x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er poppenwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Corolle poppenwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in poppenwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Corolle Mon Grand Poupon accessoire Carriage 36-42-52 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149122933.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154849165.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139308422.jpg
      Corolle Corolle Mon Grand Poupon accessoire Carriage 36-42-52 cm Mon Grand Poupon accessoire Carriage 36-42-52 cm Mon Grand Poupon accessoire Carriage 36-42-52 cm Mon Grand Poupon BB 14''/17''/20"" CARRIAGE (1)
      Corolle Mon Grand Poupon accessoire Carriage 36-42-52 cm
      • 04062013140469
      2
      48.93 EUR
    • Corolle Mon Grand Accessoires - Doll buggy blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168851955.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171529327.jpg
      Corolle Corolle Mon Grand Accessoires - Doll buggy blauw Mon Grand Accessoires - Doll buggy blauw Mon Grand Accessoires - Doll buggy blauw Zullen we een wandeling maken, schatje? Deze poppenbuggy ziet er net zo uit als een echte! Het is perfect voor wandelingen met babypoppen van 36-42 cm. Zet uw pop in de poppenwagen, maak uw veiligheidsgordel vast en ga er vandoor! Deze lichtgewicht, opvouwbare poppenbuggy is gemakkelijk te dragen en neemt geen ruimte in als het tijd is om hem op te bergen. productdetails: Voor alle 36 - 42 cm poppen Opvouwbare poppenbuggy in schattige beer design en blauwe veiligheidsgordel Leeftijd: vanaf 18... (1)
      Corolle Mon Grand Accessoires - Doll buggy blauw
      • 04062013140735
      1
      25.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Little Dutch DEFAULT
        • little_dutch
      • Bayer DEFAULT
        • bayer
      • Baby born DEFAULT
        • baby_born
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Bayer (bayer)
      • ABC Design (abc_design)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Baby Born (baby_born)
      • Base Toys (base_toys)
      • Bayer Design (bayer_design)
      • BIG (big)
      • BRIO (brio)
      • ByAstrup (byastrup)
      • Corolle (corolle)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • GlΓΌckskΓ¤fer (gl_cksk_fer)
      • Haba (haba)
      • Hauck (hauck)
      • Howa (howa)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinderfeets (kinderfeets)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • MUSTERKIND (musterkind)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Pinolino (pinolino)
      • Playwood (playwood)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Simba (simba)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smoby (smoby)
      • Tidlo (tidlo)
      • Toyrific (toyrific)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Zapf (zapf)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €55 (low)
      • €55 - €70 (medium)
      • €70 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Verstelbaar handvat (verstelbaar_handvat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Leeftijd (leeftijdsindicatie):
      • 3+ (3_)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
    • Wasbaar (wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be