x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Fjällräven Sporttas

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Fjällräven Sporttas
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Fjällräven Sporttas
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Fjällräven Sporttas
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/144882204.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/173401127.jpg?ts=1
Fjällräven Fjällräven Sporttas Sporttas Sporttas Reisaccessoires: Type: Portemonnee; Gebruiksdoel: Veiligheid; Toepassingsgebied: Het dagelijkse leven, Reizen; Materiaal: 65% polyester; 35% katoen; Afmetingen: Maat (L x B x H): 12 x 10 x 1; Gewicht: 50 g; Details: Aanvullende gegevens: met creditcardvakjes en muntvakje met ritssluiting, Portemonnee met rits gemaakt van G-1000 HeavyDuty Eco, G-1000 Eco klauwplaat G-1000, bevat niet-textiele delen van dierlijke oorsprong die niet van textiel zijn, Fluorocarbon-vrije impregnering, Kan worden b... (1)
  • 07323450022433
4
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex
  • Omgevingscondities
    • Ecological: Ja
  • 39.89 46.90 EUR 4
    4
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Fjallraven Ovik Unisex Portemonnee - Navy39.89, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Met creditcardvakken en muntvak met ritssluiting Formaat voor creditcards, visitekaartjes en gevouwen bankbiljetten Logo op de voorzijde40.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Campz.be Campz.be
      Reisaccessoires: Type: Portemonnee; Gebruiksdoel: Veiligheid; Toepassingsgebied: Het dagelijkse leven, Reizen; Materiaal: 65% polyester; ...44.98, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Bergzeit Bergzeit
      Portemonnee van G1000® overzichtelijk, duurzaam en met heel veel charme46.90, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Led Lenser Flexible Wallet, grijs 2022 Zaklampen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232880386.jpg?ts=1
      Led Lenser Led Lenser Flexible Wallet, grijs 2022 Zaklampen Flexible Wallet, grijs 2022 Zaklampen Flexible Wallet, grijs 2022 Zaklampen Belangrijkste informatie: Type: zaklamp; Toepassingsgebied: Dagelijks gebruik, Kamperen; Energiebron: Accu; Functies: Licht sterkte: 100 lm; Gloeilamp: 2; Lichtduur (uur): 3; Uitrusting: Aantal led's: 1; Beschermingsklasse water (IP-certificering): 0 - Geen bescherming; Beschermingsklasse vreemde voorwerpen (IP-certificering): 2 - Bescherming tegen vreemde voorwerpen vanaf 12,5 mm diameter; Afmetingen: Maat (L x B x H): 9 x 6 x 1,8; Gewicht: 54 g; Levering: Lamp, 1 batterij; Energievoorzienin... (1)
      Led Lenser Flexible Wallet, grijs 2022 Zaklampen
      • 04058205028905
      1
      deal
    • HEMA Leren OV-kaartmapje - RFID - Bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166438384.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166438385.jpg?ts=1
      HEMA HEMA Leren OV-kaartmapje - RFID - Bruin Leren OV-kaartmapje - RFID - Bruin Leren OV-kaartmapje - RFID - Bruin Een bruin OV-kaarthouder gemaakt van leer. Vouw het mapje open en er zitten twee doorzichtige steekvakken voor pasjes. De producteigenschappen: materiaal samenstelling: 100% leer. lengte cm: 10. breedte cm: 6.7. artikel nummer: 18120071 (1)
      HEMA Leren OV-kaartmapje - RFID - Bruin
      • 08718537907908
      1
    • HEMA Leren Portemonnee
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147593084.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156391273.jpg?ts=1
      HEMA HEMA Leren Portemonnee Leren Portemonnee Leren Portemonnee Een donkerbruine leren portemonnee met negen vakken voor al je pasjes een twee doorzichtige vakjes waar je een foto of OV-chipkaart in kunt stoppen. Muntgeld kun je bewaren in een vakje met een drukknoop en er is nog een extra ritsvakje. De producteigenschappen: materiaal samenstelling: rundleer. lengte cm: 7. breedte cm: 11.5. artikel nummer: 18130078 (1)
      HEMA Leren Portemonnee
      • 08718537908004
      1
    • HEMA Portemonnee 7.5x11 Croco Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167875730.jpg?ts=1
      HEMA HEMA Portemonnee 7.5x11 Croco Groen Portemonnee 7.5x11 Croco Groen Portemonnee 7.5x11 Croco Groen Een groene portemonnee met een crocoprint en een goudkleurige ritssluiting. De portemonnee heeft een ritssluiting rondom en binnenin een ritsvak voor je kleingeld, twee steekvakken voor pasjes en twee vakken waar je bonnetjes of briefgeld in kunt bewaren. De producteigenschappen: lengte cm: 7.5. breedte cm: 11. type sluiting: ritssluiting, . artikel nummer: 18120077 (1)
      HEMA Portemonnee 7.5x11 Croco Groen
      • 08718537906673
      1
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Rood (rood)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 37.50
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 37.50
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 37.50
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 37.50
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 37.50
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 37.50
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 37.50
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 37.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 37.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 37.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 37.50
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 44.98
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 44.98
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 44.98
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 44.98
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 44.98
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 44.98
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 44.98
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 44.98
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 44.98
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 37.84
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 44.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 44.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 44.98
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 44.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 38.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 36.07
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 36.07
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 38.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 38.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 38.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 33.15
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 33.15
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 33.15
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 33.15
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 33.15
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 33.15
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 33.15
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 38.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 32.04
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 32.04
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 35.96
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 32.04
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 35.96
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 31.96
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 31.96
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 35.96
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 31.96
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 31.96
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 31.96
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 31.96
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 31.96
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 31.96
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 31.96
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 31.96
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 31.96
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 31.96
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 44.98
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 36.53
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 33.56
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 40.08
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 36.53
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 33.56
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 33.56
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 33.56
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 34.26
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 34.02
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 33.56
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 34.26
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 34.14
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 35.19
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 34.02
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 34.52
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 34.52
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 34.86
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 34.86
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 34.86
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 34.02
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 44.98
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 35.23
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 44.98
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 44.98
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 40.98
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 40.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 40.98
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 40.98
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 40.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 40.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 40.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 40.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 40.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 40.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 40.98
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 39.89
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 39.89
    • teamvergelijk@vergelijk.be