x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er portemonnees verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Difuzed Portemonnees

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in portemonnee categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 16
    • Difuzed Universal Jaws Bifold Wallet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173618642.jpg
      Difuzed Difuzed Universal Jaws Bifold Wallet Universal Jaws Bifold Wallet Universal Jaws Bifold Wallet Universal Jaws Bifold Wallet (1)
      Difuzed Universal Jaws Bifold Wallet
      • 08718526121759
      2
      19.90 EUR
    • Difuzed Star Wars - Portemonnee - Logo
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190371544.jpg
      Difuzed Difuzed Star Wars - Portemonnee - Logo Star Wars - Portemonnee - Logo Star Wars - Portemonnee - Logo Star Wars Bifold Portemonnee Voorzien van een Star Wars-logo ontwerp Binnenin zijn notitie- en kaartsleuven Gemaakt van hoogwaardige, duurzame materialen Officieel gelicenseerd (1)
      Difuzed Star Wars - Portemonnee - Logo
      • 08718526070989
      2
      17.90 EUR
    • Difuzed Animal Crossing Dames portemonnee Zip Around Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183887151.jpg
      Difuzed Difuzed Animal Crossing Dames portemonnee Zip Around Groen Animal Crossing Dames portemonnee Zip Around Groen Animal Crossing Dames portemonnee Zip Around Groen Pastelgroene portemonnee met een patch op de voorkant met de hoofdpersonen uit de Animal Crossing games. Handige sleuf op de achterkant van de portemonnee voor uw meest gebruikte kaarten. Stevige metalen ritssluiting om je spullen binnen veilig te houden. (1)
      Difuzed Animal Crossing Dames portemonnee Zip Around Groen
      • 08718526120240
      2
      23.95 EUR
    • Difuzed Super Mario - Mushroom dames bifold portemonnee met rits rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/93830652.jpg
      Difuzed Difuzed Super Mario - Mushroom dames bifold portemonnee met rits rood Super Mario - Mushroom dames bifold portemonnee met rits rood Super Mario - Mushroom dames bifold portemonnee met rits rood Nintendo Super Mario - Mushroom dames bifold portemonnee met rits rood (1)
      Difuzed Super Mario - Mushroom dames bifold portemonnee met rits rood
      • 08718526230819
      1
      most_sold
      22.99 EUR
    • Difuzed Pokémon Dames portemonnee Pikachu Multicolours
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173397708.jpg
      Difuzed Difuzed Pokémon Dames portemonnee Pikachu Multicolours Pokémon Dames portemonnee Pikachu Multicolours Pokémon Dames portemonnee Pikachu Multicolours Pokémon Dames portemonnee Pikachu Multicolours (1)
      Difuzed Pokémon Dames portemonnee Pikachu Multicolours
      • 08718526119510
      1
      26.95 EUR
    • Difuzed Star Wars - Master Yoda - Bifold portemonnee
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173993130.jpg
      Difuzed Difuzed Star Wars - Master Yoda - Bifold portemonnee Star Wars - Master Yoda - Bifold portemonnee Star Wars - Master Yoda - Bifold portemonnee Star Wars - Master Yoda - Bifold portemonnee (1)
      Difuzed Star Wars - Master Yoda - Bifold portemonnee
      • 08718526071016
      1
      21.95 EUR
    • Difuzed Zelda - Suit Ladies Zip Around Wallet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183893108.jpg
      Difuzed Difuzed Zelda - Suit Ladies Zip Around Wallet Zelda - Suit Ladies Zip Around Wallet Zelda - Suit Ladies Zip Around Wallet Zelda - Suit Ladies Zip Around Wallet (1)
      Difuzed Zelda - Suit Ladies Zip Around Wallet
      • 08718526107005
      1
      27.99 EUR
    • Difuzed Pac-Man - gevouwen Pac-Man portemonnee
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102004093.jpg
      Difuzed Difuzed Pac-Man - gevouwen Pac-Man portemonnee Pac-Man - gevouwen Pac-Man portemonnee Pac-Man - gevouwen Pac-Man portemonnee Pac-Man - gevouwen Pac-Man portemonnee (1)
      Difuzed Pac-Man - gevouwen Pac-Man portemonnee
      • 08718526231106
      1
      19.95 EUR
    • Difuzed Super Mario - Princess Peach dames bifold portemonnee met rits zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/93896258.jpg
      Difuzed Difuzed Super Mario - Princess Peach dames bifold portemonnee met rits zwart Super Mario - Princess Peach dames bifold portemonnee met rits zwart Super Mario - Princess Peach dames bifold portemonnee met rits zwart Nintendo Super Mario - Princess Peach dames bifold portemonnee met rits zwart (1)
      Difuzed Super Mario - Princess Peach dames bifold portemonnee met rits zwart
      • 08718526543025
      1
      21.99 EUR
    • Difuzed The Legend of Zelda - Link's Shield - Bifold Wallet / Portemonnee
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181240488.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181240537.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181240536.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181240535.jpg
