x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

HEMA Leren Portemonnee

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews HEMA Leren Portemonnee
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties HEMA Leren Portemonnee
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
HEMA Leren Portemonnee
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147593084.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/156391273.jpg?ts=1
HEMA HEMA Leren Portemonnee Leren Portemonnee Leren Portemonnee Een donkerbruine leren portemonnee met negen vakken voor al je pasjes een twee doorzichtige vakjes waar je een foto of OV-chipkaart in kunt stoppen. Muntgeld kun je bewaren in een vakje met een drukknoop en er is nog een extra ritsvakje. De producteigenschappen: materiaal samenstelling: rundleer. lengte cm: 7. breedte cm: 11.5. artikel nummer: 18130078 (1)
  • 08718537908004
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 27.50 27.50 EUR 1
    1
    • HEMA HEMA
      Een donkerbruine leren portemonnee met negen vakken voor al je pasjes een twee doorzichtige vakjes waar je een foto of OV-chipkaart in ku...27.50, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Kurt Geiger Portemonnee van leer met metallic finish
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239531156.jpg?ts=1
      Kurt Geiger Kurt Geiger Portemonnee van leer met metallic finish Portemonnee van leer met metallic finish Portemonnee van leer met metallic finish Portemonnee van leer met metallic finish (1)
      Kurt Geiger Portemonnee van leer met metallic finish
      • 05045652230608
      1
    • Ted Baker Kensita portemonnee van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239547279.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239533065.jpg?ts=1
      Ted Baker Ted Baker Kensita portemonnee van leer Kensita portemonnee van leer Kensita portemonnee van leer Kensita portemonnee van leer (1)
      Ted Baker Kensita portemonnee van leer
      • 05059855129355
      1
    • Nikkie Devy portemonnee met doorgestikte details en logo
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236849733.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236850558.jpg?ts=1
      Nikkie Nikkie Devy portemonnee met doorgestikte details en logo Devy portemonnee met doorgestikte details en logo Devy portemonnee met doorgestikte details en logo Devy portemonnee met doorgestikte details en logo (1)
      Nikkie Devy portemonnee met doorgestikte details en logo
      • 08720175429032
      1
    • Secrid Portemonnee Secrid Twinwallet Vintage Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213094818.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156411290.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169061033.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112405351.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138189719.jpg?ts=1
      Secrid Secrid Portemonnee Secrid Twinwallet Vintage Black Portemonnee Secrid Twinwallet Vintage Black Portemonnee Secrid Twinwallet Vintage Black Deze fraaie Vintage leren portemonnee is van het gerenommeerde merk Secrid, een merk dat de portemonnee opnieuw heeft uitgevonden. Secrid zorgt met de Twinw... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Secrid Portemonnee Secrid Twinwallet Vintage Black
      • 08718215282983
      • 101919
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 28.50
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 28.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 27.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 28.50
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 27.50
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 27.50
    • teamvergelijk@vergelijk.be