x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er portemonnees verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hannah Portemonnees

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in portemonnee categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Hannah portemonnee Nipper URB 12 cm polyester 50 gram blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189644153.jpg
      Hannah Hannah portemonnee Nipper URB 12 cm polyester 50 gram blauw portemonnee Nipper URB 12 cm polyester 50 gram blauw portemonnee Nipper URB 12 cm polyester 50 gram blauw Hannah Portemonnee Nipper Urb 12 Cm Polyester 50 Gram Blauw (1)
      Hannah portemonnee Nipper URB 12 cm polyester 50 gram blauw
      • 08591203092234
      3
      14.45 EUR
    • Hannah portemonnee Miser 12 x 8 cm polyester antraciet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190183359.jpg
      Hannah Hannah portemonnee Miser 12 x 8 cm polyester antraciet portemonnee Miser 12 x 8 cm polyester antraciet portemonnee Miser 12 x 8 cm polyester antraciet Hannah Portemonnee Miser 12 X 8 Cm Polyester Antraciet (1)
      Hannah portemonnee Miser 12 x 8 cm polyester antraciet
      • 08591203090551
      2
      deal
      25.45 EUR
    • Hannah portemonnee Nipper URB 12 x 8 cm polyester antraciet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190395962.jpg
      Hannah Hannah portemonnee Nipper URB 12 x 8 cm polyester antraciet portemonnee Nipper URB 12 x 8 cm polyester antraciet portemonnee Nipper URB 12 x 8 cm polyester antraciet Hannah Nipper URB portemonnee Een kleine herenportemonnee die prettig in je broekzak past en waar je al je pasjes en geld in kwijt kunt. Specificaties: Kleur: antraciet Geslacht: heren Materiaal: polyester Afmetingen: 12 x 8 x 2 cm (L x B x H) (1)
      Hannah portemonnee Nipper URB 12 x 8 cm polyester antraciet
      • 08591203087742
      2
      deal
      25.45 EUR
    • Hannah portemonnee Nipper 12 x 8 cm polyester roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190537275.jpg
      Hannah Hannah portemonnee Nipper 12 x 8 cm polyester roze portemonnee Nipper 12 x 8 cm polyester roze portemonnee Nipper 12 x 8 cm polyester roze Hannah Nipper portemonnee Een kleine reisportemonnee met ruimte voor munten, creditcards en documenten. Specificaties: Kleur: roze Geslacht: unisex Materiaal: polyester Afmetingen: 12 x 8 x 2 cm (L x B x H) (1)
      Hannah portemonnee Nipper 12 x 8 cm polyester roze
      • 08591203088879
      2
      deal
      25.45 EUR
    • Hannah portemonnee Nipper 12 x 8 cm polyester antraciet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190866939.jpg
      Hannah Hannah portemonnee Nipper 12 x 8 cm polyester antraciet portemonnee Nipper 12 x 8 cm polyester antraciet portemonnee Nipper 12 x 8 cm polyester antraciet Hannah Nipper portemonnee Een kleine reisportemonnee met ruimte voor munten, creditcards en documenten. Specificaties: Kleur: antraciet Geslacht: unisex Materiaal: polyester Afmetingen: 12 x 8 x 2 cm (L x B x H) (1)
      Hannah portemonnee Nipper 12 x 8 cm polyester antraciet
      • 08591203090575
      2
      deal
      25.45 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Guess DEFAULT
        • guess
      • Michael kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Berba DEFAULT
        • berba
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ted baker (ted_baker)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Abystyle (abystyle)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Akzent (akzent)
      • Alassio (alassio)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Aviator (aviator)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • BALR (balr)
      • Balvi (balvi)
      • Banned (banned)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barbie (barbie)
      • Basic (basic)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Batman (batman)
      • Beagles (beagles)
      • Bear design (bear_design)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bellroy (bellroy)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Bleed (bleed)
      • Blizzard (blizzard)
      • Blomus (blomus)
      • BLOOMSBURY (bloomsbury)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • BOSS (boss)
      • Bouletta (bouletta)
      • Bree (bree)
      • Bristol (bristol)
      • Brunnen (brunnen)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • Businessme (businessme)
      • C-Secure (c_secure)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carrefour (carrefour)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castillo (castillo)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • Cocoon (cocoon)
      • Combicraft (combicraft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Daniele Donati (daniele_donati)
      • David jones (david_jones)
      • Dax (dax)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Doiy (doiy)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Dutch Design Brand (dutch_design_brand)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellanc (excellanc)
      • Excellent (excellent)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Fantasy Model (fantasy_model)
      • Fashion Angels (fashion_angels)
      • Ferchi (ferchi)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feuerwear (feuerwear)
      • Figuretta (figuretta)
      • Fisura (fisura)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Friends (friends)
      • Furla (furla)
      • Gabor (gabor)
      • Ganni (ganni)
      • Garzini (garzini)
      • GAZ (gaz)
      • Genicci (genicci)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haba (haba)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Hannah (hannah)
      • Happy Wallet (happy_wallet)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • HaverCo (haverco)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • Hide & Stitches (hide_stitches)
      • HP (hp)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JINX (jinx)
      • JOOP! (joop_)
      • Juscha (juscha)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kipling (kipling)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Leathersafe (leathersafe)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • Lederonline (lederonline)
      • Legend (legend)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • Macpac (macpac)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Markberg (markberg)
      • Marta Ponti (marta_ponti)
      • Marvel (marvel)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Maverick (maverick)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mighty Wallet (mighty_wallet)
      • MIKA (mika)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Monopol (monopol)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • MOOS (moos)
      • Moses (moses)
      • Myk (myk)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nemesis Now (nemesis_now)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nitro (nitro)
      • No Label (no_label)
      • Numskull (numskull)
      • Núnoo (nu_noo)
      • O'daddy (o_daddy)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Ogon (ogon)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Orange85 (orange85)
      • OrbitKey (orbitkey)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Parfois (parfois)
      • Partychimp (partychimp)
      • Patchi (patchi)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peanuts (peanuts)
      • Pia ries (pia_ries)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pinkfong (pinkfong)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • Poromagia (poromagia)
      • Psv (psv)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Sacha (sacha)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandro (sandro)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Santoro (santoro)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Secrid (secrid)
      • SecWal (secwal)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shagwear (shagwear)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Sigel (sigel)
      • Smartcaze (smartcaze)
      • Sober (sober)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Sweet Dreams (sweet_dreams)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tesoro (tesoro)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thin King (thin_king)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tony Perotti (tony_perotti)
      • Topco (topco)
      • TOPModel (topmodel)
      • Tumi (tumi)
      • TY (ty)
      • Ultimate Travelstyle (ultimate_travelstyle)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valenta (valenta)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Verhaak (verhaak)
      • Victorinox (victorinox)
      • Visconti (visconti)
      • Visconti bags (visconti_bags)
      • Whistles (whistles)
      • Woodland (woodland)
      • Wouf (wouf)
      • X works (x_works)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • Zippo (zippo)
      • Zusss (zusss)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aantal passen (aantal_passen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
      • 13 (13)
      • 14 (14)
      • 15 (15)
      • 16 (16)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Zijde (zijde)
    • RFID technologie inbegrepen (rfid_technologie_inbegrepen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Lengte (lengte):
      • < 100 mm (lengte_1)
      • 100 mm - 110 mm (lengte_2)
      • 110 mm - 165 mm (lengte_3)
      • ≥ 165 mm (lengte_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 6.5 cm (breedte_cm_1)
      • 6.5 cm - 9.2 cm (breedte_cm_2)
      • 9.2 cm - 12 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 12 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be