      Difuzed Difuzed The Legend of Zelda - Link's Shield - Bifold Wallet / Portemonnee The Legend of Zelda - Link's Shield - Bifold Wallet / Portemonnee The Legend of Zelda - Link's Shield - Bifold Wallet / Portemonnee The Legend of Zelda - Link's Shield - Bifold Wallet / Portemonnee (1)
      Difuzed The Legend of Zelda - Link's Shield - Bifold Wallet / Portemonnee
      • 08718526226850
      • MW202060ZEL
      1
      18.50 EUR
    • Difuzed Heren Billfold Multicolours
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108692236.jpg
      Difuzed Difuzed Heren Billfold Multicolours Heren Billfold Multicolours Heren Billfold Multicolours Nintendo Heren Billfold Multicolours (1)
      Difuzed Heren Billfold Multicolours
      • 08718526544008
      1
      23.99 EUR
    • Difuzed Nintendo - Zelda Portemonnee
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183879575.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148439581.jpg
      Difuzed Difuzed Nintendo - Zelda Portemonnee Nintendo - Zelda Portemonnee Nintendo - Zelda Portemonnee Nintendo - Zelda Portemonnee (1)
      Difuzed Nintendo - Zelda Portemonnee
      • 08718526020922
      1
      19.95 EUR
    • Difuzed Pike - Foil Print Black Leather Chain Wallet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197269415.jpg
      Difuzed Difuzed Pike - Foil Print Black Leather Chain Wallet Pike - Foil Print Black Leather Chain Wallet Pike - Foil Print Black Leather Chain Wallet Pike - Foil Print Black Leather Chain Wallet (1)
      Difuzed Pike - Foil Print Black Leather Chain Wallet
      • 00846556092683
      1
      29.99 EUR
    • Difuzed Mannen Billfold Multicolours
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108583764.jpg
      Difuzed Difuzed Mannen Billfold Multicolours Mannen Billfold Multicolours Mannen Billfold Multicolours Nintendo Mannen Billfold Multicolours (1)
      Difuzed Mannen Billfold Multicolours
      • 08718526545357
      1
      22.95 EUR
    • Difuzed Warhammer 40K - Space Marines Metal Badge Bifold Wallet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189695693.jpg
      Difuzed Difuzed Warhammer 40K - Space Marines Metal Badge Bifold Wallet Warhammer 40K - Space Marines Metal Badge Bifold Wallet Warhammer 40K - Space Marines Metal Badge Bifold Wallet Warhammer 40K - Space Marines Metal Badge Bifold Wallet (1)
      Difuzed Warhammer 40K - Space Marines Metal Badge Bifold Wallet
      • 08718526110104
      1
      25.95 EUR
    • Difuzed Zelda Bifold portemonnee Symbols Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190820689.jpg
      Difuzed Difuzed Zelda Bifold portemonnee Symbols Zwart Zelda Bifold portemonnee Symbols Zwart Zelda Bifold portemonnee Symbols Zwart Nintendo Zelda Bifold portemonnee Symbols Zwart (1)
      Difuzed Zelda Bifold portemonnee Symbols Zwart
      • 08718526120882
      1
      19.99 EUR
    1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Guess DEFAULT
        • guess
      • Michael kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Fossil DEFAULT
        • fossil
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ted baker (ted_baker)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Abro (abro)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Abystyle (abystyle)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Akzent (akzent)
      • Alassio (alassio)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • As Seen On Tv (as_seen_on_tv)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Aviator (aviator)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • Balvi (balvi)
      • Banned (banned)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barbie (barbie)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Batman (batman)
      • Beagles (beagles)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bellroy (bellroy)
      • Berba (berba)
      • Bleed (bleed)
      • Blizzard (blizzard)
      • Blomus (blomus)
      • BLOOMSBURY (bloomsbury)
      • BLUEBAUM (bluebaum)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Bouletta (bouletta)
      • Bree (bree)
      • Bristol (bristol)
      • Brunnen (brunnen)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burberry (burberry)
      • Burkely (burkely)
      • Businessme (businessme)
      • C-Secure (c_secure)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carrefour (carrefour)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castillo (castillo)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • Cocoon (cocoon)
      • Combicraft (combicraft)
      • Coppenrath Verlag (coppenrath_verlag)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Daniele Donati (daniele_donati)
      • David jones (david_jones)
      • Davidoff (davidoff)
      • Dax (dax)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disaster Designs (disaster_designs)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Doiy (doiy)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Dutch Design Brand (dutch_design_brand)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Excellanc (excellanc)
