x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Castelijn & beerens Portemonnee Castelijn & Beerens Gaucho Rits Dames Cognac

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Castelijn & beerens Portemonnee Castelijn & Beerens Gaucho Rits Dames Cognac
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Castelijn & beerens Portemonnee Castelijn & Beerens Gaucho Rits Dames Cognac
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Castelijn & beerens Portemonnee Castelijn & Beerens Gaucho Rits Dames Cognac
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/165909945.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/121760906.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/112404969.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/123535256.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/123535254.jpg?ts=1
Castelijn & beerens Castelijn & beerens Portemonnee Castelijn & Beerens Gaucho Rits Dames Cognac Portemonnee Castelijn & Beerens Gaucho Rits Dames Cognac Portemonnee Castelijn & Beerens Gaucho Rits Dames Cognac Deze prachtige portemonnee komt uit de Gaucho collectie van het gerenommeerde merk Castelijn & Beerens. Deze collectie bestaat uit een range portemonnees di... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 08712257053686
  • 223655
3
  • Design
    • Kleur: Multi, Bruin
    • Materiaal: Leer
  • Algemene kenmerken
    • Aantal passen: 10
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex
    • Wallet type: Ritsportemonnee
  • Gewicht en omvang
    • Lengte: 92 mm
    • Breedte (cm): 9 cm
    • Breedte: 30 mm
    • Hoogte: 120 mm
  • 90.00 90.00 EUR 3
    3
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Castelijn & Beerens Gaucho dames Portemonnee cognac | 42 5420 CO90.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Portemonnee Castelijn & Beerens Gaucho Rits Dames Cognac online. Bekijk alle Pasjeshouders van het merk Castelijn en Beerens bij E...90.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • De Schoenenfabriek De Schoenenfabriek
      Deze prachtige portemonnee komt uit de Gaucho collectie van het gerenommeerde merk Castelijn & Beerens. Deze collectie bestaat uit een ra...90.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Coach Tabby Small portemonnee van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159143776.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146704125.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184960535.jpg?ts=1
      Coach Coach Tabby Small portemonnee van leer Tabby Small portemonnee van leer Tabby Small portemonnee van leer Tabby Small portemonnee van leer (1)
      Coach Tabby Small portemonnee van leer
      • 00193971126432
      1
    • H.j. de rooy Portemonnee van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165650607.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/79781353.jpg?ts=1
      H.j. de rooy H.j. de rooy Portemonnee van leer Portemonnee van leer Portemonnee van leer Portemonnee van leer (1)
      H.j. de rooy Portemonnee van leer
      • 08712099004808
      1
    • Herschel Thomas RFID Portemonnee, zwart/grijs 2022 Opberging Waardeobjecten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203367505.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176452704.jpg?ts=1
      Herschel Herschel Thomas RFID Portemonnee, zwart/grijs 2022 Opberging Waardeobjecten Thomas RFID Portemonnee, zwart/grijs 2022 Opberging Waardeobjecten Thomas RFID Portemonnee, zwart/grijs 2022 Opberging Waardeobjecten Reisaccessoires: Type: Portemonnee; Gebruiksdoel: Ordening; Diefstalbescherming: RFID-bescherming; Afmetingen: Maat (L x B x H): 17 x 9,5 x 2; Details: Aanvullende gegevens: inleg in gestreepte stof, verschillende kaartsleuven en valutasleuven, intern muntcompartiment met ritssluiting, Slot voor mobiele telefoon (tot en met iPhone 7), zichtbare metalen rits met geknoopt lederen koordje met koordje, rood en wit gestreepte klep met rode en witte strepen, klassiek logo, bevat niet-textiele delen... (1)
      Herschel Thomas RFID Portemonnee, zwart/grijs 2022 Opberging Waardeobjecten
      • 00828432376728
      1
    • Akzent Heren portemonnee Leer Akzent Donkerbruin Used Look
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165183555.jpg?ts=1
      Akzent Akzent Heren portemonnee Leer Akzent Donkerbruin Used Look Heren portemonnee Leer Akzent Donkerbruin Used Look Heren portemonnee Leer Akzent Donkerbruin Used Look Akzent leren portemonnee voor heren vervaardigd uit 100% leder met een Used Look. De Billfold portemonnee is voorzien van voldoende vakjes voor bankpassen, briefgeld en muntgeld. Het merklogo is zichtbaar aan de voorzijde van de portemonnee. (1)
      Akzent Heren portemonnee Leer Akzent Donkerbruin Used Look
      • 04049096757814
      1
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Multi (multi)
      • Zwart (zwart)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 90.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 90.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 90.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 90.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 90.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be