Sonrisa Con Mantita 42 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217599542.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239344806.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197807372.jpg?ts=1
      Llorens Llorens Pop Mimi Sonrisa Con Mantita 42 Cm Pop Mimi Sonrisa Con Mantita 42 Cm Pop Mimi Sonrisa Con Mantita 42 Cm Llorens soft body babypop vrolijk met geluid deken en speen 42 cm (1)
      Llorens Pop Mimi Sonrisa Con Mantita 42 Cm
      • 08426265740024
      1
    • Llorens Pop Mimi Sonrisas Saquito Carro 42 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217599529.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189670966.jpg?ts=1
      Llorens Llorens Pop Mimi Sonrisas Saquito Carro 42 Cm Pop Mimi Sonrisas Saquito Carro 42 Cm Pop Mimi Sonrisas Saquito Carro 42 Cm Llorens soft body babypop vrolijk met geluid slaapzak en speen 42 cm (1)
      Llorens Pop Mimi Sonrisas Saquito Carro 42 Cm
      • 08426265740109
      1
    • Egmont toys retro babypop Elena zacht lijf 32cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189698494.jpg?ts=1
      Egmont toys Egmont toys retro babypop Elena zacht lijf 32cm retro babypop Elena zacht lijf 32cm retro babypop Elena zacht lijf 32cm Egmont Toys retro babypop Elena zacht lijf 32cm (1)
      Egmont toys retro babypop Elena zacht lijf 32cm
      • 05420023039125
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 45.38
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 45.38
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 54.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 54.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 61.17
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 60.26
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 60.26
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 61.17
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 61.17
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 51.37
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 56.45
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 56.45
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 56.45
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 56.45
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 56.45
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 51.49
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 46.86
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 46.49
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 51.49
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 51.49
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 45.38
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 45.38
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 45.38
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 45.38
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 51.49
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 47.37
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 46.86
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 51.49
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 51.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 47.83
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 46.79
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 46.79
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 51.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 47.83
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 47.31
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 51.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 47.31
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 52.33
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 55.60
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 55.60
    • teamvergelijk@vergelijk.be