x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er poppenwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zwarte poppenwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in poppenwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Bayer - Dolls Buggy - Grey (30533AA)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162439528.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167029202.jpg
      Bayer Bayer - Dolls Buggy - Grey (30533AA) - Dolls Buggy - Grey (30533AA) - Dolls Buggy - Grey (30533AA) Deze mooie en stevige poppenbuggy is precies goed voor alle kleine poppenmoeders. Het mooie design zorgt voor vrolijkheid. Dankzij de geïntegreerde riem zit de pop of knuffel veilig. De buggy rijdt gemakkelijk dankzij de dubbele wielen. Wil je de buggy meenemen, dan kun je hem makkelijk opvouwen. De buggy is geschikt voor poppen tot 46 cm. (1)
      Bayer - Dolls Buggy - Grey (30533AA)
      • 04003336305333
      1
      21.99 EUR
    • ABC Design Poppenwagen Migno Asfalt Diamond Editie
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166205666.jpg
      ABC Design ABC Design Poppenwagen Migno Asfalt Diamond Editie Poppenwagen Migno Asfalt Diamond Editie Poppenwagen Migno Asfalt Diamond Editie De Migno combi-poppenwagen laat de ogen van de ouders van de kleine pop glanzen. De Migno doet op geen enkele manier onder voor het grote rolmodel op het gebied van kwaliteit en functionaliteit en brengt alles wat jonge kinderen van harte wensen. Net als zijn grote rolmodellen overtuigt de poppenwagen met zijn stijlvolle Design . Schuivers en beschermstaven zijn voorzien van hoogwaardige imitatieleren handvatten. Uw kind zet trends met het elegante aluminium frame. De chique witte wielen geve... (1)
      ABC Design Poppenwagen Migno Asfalt Diamond Editie
      • 04045875052958
      1
      139.90 EUR
    • ABC Design Poppenwagen Migno Rose Gold Diamond Editie
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166205672.jpg
      ABC Design ABC Design Poppenwagen Migno Rose Gold Diamond Editie Poppenwagen Migno Rose Gold Diamond Editie Poppenwagen Migno Rose Gold Diamond Editie De Migno combi-poppenwagen laat de ogen van de ouders van de kleine pop glanzen. De Migno doet op geen enkele manier onder voor het grote rolmodel op het gebied van kwaliteit en functionaliteit en brengt alles wat jonge kinderen van harte wensen. Net als zijn grote rolmodellen overtuigt de poppenwagen met zijn stijlvolle Design . Schuivers en beschermstaven zijn voorzien van hoogwaardige imitatieleren handvatten. Uw kind zet trends met het elegante aluminium frame. De chique witte wielen geve... (1)
      ABC Design Poppenwagen Migno Rose Gold Diamond Editie
      • 04045875052965
      1
      139.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Little Dutch DEFAULT
        • little_dutch
      • Bayer DEFAULT
        • bayer
      • Baby born DEFAULT
        • baby_born
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Bayer (bayer)
      • ABC Design (abc_design)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Baby Born (baby_born)
      • Base Toys (base_toys)
      • Bayer Design (bayer_design)
      • BIG (big)
      • BRIO (brio)
      • ByAstrup (byastrup)
      • Corolle (corolle)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • GlΓΌckskΓ¤fer (gl_cksk_fer)
      • Haba (haba)
      • Hauck (hauck)
      • Howa (howa)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinderfeets (kinderfeets)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • MUSTERKIND (musterkind)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Pinolino (pinolino)
      • Playwood (playwood)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Simba (simba)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smoby (smoby)
      • Tidlo (tidlo)
      • Toyrific (toyrific)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Zapf (zapf)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €55 (low)
      • €55 - €70 (medium)
      • €70 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Verstelbaar handvat (verstelbaar_handvat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Leeftijd (leeftijdsindicatie):
      • 3+ (3_)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
    • Wasbaar (wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be