x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er poppenwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Playwood poppenwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in poppenwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Playwood - Houten Poppenwagen roze met witte hartjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95250266.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158517847.jpg
      Playwood Playwood - Houten Poppenwagen roze met witte hartjes - Houten Poppenwagen roze met witte hartjes - Houten Poppenwagen roze met witte hartjes Mooie houten poppenwagen in een roze uitvoering met witte hartjes op de zijkant. De poppenwagen is zeer stevig en stabiel. De schroeven zitten aan de binnenkant van de wagen, waardoor de poppenwagen er van buiten zeer strak en netjes uit ziet. De buitenkant van de wielen zijn voorzien van een rubberen rand, waardoor deze geruisloos door uw huis rijdt. De poppenwagen wordt geleverd exclusief dekje. Afmeting is: L 48 CM x B 33 CM x H 52 CM Duwhoogte is circa 52 CM (1)
      Playwood - Houten Poppenwagen roze met witte hartjes
      • 08719348001489
      2
      69.99 EUR
    • Playwood Rieten Poppenwagen - Fuchsia met witte stippen - Rieten kap - Plastic wielen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159284215.jpg
      Playwood Playwood Rieten Poppenwagen - Fuchsia met witte stippen - Rieten kap - Plastic wielen Rieten Poppenwagen - Fuchsia met witte stippen - Rieten kap - Plastic wielen Rieten Poppenwagen - Fuchsia met witte stippen - Rieten kap - Plastic wielen Fabrikant: Playwood (1)
      Playwood Rieten Poppenwagen - Fuchsia met witte stippen - Rieten kap - Plastic wielen
      • 08719348002806
      • 08719348002790
      • 08719348002820
      • 08719348002837
      2
      48.50 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Little Dutch DEFAULT
        • little_dutch
      • Bayer DEFAULT
        • bayer
      • Baby born DEFAULT
        • baby_born
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Bayer (bayer)
      • ABC Design (abc_design)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Baby Born (baby_born)
      • Base Toys (base_toys)
      • Bayer Design (bayer_design)
      • BIG (big)
      • BRIO (brio)
      • ByAstrup (byastrup)
      • Corolle (corolle)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • GlΓΌckskΓ¤fer (gl_cksk_fer)
      • Haba (haba)
      • Hauck (hauck)
      • Howa (howa)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinderfeets (kinderfeets)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • MUSTERKIND (musterkind)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Pinolino (pinolino)
      • Playwood (playwood)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Simba (simba)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smoby (smoby)
      • Tidlo (tidlo)
      • Toyrific (toyrific)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Zapf (zapf)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €55 (low)
      • €55 - €70 (medium)
      • €70 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Verstelbaar handvat (verstelbaar_handvat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Leeftijd (leeftijdsindicatie):
      • 3+ (3_)
    • Materiaal (materiaal):
    • Wasbaar (wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be