      • Excellent (excellent)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Fashion Angels (fashion_angels)
      • Ferchi (ferchi)
      • Feuerwear (feuerwear)
      • Figuretta (figuretta)
      • Fisura (fisura)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Furla (furla)
      • Gabor (gabor)
      • Ganni (ganni)
      • Garzini (garzini)
      • GAZ (gaz)
      • Genicci (genicci)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Givenchy (givenchy)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haba (haba)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Hannah (hannah)
      • Happy Wallet (happy_wallet)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • HaverCo (haverco)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • Hide & Stitches (hide_stitches)
      • HP (hp)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JINX (jinx)
      • JOOP! (joop_)
      • Juscha (juscha)
      • Keysmart (keysmart)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kipling (kipling)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Leathersafe (leathersafe)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • Legend (legend)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lois (lois)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • Macpac (macpac)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Markberg (markberg)
      • Marta Ponti (marta_ponti)
      • Marvel (marvel)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Maverick (maverick)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mighty Wallet (mighty_wallet)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Monopol (monopol)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • MOOS (moos)
      • Moses (moses)
      • Myk (myk)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nemesis Now (nemesis_now)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nitro (nitro)
      • No Label (no_label)
      • Núnoo (nu_noo)
      • O'daddy (o_daddy)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Ogon (ogon)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Orange85 (orange85)
      • OrbitKey (orbitkey)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Partychimp (partychimp)
      • Patchi (patchi)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peanuts (peanuts)
      • Pia ries (pia_ries)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pinkfong (pinkfong)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • Poromagia (poromagia)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Psv (psv)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reiss (reiss)
      • Sacha (sacha)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandro (sandro)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Santoro (santoro)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Secrid (secrid)
      • SecWal (secwal)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shagwear (shagwear)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Sigel (sigel)
      • Smaak (smaak)
      • Smartcaze (smartcaze)
      • Sober (sober)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Super Mario (super_mario)
      • Superdry (superdry)
      • Sweet Dreams (sweet_dreams)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tesoro (tesoro)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timbelt (timbelt)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tony Perotti (tony_perotti)
      • Topco (topco)
      • TOPModel (topmodel)
      • Tumi (tumi)
      • TY (ty)
      • Ultimate Travelstyle (ultimate_travelstyle)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valenta (valenta)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Verhaak (verhaak)
      • Viabologna (viabologna)
      • Visconti (visconti)
      • Visconti bags (visconti_bags)
      • Warner Bros. (warner_bros_)
      • Whistles (whistles)
      • Woodland (woodland)
      • Wouf (wouf)
      • X works (x_works)
      • XD Design (xd_design)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • Zippo (zippo)
      • Zusss (zusss)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aantal passen (aantal_passen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 12 (12)
      • 13 (13)
      • 14 (14)
      • 15 (15)
      • 16 (16)
      • 20 (20)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leatherette (leatherette)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Viscose (viscose)
      • Zijde (zijde)
    • RFID technologie inbegrepen (rfid_technologie_inbegrepen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Lengte (lengte):
      • < 100 mm (lengte_1)
      • 100 mm - 110 mm (lengte_2)
      • 110 mm - 165 mm (lengte_3)
      • ≥ 165 mm (lengte_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 6.5 cm (breedte_cm_1)
      • 6.5 cm - 9.5 cm (breedte_cm_2)
      • 9.5 cm - 12 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 12 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be